Narkoman żąda odszkodowania od prezydenta

Były doradca ds. sportu w Kancelarii Prezydenta Artur P. w lipcu zeszłego roku stracił w niej pracę z powodu uzależnienia i handlu narkotykami. Na 5 miesięcy trafił do aresztu. Teraz jednak jest już na wolności i chce ponownie pracować w Kancelarii. Żąda przywrócenia do pracy albo 31 tys. zł odszkodowania domaga się przed sądem.

Koka

Kategorie

Źródło

dziennik.pl

Odsłony

1483
Były doradca ds. sportu w Kancelarii Prezydenta Artur P. w lipcu zeszłego roku stracił w niej pracę z powodu uzależnienia i handlu narkotykami. Na 5 miesięcy trafił do aresztu. Teraz jednak jest już na wolności i chce ponownie pracować w Kancelarii. Żąda przywrócenia do pracy albo 31 tys. zł odszkodowania domaga się przed sądem. - Nie ma żadnego orzeczenia, że Artur P. popełnił przestępstwo - powiedział mecenas Grzegorz Kucharski. Bo wyrok w sprawie byłego doradcy jeszcze nie zapadł. A były doradca stracił pracę gdy trafił do aresztu. Artur P. przyznaje się jedynie do uzależnienia od narkotyków. W ciągu trzech lat miał zażyć ponad kilogram kokainy. Prokuratura twierdzi jednak, że Artur P. nie tylko zażywał narkotyki, ale i je sprzedawał. Adwokat Artura P. chce, by przed sądem zeznawali Lech Kaczyński, były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, oraz prezydenccy ministrowie: Maciej Łopiński i Robert Draba.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Ponad gram dziennie?! Przez 3 lata?! Kokainy?! To musi mieć chłop końskie zdrowie i portwel o grubości doradcy prezydenta!
VanKwak (niezweryfikowany)
Juz widze ta komedie jaką przedstawi nam p. Kaczyński jezeli chodzi o narkotyki i to w sądzie...
Anonim (niezweryfikowany)
no i ma chlop calkowita racje, polowanie na czarownice sobie robia, co za kraj fajnie by bylo, jak by doszlo do tego procesu w takiej obsadzie...
Lue (niezweryfikowany)
I ten człowiek był w kręgu ludzi którzy są najbardziej przeciwni legalizacji miękkich narkotyków.Hipokryci.
4Kami (niezweryfikowany)
Pan Artur P. (Artur Piłka) nie ma godności! Jak dla mnie totalne ZERO!
4Kami (niezweryfikowany)
Pan Artur P. (Artur Piłka) nie ma godności! Jak dla mnie totalne ZERO!
Zajawki z NeuroGroove
  • Lorazepam

Poziom doświadczenia: spore (feta, MDMA, cała masa dziwactw z apteki)

substancje: Lorafen, Tantum Rosa, feta, i jeszcze jakieś psychotropki


  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Set & settings : z początku własny dom, potem dzielnicja kumpla, skraj lasu, autobus (przez chwilę), następnie melina (garaż). Psychiczne podniecenie przed spełnieniem marzenia :)

Na wstępie chciałbym podziękować osobom które umożliwiły mi tę podróż
A. :* S. :* dzięki :D

1.Start

Na ten piątek czekałem już od prawie 2 tygodni. Trip miał się odbyć tydzień wcześniej, niestety mój opiekun nawalił i nie wyszło . Z góry zakładałem że na noc nie wracam, gdyż wszyscy domownicy mieli być obecni. Oficjalnie wybywałem na impreze. W moim garażu, razem z kumplem rozbiliśmy namiot, wrzuciliśmy śpiwory, grzejnik i tak stworzyliśmy warunki do spędzenia nocy.

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

wolny wieczór, nikogo w domu, chęć poznania "co siedzi w grzybach"

 

  • 25I-NBOMe
  • Pierwszy raz

Jak zwykle wynajęty pokój. Dobry humor z okazji końca sesji.

25I-NBOME nie ma smaku, ale nie je się go dla kulinarnych walorów. Pozwala za to zostać fraktalem.

 

randomness