Narkoman żąda odszkodowania od prezydenta

Były doradca ds. sportu w Kancelarii Prezydenta Artur P. w lipcu zeszłego roku stracił w niej pracę z powodu uzależnienia i handlu narkotykami. Na 5 miesięcy trafił do aresztu. Teraz jednak jest już na wolności i chce ponownie pracować w Kancelarii. Żąda przywrócenia do pracy albo 31 tys. zł odszkodowania domaga się przed sądem.

Koka

Kategorie

Źródło

dziennik.pl

Odsłony

1489
Były doradca ds. sportu w Kancelarii Prezydenta Artur P. w lipcu zeszłego roku stracił w niej pracę z powodu uzależnienia i handlu narkotykami. Na 5 miesięcy trafił do aresztu. Teraz jednak jest już na wolności i chce ponownie pracować w Kancelarii. Żąda przywrócenia do pracy albo 31 tys. zł odszkodowania domaga się przed sądem. - Nie ma żadnego orzeczenia, że Artur P. popełnił przestępstwo - powiedział mecenas Grzegorz Kucharski. Bo wyrok w sprawie byłego doradcy jeszcze nie zapadł. A były doradca stracił pracę gdy trafił do aresztu. Artur P. przyznaje się jedynie do uzależnienia od narkotyków. W ciągu trzech lat miał zażyć ponad kilogram kokainy. Prokuratura twierdzi jednak, że Artur P. nie tylko zażywał narkotyki, ale i je sprzedawał. Adwokat Artura P. chce, by przed sądem zeznawali Lech Kaczyński, były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, oraz prezydenccy ministrowie: Maciej Łopiński i Robert Draba.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Ponad gram dziennie?! Przez 3 lata?! Kokainy?! To musi mieć chłop końskie zdrowie i portwel o grubości doradcy prezydenta!
VanKwak (niezweryfikowany)
Juz widze ta komedie jaką przedstawi nam p. Kaczyński jezeli chodzi o narkotyki i to w sądzie...
Anonim (niezweryfikowany)
no i ma chlop calkowita racje, polowanie na czarownice sobie robia, co za kraj fajnie by bylo, jak by doszlo do tego procesu w takiej obsadzie...
Lue (niezweryfikowany)
I ten człowiek był w kręgu ludzi którzy są najbardziej przeciwni legalizacji miękkich narkotyków.Hipokryci.
4Kami (niezweryfikowany)
Pan Artur P. (Artur Piłka) nie ma godności! Jak dla mnie totalne ZERO!
4Kami (niezweryfikowany)
Pan Artur P. (Artur Piłka) nie ma godności! Jak dla mnie totalne ZERO!
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P
  • Tripraport

Pozytywne nastawienie, troche chodzenia po mieście + impreza u znajomych.

T+0 

Godzina 16:00 zarzucamy z kumplem po 12mg 2C-P. Po zarzuceniu postanawiamy pójść do sklepu po winko, co by poczekać aż się załaduje i coś w tym czasie porobić. (później mieliśmy iść na impreze).

T+1

  • DPT

100 mg DPT wrzuciłem do 4 ml destylowanej wody, rozpuściłem dokładnie. Nie było z tym większego problemu. Cieżko było wywalić cały proch z samarki, sporo się przylepiło do ścianek, a nie chciałem go niczym wygrzebywac aby zachować możliwie dużą czystość materiału. Dawkę zatem zaokrąglam raczej w dół.

Trip I


  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Impreza 18

Nadszedł ten piekny dzień sobota. 18 urodziny kumpeli na szybkośći z Szeryfem ogarniamy 5g mefki jako że dilera dobrze znam po goni to pod szkoła sprzedał po taniośći ;).

Godzina 19:00

  • Efedryna

O tabletkach tussipect dowiedzialem się przypadkiem podczas wakacji - znajomy powiedział, że jak się połknie 4 te tabletki i popije 2 kawami to działa jak speed. Speeda używalem tylko 2 razy w życiu w odstępach rocznych bo jakoś nie mam pociągu do wszelkiego rodzaju białych proszków. No więc ktoregoś tam dnia gdy byłem sam w domu postanowiłem to wypróbować. Kupiłem tussi (3.30 PLN), połknąłem 4 i popiłem dwoma kawami po 2 kopiate łyżeczki rozpuszczalnej każda.