Marihuana domowym sposobem

W mieszkaniu 22-letniej studentki i jej 21-letniego chłopaka na Prądniku Czerwonym(Kraków) policja znalazła narkotyki o wartości 10 tys. zł. "Trawę" para uprawiała na miejscu w specjalnie skonstruowanej szafce. Grozi im za to do 8 lat pozbawienia wolności.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza Kraków

Odsłony

4700
W mieszkaniu 22-letniej studentki i jej 21-letniego chłopaka na Prądniku Czerwonym(Kraków) policja znalazła narkotyki o wartości 10 tys. zł. "Trawę" para uprawiała na miejscu w specjalnie skonstruowanej szafce. Grozi im za to do 8 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze z Sekcji do walki z Przestępczością Narkotykową w czwartek wieczorem zapukali do mieszkania podejrzanych. Informację, że właśnie w tym miejscu uprawiana jest marihuana, uzyskali kilka dni wcześniej. - W trakcie przeszukania policjanci znaleźli pięć wysuszonych krzaczków narkotyku oraz 200 g suszu, już częściowo zapakowanego - mówi Michał Kondzior z zespołu prasowego krakowskiej policji. W kolejnym pomieszczeniu, w fachowo oświetlonej i wentylowanej szafce, dojrzewały trzy kolejne krzaczki. Wartość zabezpieczonej marihuany oszacowano na 10 tys. zł. Para utrzymuje, że narkotyk produkowała na swój własny użytek. Źródło:

Oceń treść:

Average: 5.2 (5 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
pewnie, zę na własny użytek 200 grami jak mają dużo znajomych to to w 3 miesiące potem będą mieli to co już suszyli, a potem to co urośnie im tam, ewentualnie na jakieśdrobne sprzedaże jak znajomi by chcieli. no ale cuż. produkować wino i rozdawać można ale zwykłej rośliny to sie boją!
somebody (niezweryfikowany)
jakieś kurwy ich podpierdoliły. społeczniaki jebane...
PublicEnemy (niezweryfikowany)
Dzięki takim akcjom polkie ulice będą bezpieczniejsze hehe. Bohaterscy stróże prawa znów pokazali soją odwagę. Banda kretynów
Gal Anonim (niezweryfikowany)
"W kolejnym pomieszczeniu, w fachowo oświetlonej i wentylowanej szafce, dojrzewały trzy kolejne krzaczki" Nie kurwa pod zwykłą żarówka przy pomocy 2 motylków fruwających nieopodal.
Anonim (niezweryfikowany)
subtelne masz poczucie humoru
Anonim (niezweryfikowany)
Zwięźlej gościu jest po prostu jebanym idiotą :)
krzak czak (niezweryfikowany)
łoker i tribet genialnie sie spisali, brawo szmatom kureskim yebanym kurwa spierdolnienty psom agresywnym skurwiałym baranom jebanyn AAAAAAAAAAAAAA!!!!! :)
archont (niezweryfikowany)
Na wypadek gdyby skasowali: --- A jak checsz być zdrowym, poprawnym chrześcijańskim obywatelem Polski to marsz do monopolowego po flachę i, pobij kogoś z kolegami po pijaku, wysikaj się w drodze z meliny pod blokiem i nie zapomnij pobić żony. Tym sposobem będziesz nie udawał tylko głupiego ryżego ale cały PSL na raz! Ludzie zapominają o czymś. Żyjemy w państwie gdzie o prawach decyduje się nie na podstawie nieokreślonych lęków, pogłosek, strachów, osobistych niechęci czy strzępek informacji z nieobiektywnych źródeł. Powinniśmy opierać nasze prawa o fakty. O jak najpełniejszym obrazie rzeczywistości wokół nas, nie o wyimaginowanych lękach w naszych głowach. Chcesie żeby marihuana była nielegalna? Nie powiem nie, wręcz przeciwnie. Uważam że jest to ŚWIETNY pomysł. Marihuana jest szkodliwa. Prowadzi do syndromu amotywacyjnego, pogorszenia koncentracji, pamięci, mniejszej wydolności płuc. To są rzeczy jakich nie chcemy w naszym państwie. Jeżeli chcemy żeby substancja o takich efektach była nielegalna to jest to oczywiste że narkotyk który jest drugą przyczyną śmierci w cywilizowanym świecie, narkotyk który w dwudziestym wieku zabił dwa razy więcej ludzi niż druga wojna światowa, narkotyk który jest trwale i silnie uzależniający, powoduje raka w całej gamie odcieni, od którego uzależniają się nasze dzieci bo jest "trendy&cool", i dlatego że widzą jak robią to dorośli - to taki narkotyk też, jest to ponad wszelką wątpliwość, będzie również nielegalny. Ale nie jest tak. Czemu pytam się was? Czemu narkotyk który zabija w polsce 50 000 ludzi rocznie nadal jest legalny? Czemu pozwalamy żeby nasze dzieci stawały wśród szeregów narkomanów, ludzi którzy nie mogą pracować, żyć do póki nie wyjdą i nie zaaplikują sobie co parę godzin działki? Czemu tytoń jest legalny? Czemu narkotyk wielokrotnie groźniejszy, w odróżnieniu od marihuany, TRWALE UZALEŻNIAJĄCY nie jest ścigany? Odpowiedzcie mi! Czemu! Chcę jasno wiedzieć! I jeżeli marihuana ma być nielegalna, podpisuję się obiema rękami, pod warunkiem że zgodnie z logiką zniesiemy tytoń, który jest wielokrotnie bardziej niebezpieczny! Natomiast jeżeli ta narkotyczna trucizna ma być nadal legalna, to domagam się żeby legalna była również i marihuana. Nie dlatego że palę, ale dlatego że jestem człowiekiem logicznym, i razi mnie brak myślenia i hipokryzja. Skończmy z nią. Zdajmy sobie sprawę z naszej głupoty i niewiedzy. I nie stójmy na płocie - zejdźmy albo w jedną albo w drugą stronę.
Anonim (niezweryfikowany)
pie-nia-dze i lobby tytoniowe ;) a lobby alkoholowe i jezus w kosciele nie pozwalaja palic, bo to jest zle, a bicie niewiernych jest dobre ;)
NorbertO (niezweryfikowany)
No to kolejnych dwóch super niebezpiecznych przestępców złapanych. Teraz świat jest bezpieczniejszy...
Anonim (niezweryfikowany)
a my się dziwimy czemu na prądniku takie chujowe sztuki chodzą ;]
Anonim (niezweryfikowany)
Legalize it! Vavamuffin-smoking mi do głowy przychodzi jak czytam takie teksty...;)
Anonim (niezweryfikowany)
Legalize it! Vavamuffin-smoking mi do głowy przychodzi jak czytam takie teksty...;)
Anonim (niezweryfikowany)
wszystkiemu wina sku... religia utzrmujaca ze jest jeden co wszystko co dobre jest co złe dla ciebie dala mnie dal nich, religia co oderwała nas od kultu przodków od wiary w siły przyrody. amen
Anonim (niezweryfikowany)
wszystkiemu wina sku... religia utrzmujaca ze jest jeden co wszystko wie co dobre jest co złe dla ciebie dala mnie dal nich, religia co oderwała nas od kultu przodków od wiary w siły przyrody. amen
własciciel szafy (niezweryfikowany)
Po pierwsze nie z pradnika, ciekawe który toiwar był warty 10000zł jak tam moze topów było z 50 - 60 gram ,a to że oni waza z doniczkami i chuj wiem czym to juz co innego zapolnieli poda ,że jest to waga brutto heh. "ojrzewały trzy kolejne krzaczki" - ciekawe może o czymś nie wiem ,że dojzewały jakieś krzaczki :D ,ale jeśli dobrze pamiętam to to jakieś 3 rechy co mi po wakacjach zostały ,a nie sadziłem nic nowego... wiec moge tylko poiwedzie ,ze w wakacje z tych krzewów dużo sobie wypaliłem ... a to co wzieli to jakiś nędzny ochlap. no ,ale cóż... życie. <b>jebac wszystkich przyczajonych skurwysynów!</b>
Zajawki z NeuroGroove
  • Atropa belladonna (pokrzyk wilcza jagoda)
  • Katastrofa

Luźne podejście do życia, traktowanie wilczej jagody jako jednorazowej przygody "aby móc co opowiadać wnukom". Zero obowiązków na głowie.

Trip miał miejsce latem w roku 2016.  Szukałem w sieci informacji o psychoaktywnych roślinach rosnących w Polsce i dowiedziałem się o wilczej jagodzie, która wcześniej kojarzyła mi się wyłącznie z silną trucizną i nigdy nie pomyślałbym, że można to brać rekreacyjnie.  Głównymi psychoaktywnymi alkaloidami w wilczej jagodzie są: atropina, skopolamina i hyscyjamina, tak samo jak w przypadku bielunia dziędzieżawy - słabszego kuzyna belladonny.

  • Heroina

marie claire nr 6/2002 - str 83-85 - kronika życia narkomanki

  • 4-HO-MET

A więc zgodnie z wpojoną mi w liceum zasadą która okazuje się niezłym kwasem dobrym zwyczajem jest zacząć od szczegółu po czym przejść do ogółu.

Od kilku dni miałem pewien problem. Nie mogłem się porządnie wypróżnić. Fajnie się zaczyna trip report, nie? Ale to niech sobie tam tkwi w podświadomości bo zabieram Cię drogi czytelniku na wycieczkę! ;) Oczywiście w odpowiednim momencie z tej podświadomości problemik zostanie wyciągnięty ale o tym później.

Jedziemy!

  • Marihuana

Jestem ... czy mnie nie ma... czekam.... obserwuje.... napalam sie....te ciala... te podrygjqce piersi.. czekam na goscia... leb mi peka od tematow wybuchajqcych mi w glowie... a moze od porannego tematu..juz 13a co sie ze mnq dzieje cholera.... nie wiem....

randomness