REKLAMA
Kokainę przemycano w bombonierkach!

Kolejną, czwartą już osobę zamieszaną w przemyt kokainy z Peru zatrzymali policjanci z warszawskiego CBŚ. Narkotyki docierały do Polski w przesyłkach z czekoladkami.

Koka

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

799
Kolejną, czwartą już osobę zamieszaną w przemyt kokainy z Peru zatrzymali policjanci z warszawskiego CBŚ. Narkotyki docierały do Polski w przesyłkach z czekoladkami. Jak poinformował we wtorek PAP Karol Jakubowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, całą sprawę Centralne Biuro Śledcze wyjaśnia od kilku miesięcy. Wtedy do policjantów dotarła informacja, że do Polski z Peru przemycana jest kokaina. "Narkotyki były ukrywane w pudełkach z łakociami i dostarczane na adresy podstawionych osób, tzw. słupów" - dodał Jakubowski. Wyjaśnił, że jedną z nich był właśnie zatrzymany w Bydgoszczy podczas kontroli dokumentów 23-letni Mariusz I. Trzy inne osoby zatrzymano już wcześniej. Jak podkreślił Jakubowski, sprawa jest rozwojowa i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

A to moja przgoda.. Poniedzialek rano, dwoni telefon. "Jedziesz do

Gdyni?"-slysze. Pytanie! Pewnie ze jade. Takie wyjazdy to lubie.

Spontan. Szkolke sie oposci, to pewne, ale co tam.. Biore ze soba

sztuczke zielonego, szklana tubke, prawo jazdy, plastykowy pieniadz I

w droge!

Jedzie nas w sumie trzech, ja jako "zapasowy" kierowca. Firmowy

Nissan wiezie nas przez ulice stolicy - kierunek polnoc. Wieziemy

jakies duperele do filli firmy w Gdansku, zreszta cel podrozy

  • Benzydamina
  • Katastrofa

Opis doświadczenia sprzed kilku miesięcy.

  • Dream herb
  • Pozytywne przeżycie

Nastawiony pozytywnie z chęcią przeżycia niezapomnianych sennych przygód.

Entada Rheedii inaczej African Dream Herb czyli Afrykańskie Zioło Snu. Występuje w formie wielkich twardych nasion wielkości kasztanów, które w środku mają jasny biały twardy miąższ który jest tą porządaną częścią. W tym raporcie piszę o 50x ekstrakcie z tego miąższu.

11.11
Śniła mi się tylko sceneria a było to pole z wysokimi kępami trawy które unosiły się na wietrze. Kolory były bardzo żywe, wręcz pastelowe. Pamiętam szum wiatru między kępami traw w tle.

randomness