Kamera miała ochronić dilera

Dilera narkotyków zatrzymali policjanci z Bemowa.

Alicja

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

1055
Dilera narkotyków zatrzymali policjanci z Bemowa. Mężczyzna na korytarzu ukrył małą kamerę, dzięki której mógł obserwować, kto go odwiedza. Zatrzymany to 33-letni Adam R. ps. "Rąsia". Bemowscy policjanci od dawna próbowali go zatrzymać, podejrzewali bowiem, że zajmuje się handlem narkotykami. Być może udawało mu się unikać kontaktu z mundurowymi, bo w hydrancie na klatce schodowej umieścił niewielką kamerę. Dzięki niej zawsze wiedział, kto próbuje go odwiedzić. O kamerze dowiedzieli się jednak policjanci. Mężczyznę zatrzymali pod blokiem. W jego mieszkaniu znaleźli prawie ćwierć kilo amfetaminy (część ukryta była w lodówce), kradziony monitor oraz pistolet gazowy. - Teraz my go podglądamy przez kamerę zamontowaną w celi - komentują.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

maly_eszesz (niezweryfikowany)
dobry patent z tą kamerką :-) ciekawe jak sie dowiedzieli...
Anonim (niezweryfikowany)
no a jak sie mogli dowiedziec?chyba nie myslisz ze sie domyslili itp. ktos go sprzedal inaczej by dalej siedzial sobie w domku (ehh ci konfidenci)
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • MDMA (Ecstasy)
 • Pierwszy raz
 • Tytoń

Pierwsze przyjęcie dawki MDMA zdarzyło się w piątek około godziny 21:00. Talerz podzielony na dwie części, obie zostały wzięte w przeciągu 15 minut. Posiadówka na około 10 osób, na noc zostały 4 osoby. Miejsca to mieszkanie znajomego w dobrze wyglądającej kamienicy. Przyjęcie dawki LSD-25, sobota, godzina około 11:00. Towarzystwo kolegi z klasy, jego dziewczyny, którzy byli trzeźwi oraz kolegi, z którym zarzucałem karton. Miejsca; Park w dużym Polskim mieście, centrum dużego miasta, moje mieszkanie, kolejna impreza. Generalnie bardzo dobry stan psychiczny, ze względu na ostatnie przeżycia. Nastrój bardzo przyjemny, w gronie bliskich znajomych, brak większych oczekiwań ze względu na poprzednie przeżycie z tym samym kartonem, lecz w 2x mniejszej dawce. Setting można uznać za dość spokojny podczas piątkowej nocy z MDMA i ogromnie intensywny podczas soboty.

Wstęp (piątek):

 

Wiek: 18 lat

Wzrost: Około 175cm

Waga: Około 60kg

 

 • 1P-LSD
 • Pierwszy raz

Jak najbardziej poprawny

Decyzja o wzięciu "słynnego" LSD nie była łatwa, lecz mój poziom autoświadomości nie dawał mi większego wyboru. Moje życie staneło w martwym punkcie, a dzięki marihuanie wreszcie przejżałem na oczy. Ale to temat na inną historię. Postanowiłem przekroczyć kolejną granice wiedzy poprzez zażycie sławnego LSD, które rzekomo pozwala geniuszom rozwinąć skrzydła a upadłym aniołom funduje mentalne piekło na ziemi. Cel był jasny, albo stane się nowym lepszym człowiekiem, albo utone gdzieś w odmętach szaleństwa. Jak widać moje oczekiwania względem tej substancji były bardzo wygurowane.

 • Etanol (alkohol)
 • Katastrofa
 • Marihuana
 • Marihuana

nastawiałem sie do tego kilka dni, sam dzień podróży nie był jeden z najlepszych, od samego rana chodziem zdenerwowany, kumple tylko czekali żeby wypić makumbe i czekać.

Do dnia spożycia magicznego płynu "kakało" przygotowywalismy się kilka dni, musielismy zorganizować kilka namiotów żeby móc później iść spać spokojnie, nie ze strachem przypału. Wszystko działo się w poniedziałek, ale opiszę tagże dzień wcześniej.