Jak policja w Photoshopie rozmnożyła marihuanę

"Łomżyńscy policjanci u dwóch 18-latków znaleźli narkotyki. Każdy z nich posiadał małą torebeczkę foliową z zawartością marihuany razem około 2,5 grama." - taką informację na swojej stronie internetowej zamieściła podlaska policja. Obok znalazło się zdjęcie torebek. Tyle, że jeden woreczek były lustrzanym odbiciem drugiego.

Koka

Kategorie

Źródło

TOK FM

Odsłony

5408

"Łomżyńscy policjanci u dwóch 18-latków znaleźli narkotyki. Każdy z nich posiadał małą torebeczkę foliową z zawartością marihuany razem około 2,5 grama." - taką informację na swojej stronie internetowej zamieściła podlaska policja. Obok znalazło się zdjęcie torebek. Tyle, że jeden woreczek były lustrzanym odbiciem drugiego. Co do tego, że zdjęcie to efekty pracy grafika komputerowego, nie ma praktycznie żadnych wątpliwości. Narkotyk w obu woreczkach ułożony jest w ten sam sposób, są takie same refleksy światła. Policja nie zaprzecza, że zdjęcie to fotomontaż.

- Zamieszczone na wiadomości informacje mają charakter informacji prasowej. Nie są natomiast materiałem dowodowym - powiedział reporterowi radia TOK FM mł. asp. Kamil Tomaszczuk z podlaskiej policji, dodając, że torebki zostały skopiowane by "uatrakcyjnić przekaz".

- Nie zawsze korzystamy z fotografii bezpośrednio związanych ze sprawą, czasami używamy obrazów, które tematycznie wiążą się z danym zdarzeniem. - tłumaczył mł. asp. Tomaszczuk.

Problem jednak w tym, że w tym przypadku zdjęcie miało sprawiać wrażenie autentycznego. Teraz fotografia zniknęła już ze strony. Biuro Prasowe zamieniło ją na logo komendy. To nie pierwsza tego typu wpadka mundurowych. We wrześniu zeszłego roku głośno było o przerabianych w programie graficznym zdjęciach zamieszczonych na stronie Komendy Wojewódzkiej z Bydgoszczy. Wtedy również tajemniczemu rozmnożeniu uległy woreczki z narkotyki a także pliki banknotów.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

ganmen (niezweryfikowany)
Widać że dawno żadnego ćpunka nie przyłapali i im kaski z premii zabrakło na porządnego grafika
Ocet (niezweryfikowany)
Kolejny dowód na to że psy to debile... kurwa co za badziew :P
Anonim (niezweryfikowany)
Wstyd im pokazać jeden worek, to dożucają jeszcze jeden żeby było "atrakcyjniej" ... bez komentarza
Gej_Anonim (niezweryfikowany)
i niby w tych 2ch siatach jest 2.5g ?? ;DDDDDDDDDDDD ... jak jest 1 to i tak dobrze ;]
Rafał (niezweryfikowany)
Siema, jak twierdzisz że tutaj jest gram, napisz gdzie zamieszkujesz, bo na takim zadupiu jak Hrubieszów (50 km na wschód od Zamościa) w jednym pakiecie takim jak na zdjęciu masz ponad gieta, jak nie dwa. Tak tutaj kurwa liczą. Pozdro.
DMT (niezweryfikowany)
leże ahahahhaahahahahaahah brawo dla tych panów i pań
pill (niezweryfikowany)
no i na darmo nazywa się policję psami? kurwami itp? nosz...
Anonim (niezweryfikowany)
że niby jak mają dwie torby to już dilerka
Chester (niezweryfikowany)
Nie no kurwa, to już przegięcie ;/ Swoją drogą, nigdy nie myślałem, że psy bywają aż tak głupie ;)
codeine.... (niezweryfikowany)
oni sa załosni :D
Anonim (niezweryfikowany)
Bo moje miasto to Białystok..... Gdyby Konon rządził nie dochodziło by do takich ekscesów, bo policja wyszłaby na ulice zamiast przed gimpem siedziec ^^
Sowator (niezweryfikowany)
ahahahah masakra hahahah debile xd
Jimmi (niezweryfikowany)
Widziałem to na tym portalu :p
Nildur (niezweryfikowany)
Wykop.pl rulez!!!! To jeden z użytkowników tej strony rozgłosił na całą Polskę ten precedens!!! WYKOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SRYKOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHHAHAHAHHAHHA
Koka
Tak sie sklada ze w ogole nie wiedzialam ze to na wykopie bylo
Nabuh (niezweryfikowany)
haha no szydera ladna ale jaka pasieke swoja droga sobie chlopaczki zamotali i jeszcze przypal o nia maja ;p
Anonim (niezweryfikowany)
Ciekawe kto ta druga torebeczke wyjarał, ze trzeba było zrobic taki przekret.
h3 (niezweryfikowany)
troche małe sztuki tam macie ; )
Anonim (niezweryfikowany)
<p>ciekawe czy chociaz program graficzny mieli legalny ;d</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Tripraport

Już od dłuższego czasu się zastanawiałam czy mam to napisać a jeśli tak to jak ująć to w słowa aby dało się to jako tako zrozumieć. Zamknęłam się w sypialni ze słuchawkami na uszach. I zaczęłam pisać....

  W sylwestra się wszystko zaczęło.

 Wiem że czasem jestem roztrzepana, taka z nie ograniętymi myślami, które biegają po przedpokoju mojej głowy, zaglądając do napotkanych pokoi z pytaniem czy tu pasują w danym momencie ( bądź na stałe ) czy też nie i biegną dalej. Trudno to wyjaśnić, jestem jaka jestem, jeśli mnie taką akceptujesz to cieszę się bardzo, jeśli nie to tam są drzwi, jest wiele ludzi do spotkania na życiowym parkingu.

   Nie zawsze tak było, dostałam porządną lekcję aby się tego "nauczyć". Ale mniejsza o to, zbyt osobiste.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Przeżycie mistyczne

Miałem tego dnia dobry humor, pucha na mieście więc hindu z braku laku i chęci porobienia się (nie wiem co mi do głowy strzeliło)

Strzeliłem tłoka z tego gówna około godz 12-13, efekt ogólnie jak po zwykłej baczce. Na początku zwężyło mi pole widzenia i mocno spowolniło ruchy, puściłem jakąś muzę i chillowałem. Po jakimś czasie zacząłem gadać do siebie najpierw słownie, potem w myślach. Przekilnałem dużo, bo miałem problemy z chodzeniem, kiedy zasłaniałem żaluzje i zamykałem okno mówiłem sobie - nie rób tego koleś, odpuść sobie stary, uciekaj stąd, co ty robisz.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie dobre, ranek, dom

DXM TRIP REPORT 14.05.2019r.

Wtorek. Wstałem o 8:30 z klarownym zamiarem przyjęcia 300mg dxm. Zaplanowałem to przedsięwzięcie na 10:00 i oczywiście nic nie zjadłem, aby efekt był jak najlepszy. Spodziewam się spotęgowanych doznań jakie były na 150mg + czegoś nowego.

10:00
Przyjąłem 300mg dxm i czekam na efekty.

10:30
Na razie nic nie czuję.

  • Ayahuasca
  • Pierwszy raz

Było to ceremonialne przyjęcie Ayahuasci, medytacja, modlitwa do duchów roślin i opiekunów oraz muzyka składająca się z Icaro i etnicznych dźwiękówi. Byłem wyciszony i całkowicie otwarty na to czego doświadczę, choć miałem delikatne lęki jako, że były to nieznane rośliny.

Wstęp (7 sierpnia)

Ze względu na znikomą ilość informacji na temat powyższych roślin (zwłaszcza alicia anisopetala), postanowiłem samemu je przetestować, aby przekonać się czy rzeczywiście drzemie w nich moc. 

I o ile co do zawartości DMT a akacji nie miałem wątpliwości, to już kwestia inhibitora MAO w alici była kwestią sporną. Spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat, jednak większość była ze sobą sprzeczna. tak więc postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce.

randomness