REKLAMA
świętokrzyskie

...to kryptonim policyjnej akcji, podczas której kryminalni z Ostrowca Świętokrzyskiego zlikwidowali gigantyczną plantację konopi.

Jak się okazało w niemieckim aucie mężczyzna hodował nielegalne rośliny.

Marijuanę dostawczym mercedesem przewozili dwaj mieszkańcy powiatu jędrzejowskiego, którzy zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

Od września, kiedy przeprowadzono ostatnią akcje sprzedaż narkotyków została zlikwidowana. Mieszkańcy jednak wciąż się boją.

Blisko 700 krzaków konopi z jakich przygotowuje się marihuanę rosło na polu pietruszki w powiecie kazimierskim. Właściciel terenu zapewniał policjantów, że od lat starał się je wyplenić, ale mu się to nie udało.

"Stan każdego pacjent był inny. 16 letniego ucznia, który stracił przytomność w szkole przywiózł do szpitala ojciec. U chłopaka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia i zmarł znaleziono kilka torebek foliowych z białym proszkiem. 17-latkę w ciężkim stanie z przystanku autobusowego przywiozła karetka."

Sytuacja jest dramatyczna i bez precedensu. Tuż obok Urzędu Miasta w Kielcach można kupić substancje odurzające. Mieszkańcy pobliskich budynków oraz właściciele firm błagają o pomoc w walce z siejącymi postrach dilerami.

W dwa dni pod dwoma adresami kieleccy policjanci znaleźli amfetaminę, marihuanę, i tabletki ecstasy - w sumie około 36 kilogramów narkotyków wartych prawie dwa miliony złotych.

"Zachowywał się jak po zażyciu narkotyków, a na twarzy miał biały proszek" – opisują okoliczności zatrzymania 18-letniego kierowcy policjanci.
53-letni Grzegorz I. wpadł podczas przerzutu narkotyków do Polski. W jego samochodzie policjanci znaleźli niepozornie wyglądające pojemniki z napojem oraz płynem samochodowym. Oba miały podejrzanie podobny kolor...

Grupka mężczyzn błądzących samochodem po uliczkach jednej ze świętokrzyskich miejscowości, wzbudziła podejrzliwość policjantów...

Sklep, w którym być może są one sprzedawane, jeszcze nie został poddany kontroli , podejrzenie autorów wzbudziło jednak dziwnie duże zainteresowanie jego ofertą, szczególnie wśród osób młodych. Dość intrygująca jest też ponoć sama aktywność podmiotu na mediach społecznościowych.

Kolejny cios w dopalaczowy proceder wymierzyli we wtorek funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy. Dzięki ich zaangażowaniu na rynek nie trafi blisko 4 000 opakowań z zawartością prawdopodobnie dopalaczy. Substancja trafi teraz do laboratoryjnych badań.

Wczoraj opatowscy policjanci zatrzymali 17-latka, który dwóch 16-latków marihuaną (?). Jeden z nastolatków trafił do szpitala.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Końskich wracając o godzinie 22 do bazy, obok cmentarza w Kłucku zauważyli dwa parkujące samochody osobowe, pięcioro ludzi, a nad nimi unosiła się chmura dymu. Interwencja miała zaskakujący przebieg.…

Niezwykle budująca postawa człowieka, który gotów był nawet w czasie wolnym, zupełnie bezinteresownie, zniszczyć życie innym ludziom.

W trakcie przeszukania policjanci ustalili, że część narkotyków może być ukryta w przewodzie kominowym. Przy użyciu kilofa odkuli część komina i wyjęli worek foliowy, w którym znajdowało się pół kilograma amfetaminy.
Choć pan Wiesław szedł prawidłową stroną drogi, a Marcin A. kierował pod wpływem narkotyków, to niemal dwa lata po wypadku kierowca nie poniósł żadnej odpowiedzialności.

Już w najbliższą niedzielę w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się II Kielecki Festiwal Zdrowego Stylu Życia. Tematem przewodnim wydarzenia organizowanego przez stowarzyszenie "Czas na Kielce" będzie medyczna marihuana.

Plantacja z Piaseczna/ Amfetamina w Nakle/ Kokaina, marihuana i znów amfa w Tomaszowie Lubelskim/ Jeszcze jedna plantacja, tym razem w Wąchocku

Wszystko zaczęło się od tego, iż do policjantów trafiła informacja, że na terenie jednej z posesji w Skarżysku – Kamiennej jakiś mężczyzna dziwnie się zachowuje, a ponadto ma przy sobie pakunki z podejrzaną zawartością...

Zła passa 24-latka zaczęła się od ładowarki do telefonu, którą próbował wynieść z hipermarketu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kiedy zdjął buty okazało się, że w skarpecie ukrył trzy woreczki z białym proszkiem...

Policjanci w dwóch pojazdach, którymi poruszali się mieszkańcy Kielc, ujawnili i zabezpieczyli łącznie około 2 kilogramów suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana oraz 1,2 kilograma białego proszku sklasyfikowanego jako amfetamina.

Do kilku sandomierskich restauracji, w których odbywało się Święto Młodego Wina z zapowiedzianą kontrolą weszli w sobotę funkcjonariusze Izby Celnej. Sprawdzali, czy nie sprzedaje się wina bez akcyzy.

Kiedy na miejsce przyjechali strażacy, mężczyzna odmówił wpuszczenia ich do budynku, zapewniając, że "nic wielkiego się nie stało".

randomness