Narkotykowe zatrzymania w Kielcach, Skarżysku i Ostrowcu. 6 osób w rękach policji

Policjanci z wydziału do walki z narkotykami zatrzymali sześć osób. Aż czterech mężczyzn posiadających niedozwolone substancje zatrzymali funkcjonariusze w Skarżysku-Kamiennej. Kolejnych mundurowi zatrzymali w Kielcach i Ostrowcu Świętokrzyskim.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP3 Kielce | wojer
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

75

Policjanci z wydziału do walki z narkotykami zatrzymali sześć osób. Aż czterech mężczyzn posiadających niedozwolone substancje zatrzymali funkcjonariusze w Skarżysku-Kamiennej. Kolejnych mundurowi zatrzymali w Kielcach i Ostrowcu Świętokrzyskim.

KIELCE

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową zatrzymali 25-letniego kielczanina. Funkcjonariusze ujawnili przy nim blisko 150 gramów proszku amfetaminy oraz blisko 7 gramów suszu, określonego jako marihuana. Mężczyzna już usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze walczący z narkotykowym procederem, wsparci przez policjantów z Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu postanowili skontrolować 25-letniego mieszkańca miasta. W czwartek stróże prawa spotkali podejrzanego w rejonie osiedla Szydłówek, gdzie podjechał swoim samochodem. Kryminalni znaleźli przy nim torebkę o wadze blisko 150 gramów, wypełnioną białym proszkiem. Już wstępny test potwierdził, że była to amfetamina. Ponadto przy 25-latku policjanci ujawnili także blisko 7 gramów suszu, który po zbadaniu okazał się marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany.

Mieszkaniec miasta wkrótce stanie przed sądem, gdzie odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

SKARŻYSKO-KAMIENNA

Czterech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków trafiło w ręce skarżyskich policjantów w miniony weekend. Dwóch wpadło po wszczętych awanturach domowych, jeden kierował autem, kolejny miał związek z kradzieżą kosmetyków z drogerii. Wszystkim grozić może kara do trzech lat więzienia.

W piątek tuż po południu policjanci skarżyskiej patrolówki zatrzymali miejscowego 30-latka, który wszczął awanturę domową. Miał przy sobie gram prawdopodobnie amfetaminy i pól grama suszu roślinnego zakwalifikowanego wstępnie jako marihuana. Po godzinie 17 funkcjonariusze drogówki skontrolowali w Bliżynie osobowego volkswagena. Za kierownicą auta siedział 27-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego. Test na zawartość narkotyków dał pozytywny wynik. W organizmie badanego była najprawdopodobniej amfetamina. Przy mężczyźnie mundurowi ujawnili susz roślinny o wadze 1 grama. Dodatkowe pół grama suszu policjanci znaleźli w mieszkaniu 27-latka. Środki wstępnie zakwalifikowano jako marihuana, a ich posiadacz w przeszłości karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości.

W sobotnie popołudnie skarżyscy dzielnicowi zatrzymali 18-letniego skarżyszczanina podejrzewanego o kradzież perfum wartych 1500 złotych z miejscowej drogerii. Młodzieniec posiadał przy sobie dwa gramy sypkiej substancji określonej wstępnie jako amfetamina. Ponad trzy gramy amfetaminy posiadał przy sobie 27-letni sprawca awantury domowej i zakłócenia ciszy nocnej. Awanturnik wpadł w ręce stróżów prawa w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Za posiadanie zakazanych środków wszystkim czterem mężczyznom grozić może nawet trzyletni pobyt w więzieniu.

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Policjanci z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 30-latka. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od ponad pół roku. Ponadto w trakcie wykonywanych czynności stróże prawa zabezpieczyli przy nim kilka porcji narkotyków. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego.

W miniony piątek policjanci z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób zaginionych ostrowieckiej komendy zatrzymali 30-latka. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustali stróże prawa poszukiwany ma do odbycia za karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości. To jednak nie koniec problemów ostrowczanina. Kryminalni w trakcie wykonywanych czynności znaleźli w jednym z pomieszczeń zajmowanych przez 30-latka suszu roślinny, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana w ilości ponad 7 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

nazwa substancji - LSD


poziom doswiadczenia - lykalem juz kartony


dawka, metoda zazycia - caly karton doustnie


set & setting - to nie mialo tak do konca wygladac... ;-)

  • Alprazolam
  • Dekstrometorfan
  • Kodeina

To mój pierwszy trip-raport, więc proszę o wyrozumiałość :)Set & Setting: miasto, mój dom, dom dziewczyny

Wiek: 17 lat

Doświadczenie: maryśka, benzodiazepiny (prawie wszystkie), leki psychosomatyczne i antydepresyjne, kodeina, morfina, mieszanki ''ziołowe'', efedryna, pseudoefedryna, dxm, kofeina, alkohol, tytoń

Substancje: kodeina, dxm, alprazolam

Dawkowanie: łącznie: ok 300 mg kodeiny, 435 mg dxm, 1 mg alprazolamu (w ciągu całego dnia)


  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

w raporcie

"Z każdego drzewa tego ogrodu możesz jeść, Ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo gdy tylko zjesz z niego, na pewno umrzesz." I Moj. 2: 16-17

Z perspektywy lat widzę jasno: decyzja o spożyciu wynikła ze znudzenia i próżności. Dzień czy dwa wcześniej uraczyłem się srogo gałką muszkatołową, zejście było niemiłosierne. Przy końcu wzraz ze Współtowarzyszem wypiliśmy po piwie, może dwóch. W końcu wpadłem na pomysł wspólnego tripu. Sięgnęłem po zapas suszonych grzybów zbieranych w ubiegłym sezonie 2008 roku.

randomness