Policjant potrącił pieszego. Mógł być pod wpływem narkotyków

34-letni policjant z Kielc został zatrzymany po tym, jak potrącił pieszego w rejonie przejścia dla pieszych w Skarżysku-Kamiennej. Wstępny test wskazał, że funkcjonariusz mógł być pod wpływem narkotyków.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

polsatnews.pl
pgo/ PAP
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

234

34-letni policjant z Kielc został zatrzymany po tym, jak potrącił pieszego w rejonie przejścia dla pieszych w Skarżysku-Kamiennej. Wstępny test wskazał, że funkcjonariusz mógł być pod wpływem narkotyków.

- W czwartek rano w rejonie przejścia dla pieszych przy ul. Legionów, 34-letni kierowca renault potrącił 35-letniego mężczyznę.

Pomogli uczniowie

Prowadzący auto to funkcjonariusz, który nie był wtedy na służbie - powiedział Maciej Ślusarczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Rannemu pierwszej pomocy udzielili uczniowie pobliskiej szkoły. Służby medyczne przybyłe na miejsce zabrały pokrzywdzonego do szpitala.

Był trzeźwy

- Funkcjonariusz był trzeźwy, jednak tester narkotykowy wstępnie wykazał obecność niedozwolonych substancji. Została pobrana krew do badań, a on sam jest zatrzymany - dodał Ślusarczyk.

Wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmie się prokuratura.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

by JassMine

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Mefedron
  • Tripraport
  • Tytoń

Urodziny kolegi pod gołym niebem w pochmurny deszczowy dzień. Wyborne towarzystwo, w dobrym humorze z dobrym nastawieniem. Pozytywne zaskoczenie niespodzianką.

Witam wszystkich zebranych po raz trzeci, skoro już tu jesteście to życzę miłej lektury.

Trzeci raz, słowem wstępu:

  • Bieluń dziędzierzawa
  • Pierwszy raz

Na wstępie:

Tutaj nie polecam mojego sposobu. Robicie to na WŁASNĄ odpowiedzialność. Osobiście przeżułem 2 średnie liście i je połknąłem, następnie po około pół godziny zacząłem jeść ziarenka z owocu owej roślinki, która jest podobna do kasztana.. Koszyczek był jeszcze nie dojrzały, owoce miał białe, a kolce były dosyć miękkie... 

 

Co do nastawienie i humoru:

  • Muchomor czerwony

Substancja: Amanita Muscaria (po raz drugi, tym razem 4 cap ok. 10g)

EXP: Trawa, Hasz, LSD? (kto to wie), BrDf, Clonazepam, Nitrazepam, DXM, xtc, salvia, benzydamina, ayahuasca, LSA, Amanita Muscaria

S&S: Domek, przytulnie, pusto i spokojnie.

Wiek: 23, Waga: 89kg

randomness