Bułgarski rekord

Bułgarska policja przejęła prawie 400 kilogramów haszyszu o wartości 10 mln lewów (5 mln euro).

syncro

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

870
Bułgarska policja przejęła prawie 400 kilogramów haszyszu o wartości 10 mln lewów (5 mln euro) - poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Bułgarii Pod koniec marca podczas operacji w przemysłowej dzielnicy Sofii policjanci z wydziału do walki z przestępczością zorganizowaną znaleźli w jednym z magazynów 11 paczek, w których było łącznie 385 kilogramów haszyszu. Według policji, narkotyk był przeznaczony dla odbiorców w Holandii, a Bułgaria była jedynie krajem tranzytowym w drodze z jednego z państw arabskich. Piątkowe przejęcie to największa ilość tego typu narkotyku skonfiskowana kiedykolwiek w Bułgarii.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Set: ciekawość, spokój, radość Setting: obwodnica na krańcu miasta, centrum miasta, dom znajomego, las i natura

Po smacznym i sytym obiedzie postanowiłem, że przekażę mojemu koledze jego 50 mg 4-HO-MET. Jako że proszek wyglądał apetycznie, czym prędzej zlizałem około 25 miligram tej zacnej substancji o godzinie 17, a resztę pieczołowicie spakowałem i uzbrojony w słuchawki oraz mp3 wyruszyłem w drogę.

  • Bad trip
  • Marihuana

Bardzo dobry set & settings: sam na stancji, zaliczona sesja letnia, piwo i szama w lodówce. Znakomity humor i wielka ochota na bombę.

To mój drugi w życiu bad trip z MJ, chociaż wydawało mi sie, że jest to niemożliwe w warunkach w jakich zapodałem inhalację. W skrócie - nie lubię palić w towarzystwie, bo właśnie w taki sposób doznałem naprawdę nieprzyjemnego bad tripa i od tamtej pory wolę robić to gdy jestem sam. Kiedy jestem sam faza jest znakomita, bądź po prostu łapie mnie zwykła zamułka. Tym razem było inaczej...

  • LSD-25
  • Miks

Nocny trip w idealnym miejscu z idealną osobą;-)

  Witam. Tytułem wstępu pragnę zakomunikować wszystkim osobom niezdrowo zainteresowanym treścią tegoż trip raportu, iż wszystkie opisane w nim sytuacje są jedynie wytworem mojej bujnej wyobraźni. Wszystkich innych zapraszam do lektury:-) 

 

  • Gałka muszkatołowa

Nazwa substancji: Gałka muszkatałowa

Dawka, metoda zażycia: około 7-10g, doustnie

Set & setting: Puste mieszkanie, godz. 21:30, matka miała wrócić za ok. 40 min. Wątpiłem czy poczuje jakiekolwiek efekty działania gałki


3.07.2004r.


* godz. 9:20