Amfa w Działdowie

Policjanci z Działdowa zatrzymali mężczyznę, który miał amfetaminę.

louis

Kategorie

Źródło

Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie

Odsłony

2275
Policjanci z Działdowa zatrzymali mężczyznę, który miał amfetaminę. Policjanci będą wyjaśniali czy 24-latek zamierzał ją sprzedawać innym. Wczoraj około godz. 20.50 policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego pełniąc służbę na terenie Działdowa skontrolowali teren boiska szkolnego jednej ze szkół średnich. Zastali tam trzech mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli podejrzanie się zachowywać. Mężczyźni ci byli dobrze znani policjantom, gdyż w przeszłości byli już karani za różnego rodzaju przestępstwa. Policjanci skontrolowali ich. U jednego z mężczyzn w kieszeni spodni znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Ponadto w kieszeni bluzy znaleźli worek foliowy z dużą zawartością białego proszku. Przeprowadzony test potwierdził, iż ujawniony proszek to amfetamina. Łączna masa zatrzymanej amfetaminy to prawie 28 gramy. Posiadacz narkotyków 24-letni Grzegorz W. mieszkaniec Działdowa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci będą wyjaśniali skąd miał narkotyki oraz czy zamierzał je sprzedać innym osobom.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

aras (niezweryfikowany)
A już myślałem że miał przy sobie 0.01 g białego
Anonim (niezweryfikowany)
he kazdy uzalezniony od jakich kolwiek uzywek jest zapobiegawczy!!!!tak jak od papierosów których nie kupuje sie po jednej paczce!od alkocholu kawy czy seksu prosty przykład tak samo jest z proszkiem!! nikt nie postepuje zgodnie z prawem tak jak policja stosuje nie dozwolone kary wobec zatrzymanych!!np porazenie pradem osoby zatrzymanej czy bicie takie by nie zostawiono sladów!!policja tylko to potrafi!!!
JURO NDZ (niezweryfikowany)
Hmmm! Ktos tu chyba kłamie bo akurat jestem z Dz-wa i dokładnie wczoraj widziałem sie z tym kolesiem ,bo bardzo dobrze go znam! a podobno siedzi w areszcie hehe! widac panowie z komendy lubią wszystko wywyższać! PL&E
Narkomak (niezweryfikowany)
Pozdrawiam milosnikow bialego uderzenia. Jazada na maxa. Wiechu jestemy z Toba. Kazdy wie, ze masz problemy z uzaleznieniem i to byl proch dla Ciebie a nie na handel :). Pozdro NDZ .
Anonim (niezweryfikowany)
Ja teraz tez ponoc siedze, w gazetach pisali :(
kubster (niezweryfikowany)
"ogniwa patrolowo-interwencyjne" kurwa to tak jakbym nazwał się ogniwem szkolno-podwórkowym.........
Zajawki z NeuroGroove
  • clonazepam
  • Pierwszy raz

Nie mogłem się wyspać tego dnia, odebranie paczki od vendora i wzięcie 1 mg clona w domu przy muzyce.

Short Time Story:
Czekałem na paczkę do paczkomatu od vendora. Od razu, gdy paczka przyszła, poszedłem po nią. Po odebraniu, rozpakowałem ją, a leki schowałem do kieszeni. Zajęło to wszystko około godziny. Też zachaczyłem o sklep, żeby kupić Monsterka. Jak wróciłem na chatę, byłem podbudzony i trochę senny, nadal z powodu nie wyspania się tego dnia, ale do rzeczy. Od razu po powrocie wziąłem tabletkę 2 mg Clona i podzieliłem ją na pół. Dokładna nazwa to Rivotril Clonazepamum 2mg, a ja wziąłem 1 mg.

15:02: Biorę Clona 1 mg

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Przyjemne Spokojne słoneczne popołudnie.

Yo!

  • Dekstrometorfan

Set&Settings: Mój zielono-żółty pokój. Po godzinie 20. Solo style.

Dawkowanie: 225mg(15 tabletek)

Doświadczenie: Alkohol, Mj, raz motorola :D

Dane: 18lat, 83kg

20:40: Zarzucam pierwsze w życiu 5 tabletek tzw. kaszloka. Będę to robił co 5minut, czyli 3 razy po 5 pillów. Idę do kibla wysrać się, żebym się nie posrał w czasie fazy, bo to można było nazwać naprawdę bad trip…

20:45:Wysrałem się(2 tony mniej). Łykam kolejne 5 tablet. Zapuszczam muzę.

  • DPT

100 mg DPT wrzuciłem do 4 ml destylowanej wody, rozpuściłem dokładnie. Nie było z tym większego problemu. Cieżko było wywalić cały proch z samarki, sporo się przylepiło do ścianek, a nie chciałem go niczym wygrzebywac aby zachować możliwie dużą czystość materiału. Dawkę zatem zaokrąglam raczej w dół.

Trip I


randomness