Amfa w Działdowie

Policjanci z Działdowa zatrzymali mężczyznę, który miał amfetaminę.

louis

Kategorie

Źródło

Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie

Odsłony

2268
Policjanci z Działdowa zatrzymali mężczyznę, który miał amfetaminę. Policjanci będą wyjaśniali czy 24-latek zamierzał ją sprzedawać innym. Wczoraj około godz. 20.50 policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego pełniąc służbę na terenie Działdowa skontrolowali teren boiska szkolnego jednej ze szkół średnich. Zastali tam trzech mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli podejrzanie się zachowywać. Mężczyźni ci byli dobrze znani policjantom, gdyż w przeszłości byli już karani za różnego rodzaju przestępstwa. Policjanci skontrolowali ich. U jednego z mężczyzn w kieszeni spodni znaleźli dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Ponadto w kieszeni bluzy znaleźli worek foliowy z dużą zawartością białego proszku. Przeprowadzony test potwierdził, iż ujawniony proszek to amfetamina. Łączna masa zatrzymanej amfetaminy to prawie 28 gramy. Posiadacz narkotyków 24-letni Grzegorz W. mieszkaniec Działdowa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci będą wyjaśniali skąd miał narkotyki oraz czy zamierzał je sprzedać innym osobom.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

aras (niezweryfikowany)
A już myślałem że miał przy sobie 0.01 g białego
Anonim (niezweryfikowany)
he kazdy uzalezniony od jakich kolwiek uzywek jest zapobiegawczy!!!!tak jak od papierosów których nie kupuje sie po jednej paczce!od alkocholu kawy czy seksu prosty przykład tak samo jest z proszkiem!! nikt nie postepuje zgodnie z prawem tak jak policja stosuje nie dozwolone kary wobec zatrzymanych!!np porazenie pradem osoby zatrzymanej czy bicie takie by nie zostawiono sladów!!policja tylko to potrafi!!!
JURO NDZ (niezweryfikowany)
Hmmm! Ktos tu chyba kłamie bo akurat jestem z Dz-wa i dokładnie wczoraj widziałem sie z tym kolesiem ,bo bardzo dobrze go znam! a podobno siedzi w areszcie hehe! widac panowie z komendy lubią wszystko wywyższać! PL&E
Narkomak (niezweryfikowany)
Pozdrawiam milosnikow bialego uderzenia. Jazada na maxa. Wiechu jestemy z Toba. Kazdy wie, ze masz problemy z uzaleznieniem i to byl proch dla Ciebie a nie na handel :). Pozdro NDZ .
Anonim (niezweryfikowany)
Ja teraz tez ponoc siedze, w gazetach pisali :(
kubster (niezweryfikowany)
"ogniwa patrolowo-interwencyjne" kurwa to tak jakbym nazwał się ogniwem szkolno-podwórkowym.........
Zajawki z NeuroGroove
  • alfa-PVP
  • Pozytywne przeżycie

nastawienie bardzo pozytywne, chęć poznania nieznanego z rozsądkiem(o którym później nie było mowy) i wolne mieszkanie.

wiek oboje 18 waga A ~75kg ja 80kg

Wszystko zaczeło się w mieszkaniu kumpla nazwijmy go A o godzinie 18;00 przynosze torbę 1.5g specyfiku trochę mj i 2x2mg etizolamu, przygotowujac playliste na dzisiejszy wieczór A odmierza dawki po 70mg podanie sniff.

T:00;05 przyjeto pierwszą dawkę, po włączeniu wcześniej przygotowanej listy utworów usiedliśmy na kanapie czekając na pierwsze efekty wkrecaliśmy sie w energiczne House. cisza przed burzą.

  • Katastrofa
  • Mefedron

Impreza,kumple,puste laski nastawienie w miarę

Normalnie, z uwagi na awangardową ortografię, gramatykę, interpunkcję i stylistykę, ten raport byłby do odrzucenia. Przepuszczam w ramach przestrogi. To może być wieczór każdego z Was... Pozdrawiam, admin.

 

Loża ja,X mój bardzo dobry ziomek i 2 koleżanki poznane wcześniej nazwe je D i C później dołączy moja dziewczyna nazwe ją B.

 

  • Dekstrometorfan

  • MDPV
  • Pierwszy raz

Przyjmowane na pusty żołądek (ostatnia "potrawa" - kanapki zjadłem koło północy dnia aktualnego, zaczynam o 12:15), tolerancja zerowa, 2 tyg temu zrobiłem gram 3cmc, co nie powinno mieć żadnego wpływy na ten lot, w tym roku przystopowałem z używkami, ledwie dwadzieścia-parę razy jadłem RC. [++ dodane +4 h jak się okazało po 4 godzinach, było to postępowanie bardzo słuszne i wynikają z niego warte wyczekiwania - profity++]. Rok studencki zaliczony, brak poważniejszych obowiązków, chęć poznania nowej substancji, lekkie podjaranie zakupem pakietu RC pierwszy raz od dawna, oczekiwania średnie-duże, na hajpie kilka osób wielbiło ten środek, kilka minus dwie twierdziło, że to chujnia (raczej doświadczeni fani alfy PVP), zdecydowałem się po to sięgnąć ze względu na rzekomą dużą aktywność w niskich dawkach. Mieszkanie prywatne w bloku z wielkiej płyty, praktycznie pozbawione dźwięków z zewnątrz, brak powodów do niepokoju. Temperatura - 26 stopni Celsjusza, niebo przejrzyste, pogoda sprzyjająca udać się na jakiś zbiornik wodny, do biegania na stymulantach nadająca się raczej średnio, do testowania w mieszkaniu nowego stymulanta, przy akompaniamencie wentylatora- idealnie

MDPHP BARDZO DOBRE JEST!

Podciągam ten TR pod "substancję wiodącą" - MDPV, ze względu na podobny profil działania, jeśli moderator, który to czyta znajdzie odpowiedniejszą grupę, to proszę o przeniesienie, lub po prostu stworzenie nowego odnośnika do MDPHP.

randomness