Biuletyn WM Policji 1-7/4/2006

Informacje z pierwszego tygodnia kwietnia

louis

Kategorie

Źródło

Biuletyn WM Policji 1-7/4/2006

Odsłony

1700

(Informacje z pierwszego tygodnia kwietnia)

Ełk

U jednego z mieszkańców ełccy policjanci znaleźli 7 sadzonek konopi indyjskich. Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Ełku ustalili, że w mieszkaniu przy ulicy Okulickiego znajduje się nielegalna uprawa konopi indyjskich. W mieszkaniu policjanci zatrzymali 28- letniego Tomasza R. Natomiast na parapecie okna znaleźli siedem sztuk roślin o wysokości od 7 do 26 centymetrów . Po przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut uprawy konopi indyjskich. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności.

Nidzica

Warmińsko - Mazurscy policjanci minionej doby zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. 17- letni Patryk S. z Nidzicy odpowie przed sądem karnym za ich udzielanie osobom małoletnim w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Nidziccy policjanci ustalili, że jedna z tamtejszych mieszkanek może posiadać i zażywać środki odurzające. Wczoraj około godziny 12.30 policjanci kryminalni zatrzymali 17- letnią Milenę Z. Badanie wykazało, że dziewczyna jest pod wpływem amfetaminy. Podczas przesłuchania 17- latka przyznała się do zażywania dzień wcześniej amfetaminy, którą ośmiokrotnie kupiła od Patryka S. Został jej przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jej kara 3 lat pozbawienia wolności. Kilka godzin później na ulicy 1- go Maja funkcjonariusze zatrzymali 17- letniego Patryka S. mieszkańca Nidzicy, który posiadał przy sobie 7 woreczków z amfetaminą oraz 28 woreczków z marihuaną. Badanie wykazało w organizmie chłopaka obecność amfetaminy i marihuany. Dzisiejszą noc spędził w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Jak ustalili policjanci, nastolatek w przeszłości był notowany za pobicie nieletniego przy pomocy kija przypominającego bejsbolowy, dwukrotnie znieważył funkcjonariuszy policji, usiłowania kradzieży z włamaniami i włamania, zniszczenie mienia - biegał po zaparkowanych samochodach oraz za wykroczenia kradzieży sklepowych. Po przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut udzielania małoletniemu środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara nawet <strong>15 lat</strong> pozbawienia wolności. Dziś także policjanci wystąpią do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 17-latka na okres 3 miesięcy.

Elbląg

Tuż przed godziną 18.00 policjanci z Elbląga zatrzymali na ulicy Wiejskiej jadącego samochodem BMW 18- letniego Przemysława W., tamtejszego mieszkańca, który w kieszeni kurtki miał cztery woreczki foliowe z marihuaną. Po badaniach suszu mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Jemu także grozi kara 3 lat pozbawienia wolności. Dyżurny KMP Elbląg został powiadomiony o bójce dwóch młodych mężczyzn na elbląskiej starówce. W nocy z piątku na sobotę przy ul. Garbary dwaj pijani młodzieńcy wyjaśniali sobie nieporozumienia bez użycia słów. Na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani, a jako że zachowywali się w stosunku do policjantów agresywnie przewiezieni zostali do izby wytrzeźwień. Tam w trakcie przeszukania rzeczy osobistych, u jednego z mężczyzn ujawniono 4 woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Substancja, która została zakwalifikowana jako marihuana, schowana była w portfelu. Mężczyzna na drugi dzień wyjaśnił policji, że nie wie skąd u niego wzięły się narkotyki. Twierdził, że był mocno pijany i nie pamięta by wcześniej je posiadał. 21-letni Marcin C. poddał się jednak dobrowolnie karze. W jego przypadku wyniosła ona rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz grzywnę w wysokości 300 zł. Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Oczekiwanie na dobrą zabawę, lekki strach, że umrę,

Dzień tripa - 27/10/2017 ( Piątek )

Waga: około 50kg

Tego dnia byłem z paroma ziomkami, nazwijmy ich X , D i F ( z nas wszystkich DXM braliśmy tylko ja i X)

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

  • 5-MeO-MiPT
  • Bad trip

SET: stan psychiczny rozchwiany, nastrój pozytywny, chęć przeżycia nowych doznań seksualnych. SETTINGS: mieszkanie w bardzo jaskrawym kolorze z wielkim pejzażem na ścianie, podniecająca partnerka.

A wiec jak amator nastawienie pozytywne, kompletnie odwrotne do hołdującego motta: ,, znaj umiar, zachowaj przytomność, odrób lekcje, kupuj najczyściej lub wcale", brak przygotowania, spontan.

  • Muchomor czerwony
  • Tripraport

Nastawienie bojowe. Chęć przeżycia czegoś ekscytującego za wszelką cenę. Dom,sobotnie popołudnie,zero zmartwień i problemów.

 

Muszę przyznać że miałem wątpliwości co do tych muchomorków, czy dobrze je ususzyłem itp.. Ciekawość jednak zwyciężyła. Wysuszone kapelusze położyłem na chlebek i popite sokiem z cz. porzeczki wszamałem. Na efekty czekałem w parku, razem z moją przyjaciółką.

randomness