Biuletyn WM Policji 1-7/4/2006

Informacje z pierwszego tygodnia kwietnia

louis

Kategorie

Źródło

Biuletyn WM Policji 1-7/4/2006

Odsłony

1700

(Informacje z pierwszego tygodnia kwietnia)

Ełk

U jednego z mieszkańców ełccy policjanci znaleźli 7 sadzonek konopi indyjskich. Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Ełku ustalili, że w mieszkaniu przy ulicy Okulickiego znajduje się nielegalna uprawa konopi indyjskich. W mieszkaniu policjanci zatrzymali 28- letniego Tomasza R. Natomiast na parapecie okna znaleźli siedem sztuk roślin o wysokości od 7 do 26 centymetrów . Po przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut uprawy konopi indyjskich. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności.

Nidzica

Warmińsko - Mazurscy policjanci minionej doby zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. 17- letni Patryk S. z Nidzicy odpowie przed sądem karnym za ich udzielanie osobom małoletnim w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Nidziccy policjanci ustalili, że jedna z tamtejszych mieszkanek może posiadać i zażywać środki odurzające. Wczoraj około godziny 12.30 policjanci kryminalni zatrzymali 17- letnią Milenę Z. Badanie wykazało, że dziewczyna jest pod wpływem amfetaminy. Podczas przesłuchania 17- latka przyznała się do zażywania dzień wcześniej amfetaminy, którą ośmiokrotnie kupiła od Patryka S. Został jej przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jej kara 3 lat pozbawienia wolności. Kilka godzin później na ulicy 1- go Maja funkcjonariusze zatrzymali 17- letniego Patryka S. mieszkańca Nidzicy, który posiadał przy sobie 7 woreczków z amfetaminą oraz 28 woreczków z marihuaną. Badanie wykazało w organizmie chłopaka obecność amfetaminy i marihuany. Dzisiejszą noc spędził w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Jak ustalili policjanci, nastolatek w przeszłości był notowany za pobicie nieletniego przy pomocy kija przypominającego bejsbolowy, dwukrotnie znieważył funkcjonariuszy policji, usiłowania kradzieży z włamaniami i włamania, zniszczenie mienia - biegał po zaparkowanych samochodach oraz za wykroczenia kradzieży sklepowych. Po przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut udzielania małoletniemu środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara nawet <strong>15 lat</strong> pozbawienia wolności. Dziś także policjanci wystąpią do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 17-latka na okres 3 miesięcy.

Elbląg

Tuż przed godziną 18.00 policjanci z Elbląga zatrzymali na ulicy Wiejskiej jadącego samochodem BMW 18- letniego Przemysława W., tamtejszego mieszkańca, który w kieszeni kurtki miał cztery woreczki foliowe z marihuaną. Po badaniach suszu mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Jemu także grozi kara 3 lat pozbawienia wolności. Dyżurny KMP Elbląg został powiadomiony o bójce dwóch młodych mężczyzn na elbląskiej starówce. W nocy z piątku na sobotę przy ul. Garbary dwaj pijani młodzieńcy wyjaśniali sobie nieporozumienia bez użycia słów. Na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani, a jako że zachowywali się w stosunku do policjantów agresywnie przewiezieni zostali do izby wytrzeźwień. Tam w trakcie przeszukania rzeczy osobistych, u jednego z mężczyzn ujawniono 4 woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Substancja, która została zakwalifikowana jako marihuana, schowana była w portfelu. Mężczyzna na drugi dzień wyjaśnił policji, że nie wie skąd u niego wzięły się narkotyki. Twierdził, że był mocno pijany i nie pamięta by wcześniej je posiadał. 21-letni Marcin C. poddał się jednak dobrowolnie karze. W jego przypadku wyniosła ona rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz grzywnę w wysokości 300 zł. Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Tramadol
 • Benzydamina
 • Dekstrometorfan
 • Pozytywne przeżycie

Tego dnia oglądałem, przepiękny zachód czerwonego słońca. Opisane zdarzenia mają miejsce parę godzin później. Całą podróż odbywałem w łóżku.


1.Ogólnie

Doświadczenie to było punktem kulminacyjnym w przygodzie z wymienionymi wcześniej substancjami. Cykl 4 podróży został przebyty w celu zapoznania się ze światem psychodelii, odkrycia siebie, przeżywania ekstazy literackiej podczas przelewania na papier wizji spisanych wierszem bezpośrednio podczas trwania tripu.

 • Banisteriopsis caapi
 • DMT
 • LSD-25
 • Marihuana
 • Tripraport

Set: Podniecenie z powodu nadchodzącego nowego roku, pierwszy psychodeliczny sylwester w moim życiu. Dom i grupka znajomych. Setting: Pomimo kilku wpadek owego dnia pozytywnie. Oczekiwałem mocnego rżnięcia umysłu.

Witam w moim drugim raporcie, noworocznym!

Trzech nas było, na kwasie: (J)a, (M)ors i (R)ak.

Dwoje ich było, na winie: (S)okół i (P)apuga

I on jeden, na dropsie: (A)mbroży

 

Słowem wstępu:

R miało dzisiaj z nami nie być, ale kosmicznym zbiegiem okoliczności nie wrócił do siebie. Mieliśmy propozycję prywatnej imprezy psytrance, ale ja i M nie chcieliśmy nigdzie jechać, padło więc na dom, ewentualne wyjście na fajerwerki o 12. Jeśli ktoś nie ma ochoty czytać prologu - trip właściwy zaczyna się od 23:40.

 

Ahoj!

 

 • Grzyby halucynogenne
 • Tripraport

bardzo pozytywne

Pomysł pojawił się już kilka lat temu, kiedy to usłyszałam o psilocybe mexicana, lub kolokwialnie mówiąc, “grzybach”. Wtedy jeszcze, był to tylko zamysł, małe ziarenko upchnięte gdzieś w świadomości. Absolutnie jestem zdania, że do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, aby móc je w pełni doświadczyć. Tyle wstępu, przejdę teraz do mej relacji z tak zwanej wycieczki.
Wspomniane ziarenko, zakiełkowało po przeczytaniu relacji z tripu znajomego, spojrzałam wtedy na grzybki z innej perspektywy, zobaczyłam w tym nie tylko zabawę, ale i coś głębszego.

randomness