REKLAMA
Biuletyn WM Policji 1-7/4/2006

Informacje z pierwszego tygodnia kwietnia

louis

Kategorie

Źródło

Biuletyn WM Policji 1-7/4/2006

Odsłony

1696

(Informacje z pierwszego tygodnia kwietnia)

Ełk

U jednego z mieszkańców ełccy policjanci znaleźli 7 sadzonek konopi indyjskich. Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Ełku ustalili, że w mieszkaniu przy ulicy Okulickiego znajduje się nielegalna uprawa konopi indyjskich. W mieszkaniu policjanci zatrzymali 28- letniego Tomasza R. Natomiast na parapecie okna znaleźli siedem sztuk roślin o wysokości od 7 do 26 centymetrów . Po przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut uprawy konopi indyjskich. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności.

Nidzica

Warmińsko - Mazurscy policjanci minionej doby zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. 17- letni Patryk S. z Nidzicy odpowie przed sądem karnym za ich udzielanie osobom małoletnim w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Nidziccy policjanci ustalili, że jedna z tamtejszych mieszkanek może posiadać i zażywać środki odurzające. Wczoraj około godziny 12.30 policjanci kryminalni zatrzymali 17- letnią Milenę Z. Badanie wykazało, że dziewczyna jest pod wpływem amfetaminy. Podczas przesłuchania 17- latka przyznała się do zażywania dzień wcześniej amfetaminy, którą ośmiokrotnie kupiła od Patryka S. Został jej przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jej kara 3 lat pozbawienia wolności. Kilka godzin później na ulicy 1- go Maja funkcjonariusze zatrzymali 17- letniego Patryka S. mieszkańca Nidzicy, który posiadał przy sobie 7 woreczków z amfetaminą oraz 28 woreczków z marihuaną. Badanie wykazało w organizmie chłopaka obecność amfetaminy i marihuany. Dzisiejszą noc spędził w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Jak ustalili policjanci, nastolatek w przeszłości był notowany za pobicie nieletniego przy pomocy kija przypominającego bejsbolowy, dwukrotnie znieważył funkcjonariuszy policji, usiłowania kradzieży z włamaniami i włamania, zniszczenie mienia - biegał po zaparkowanych samochodach oraz za wykroczenia kradzieży sklepowych. Po przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut udzielania małoletniemu środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara nawet <strong>15 lat</strong> pozbawienia wolności. Dziś także policjanci wystąpią do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 17-latka na okres 3 miesięcy.

Elbląg

Tuż przed godziną 18.00 policjanci z Elbląga zatrzymali na ulicy Wiejskiej jadącego samochodem BMW 18- letniego Przemysława W., tamtejszego mieszkańca, który w kieszeni kurtki miał cztery woreczki foliowe z marihuaną. Po badaniach suszu mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Jemu także grozi kara 3 lat pozbawienia wolności. Dyżurny KMP Elbląg został powiadomiony o bójce dwóch młodych mężczyzn na elbląskiej starówce. W nocy z piątku na sobotę przy ul. Garbary dwaj pijani młodzieńcy wyjaśniali sobie nieporozumienia bez użycia słów. Na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani, a jako że zachowywali się w stosunku do policjantów agresywnie przewiezieni zostali do izby wytrzeźwień. Tam w trakcie przeszukania rzeczy osobistych, u jednego z mężczyzn ujawniono 4 woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Substancja, która została zakwalifikowana jako marihuana, schowana była w portfelu. Mężczyzna na drugi dzień wyjaśnił policji, że nie wie skąd u niego wzięły się narkotyki. Twierdził, że był mocno pijany i nie pamięta by wcześniej je posiadał. 21-letni Marcin C. poddał się jednak dobrowolnie karze. W jego przypadku wyniosła ona rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz grzywnę w wysokości 300 zł. Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Klomipramina

Jazda polegala na tym:

Zjedzono 3 tabletki Hydiphenu 25 (Clomipraminum hydrochloricum) czyli wladowano 75 mg klomipraminy.


Chlorowodorek klomipraminy jest główną substancją czynną, jedna drażetka zawiera 25 mg tego specyfiku.

[Info]

  • Grzyby halucynogenne
  • Retrospekcja

Świeżo po przeprowadzce na drugi koniec kraju. W trakcie nieco trudnej aklimatyzacji do nowego miejsca, w obcym mieście, z dala od praktycznie wszystkich bliskich mi osób. Po trzech tygodniach nieskutecznych prób zapoznania się z ludźmi z nowych studiów, nareszcie koleżanka z roku zorganizowała dużą domówkę, w trakcie której miał miejsce cały trip. To, że znalazłem się na imprezie będąc na grzybowej fazie, było spontaniczne i niezaplanowane. Tego samego dnia z Bieszczad wracał kumpel - D, z którym wcześniej miałem okazję jeść grzyby. Chcąc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu (spotkać się z D a jednocześnie nie ominąć imprezy) zgarnąłem go na domówkę do niejakiej M. Z D był również jego kolega, którego znałem z widzenia - W. Pod wpływem namowy D, zjedliśmy grzyby, które w założeniu miały nas puścić zanim pójdziemy do M. Stało się jednak inaczej.

Wprowadzenie: Niniejszy raport jest retrospekcją sięgającą ok. 3 lat wstecz. Po złotym okresie z psychodelikami trwającym dobrze ponad pół roku, podczas którego zaliczałem praktycznie same bardzo udane i zapadające w pamięć tripy, przyszedł czas na serię nieco gorszych podróży. TR opisuje pierwszy z serii już-nie-złotych psychodelicznych wypraw. Żadna z nich nie skończyła się bad tripem. Nie wspominam ich jako złych. Zwyczajnie nie były one najlepsze (w nie-eufemistycznym znaczeniu tego słowa).

  • Etanol (alkohol)
  • Grzyby halucynogenne

Doświadczenie: piołun, opipramol, mianseryna, rysperydon, tioradazyna, fluoksetyna, chloroprotyksen, narkoza (iv), adrenalina (iv), alkohol, spice, marihuana, haszysz, pseudoefedryna, efedryna, kodeina, DXM, salvia divinorum, dimenhydrinat, benzydamina, temazepam, estazolam, diazepam (iv), klonazepam, zolpidem, tramadol, baklofen, kratom, mistrycyna, klej, atropina, amanita muscaria, metylokatynon (iv), MDA, MDMA, MDxx, 2C-T-7, amfetamina (iv), bromo dragonfly, psylocybina, LSD, DOB.

S&S: popołudnie/wieczór, las/miasto.

  • Marihuana

Lokacja : Miasto wojewodzkie, przedmiescia


Srodek : Marihuana ( niezly skun )


Dawka : 5 rurek na 3 kolesi


Czas : 2001 rok szkolny, koniec listopada.


Doswiadczenie : duuuze...