Uczeń zatrzymany z narkotykami

16-latek miał w plecaku marihuanę i małą wagę elektroniczną, w bieliźnie mefedron. Został zatrzymany przez policjantów patrolowo-interwencyjnych z Ełku niedaleko szkoły. Jego sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KPP w Ełku
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

33

16-latek miał w plecaku marihuanę i małą wagę elektroniczną, w bieliźnie mefedron. Został zatrzymany przez policjantów patrolowo-interwencyjnych z Ełku niedaleko szkoły. Jego sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Policjanci patrolowo-interwencyjni niedaleko jednej z ełckich szkół w okolicy pobliskiego bloku zauważyli młodego chłopaka, który palił papierosa (29.03.2023 r.). Było to w godzinach przedpołudniowych w czasie trwania lekcji. Nastolatek ewidentnie próbował uniknąć spotkania z policjantami i na widok radiowozu zaczął pospiesznie się oddalać. Po jego zatrzymaniu okazało się, że próbował uniknąć kontroli, ponieważ posiadał przy sobie narkotyki. W plecaku miał torebkę foliową z suszem roślinnym. Potem w trakcie kontroli osobistej policjanci znaleźli u 16-latka w bieliźnie kolejną torebkę z innym, białym narkotykiem. Wstępne ustalenia wskazują, że to marihuana i mefedron. Nastolatek miał też przy sobie małą wagę elektroniczną. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Policjanci sprawdzają, skąd nieletni miał narkotyki, choć on sam twierdził, że przypadkowo znalazł.

To kolejna młoda osoba zatrzymana przez policjantów z Ełku w ostatnim czasie z narkotykami. Działania wymierzone w przestępczość narkotykową są jednym z priorytetów policyjnej pracy, dlatego policjanci działają na wiele sposobów, żeby chronić dzieci i młodzież przed przestępczością narkotykową – zarówno poprzez zatrzymania osób, jak też działania profilaktyczne.

Ten przykład pokazuje, że młodzież często lekceważy zagrożenia, jakie wiążą się z zażywaniem środków odurzających. Apelujemy do rodziców, by zwracali uwagę na to, czy ich dzieci nie zdradzają symptomów świadczących o tym, że eksperymentują one z narkotykami. Bo naturalnie dzieci swoje pierwsze próby z narkotykami starannie ukrywają przed dorosłymi.

Osoby nieletnie odpowiadają przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

w raporcie

"Z każdego drzewa tego ogrodu możesz jeść, Ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo gdy tylko zjesz z niego, na pewno umrzesz." I Moj. 2: 16-17

Z perspektywy lat widzę jasno: decyzja o spożyciu wynikła ze znudzenia i próżności. Dzień czy dwa wcześniej uraczyłem się srogo gałką muszkatołową, zejście było niemiłosierne. Przy końcu wzraz ze Współtowarzyszem wypiliśmy po piwie, może dwóch. W końcu wpadłem na pomysł wspólnego tripu. Sięgnęłem po zapas suszonych grzybów zbieranych w ubiegłym sezonie 2008 roku.

  • Gałka muszkatołowa


moje doświadczenia... słabe. Trochę Euphyliny.. (ktoś tego próbował?? jestem zainteresowana wymianą doświadczeń) ... Hydroxizina... inne leki... GM...  • Bad trip
  • LSD-25
  • Marihuana

Odczuwałem podniecenie i ekscytację, w pewnym stopniu lęk przed nieznanym, gdyż było to moje drugie doświadczenie psychodeliczne w życiu. Akcja była spontaniczna, zażyłem kartonik 3 godziny po rzuceniu mi propozycji zarzucenia i do samego końca nie byłem pewny czy chcę to zrobić, jednak ciekawość i perspektywa zrobienia czegoś szalonego wygrała. Podróż odbyłem z kolegą (D.), na początku akcja toczyła się w moim pokoju, później w niewielkim parku w centrum miasta.

Witam serdecznie wszystkich czytelników Neurogroove. Po długim czasie czytania raportów o wszelakich substancjach postanowiłem podzielić się moją historią. Jest to mój pierwszy trip raport, nie tylko publikowany ale i napisany w ogóle. Zapraszam do przeczytania :)

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa
  • Marihuana
  • Marihuana

Było super, genialny okres w moim życiu.

Jakieś trzy kwartały temu, dzień po dekszeniu, raczyłem się marihuaną i kodeiną. Mocno porobiony za szybko wstałem z łóżka i zemdlałem, dostając jeszcze ataku drgawek. Na szczęście ludzie na [h] mówili bzdury mówiąc, że to na pewno padaczka i będę miał częste ataki. Na nieszczęście, znów się doprowadziłem do takiego stanu i przeżyłem to ponownie.

Najpierw lufka i spacer, pół godziny później 135mg.

1.5 godziny później lufka, pół godziny później 135mg i lufka. Pół godziny później lufka.