Warmińsko-mazurscy Policjanci na fali

Warmińsko-mazurscy policjanci zatrzymali 7 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. Część z nich była pod ich wpływem.

louis

Kategorie

Źródło

służby prasowe policji

Odsłony

1759
Warmińsko-mazurscy policjanci zatrzymali 7 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. Część z nich była pod ich wpływem.

Informacje z dnia 5 marca 2006 roku

Wczoraj po północy kętrzyńscy na ul. Kaszubskiej policjanci wylegitymowali 27-letniego Tomasza P. i 21-letniegho Roberta P. Mężczyźni dziwnie zachowywali się. Tam gdzie stali policjanci znaleźli dwa woreczki, w których było ponad 0,5 grama amfetaminy oraz tyle samo prawdopodobnie marihuany. Obaj mężczyźni zostali poddani badaniom na zawartość narkotyków w organizmie. Te potwierdziły, że stryjeczni bracia byli pod wpływem marihuany i amfetaminy. Spędzili noc w policyjnym areszcie. Dziś zostaną im przedstawione zarzuty. Około godziny 21.00 do Tomasza P. i Roberta P. dołączył także 26-letni Paweł P. Podczas kontroli na ul. Reymonta policjanci znaleźli przy nim niewielką ilość marihuany.

Około godziny 14.30 na ul. Grajewskiej ełccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Forda Mondeo. Z samochodu ulatniał się zapach palonej marihuany. 20-letni Kamil K. miał rozszerzone źrenice i przyznał, że palił narkotyk. Zarówno on, jak i jego dwaj koledzy - 20-letni Karol Z. i 24-letni Grzegorz Z. zostali zatrzymani. Podczas przeszukania, w bieliźnie kierowcy policjanci znaleźli dwa woreczki marihuany o łącznej wadze ponad 27 gramów, z których można było uzyskać ponad 137 porcji narkotyku. Policjanci wyjaśniają czy zatrzymani chcieli sprzedać marihuanę innym osobom. Dowody potwierdzające to mogą przesądzić o tym, że osoby podejrzane w więzieniu mogą spędzić nawet 10 lat.

Po godzinie 16.00 policjanci z Nidzicy pojechali na interwencję do mieszkania przy ul. Warszawskiej. Tam 21-letni Rafał B. był agresywny w stosunku do pozostałych członków rodziny, wybił szybę w drzwiach. Na miejscu okazało się, że mężczyzna zachowuje się tak bez wyraźnego powodu. Miał powiększone źrenice, co sugerowało, że znajduje się pod działaniem narkotyku. Badanie w szpitalu potwierdziło, że był pod wpływem amfetaminy, środków metabolicznych. Do tego miał ponad 1,4 promila alkoholu. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli strzykawki, wygiętą metalową, przebarwioną łyżeczkę i kilka tabletek. Rafał B. trafił do policyjnego aresztu. Dziś zostanie przesłuchany. Policjanci będą również wyjaśniali czy zabezpieczone tabletki są nielegalne. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
[quote]...w bieliźnie kierowcy policjanci znaleźli dwa woreczki marihuany o łącznej wadze ponad 27 gramów, z których można było uzyskać ponad 137 porcji narkotyku...[/quote] ponad 27 gietów, to pewnie mniej niż 28 :) no ale dla równego rachunku niech będzie 30 żenionych :P 30 gramów : 137 porcji = 1 porcja = 0,2189 grama - hehe co za czasy nawet policja chce żenić :D (i to jeszcze jak) :D
rozszerzone żre... (niezweryfikowany)
"...Z samochodu ulatniał się zapach palonej marihuany. 20-letni Kamil K. miał rozszerzone źrenice i przyznał, że palił narkotyk..." Czy osoba która to pisała ma jakiekolwiek pojecie o narkotykach?
Anonim (niezweryfikowany)
Czasem tez mam rozszerzone. Nie wiem co to za sqn ale mi sie tez tak dzieje. Oczywiscie nie tak bardzo wyjebane jak po groszkach, ale jednak :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex 450 Mg + Acodin 450 Mg)


poziom doświadczenia użytkownika - ganja,dxm,amfetamina,extasy,signopan


dawka, metoda zażycia - 5 Tussi + 10 Acodinów co 5 minut


set & setting - pełen luzik,na powietrzu
  • Fentanyl

Autor: Muhamad


Nazwa substancji: Fentanyl


Doswiadczenie: w opioidach skromne - tramadol i kodeina
  • Pozytywne przeżycie
  • Silene Capensis

Nastawiony na senne podróże.

17.11

  • Bad trip
  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan

Chciałem powtórnie porozmawiać sobie z halucynacjami, jednak tym razem chciałem wywołać działanie chociażby lekko mistyczne przez dodanie lufy ziółka. Ogólnie to raczej tak jak zawsze- Wyciszony, spokojny, weekendowy wieczór i sam w domu na całą noc

Moja bardzo niedawna podróż tym razem wymknęłą się spod kontroli- Ten raport może być dla niektórych przestrogą przy mieszaniu tych dwóch substancji, a nawet zażywania ich osobno!

Około godziny 18- Wyciągam z zamrażalnika zimną, ale nie zmarznietą wodę. Wysypuję 2 saszetki TR do 1 kubeczka i kolejne 2 do drugiego. Zalewam równo odmierzone 50ml wody (strzykawka) do obu kubeczków i mieszam. Itd itp. Przejdźmy do konkretów ;)

Łyk kontrolny i jazda z tym... Czymś...