W-m Policja informuje

Informacje z 7 i 8 marca 2006 r.

louis

Kategorie

Źródło

służby prasowe policji

Odsłony

2378
Informacje z 7 i 8 marca 2006 r.

Policjanci z Bartoszyc zatrzymali 21- letniego mężczyznę z narkotykami.

Wczoraj około godziny 19.00 bartoszyccy policjanci zatrzymali 21- letniego Grzegorza R., który posiadał przy sobie narkotyki. Podczas przeszukania jego odzieży funkcjonariusze w portfelu znaleźli woreczek, w którym był około 1 grama haszyszu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Po przesłuchaniu zostanie mu przedstawiony zarzut posiadania środka odurzającego. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.


Informacje z dnia 7 marca 2006 r.

Kierował samochodem pod wpływem alkoholu, przewoził nielegalne towary i narkotyki. To efekt kontroli drogowej policjantów z Ełku.

Wczoraj ełccy policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Ełku do kontroli samochód osobowy marki Audi 100. W trakcie kontroli policjanci od kierowcy 37-letniego Dariusza J. mieszkańca Ełku wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkotestem potwierdziło, że miał w wydychanym powietrzu ponad 0,5 promila alkoholu.

Dalsza kontrola policjantów przyniosła kolejne odkrycia. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli ponad 24 gramy kokainy. Narkotyk ten mógł stanowić blisko 244 jednorazowych porcji o szacunkowej wartości 19 tyś. zł. Oprócz narkotyków kierowca przewoził jeszcze 1090 paczek papierosów oraz 25 litrów spirytusu bez znaków skarbowych akcyzy. Wartość tego mienia to ponad 7,5 tyś. zł. Dariusz J. mógł narazić Skarb Państwa na uszczerbek podatku akcyzowego w wysokości ponad 12 tyś. zł.

Teraz kierowca odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, posiadanie kokainy oraz posiadanie wyrobów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci ustalają także czy zabezpieczone narkotyki zamierzał sprzedać innym osobom. Jeżeli się to potwierdzi, mieszkaniec Ełku w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tabaka
  • Tytoń

I rok studiów, maj. Czekałem na to od kilku miesięcy. W dniu wzięcia "zastrzyk" adrenaliny, jednakże niepewność i lekki strach przed obcym, ogólnie bardzo pozytywne.

WSTĘP I TŁO

Jest to pierwszy raport, ale bardzo osobisty, toteż jest obszerny, tak dla nastawienia się.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Nigdy nie przywiązywałem dużej wagi do przygotowania psychicznego przed podróżą. Zadbałem tylko jak zwykle - o dobre nastawienie, bo kwas i tak pokaże mi to co on chce, nie co ja chcę. Ostatnio układało mi się w życiu, także tzw. set miałem zapewniony. Natomiast setting przygotowałem z jak największą dokładnością i dbałością o szczegóły. Wybrałem swoje mieszkanie, gdzie miałem spędzić samotnie peak, a potem wyjść na miasto i spotkać się z kumplami.

Witam wszystkich serdecznie!

Chciałbym podzielić się z wami moim ostatnim doświadczeniem wywołanym przez magiczną molekułę zwaną dietyloamidem kwasu D-lizergowego lub jak kto woli LSD. 

Pragnę zaznaczyć, że jest to mój pierwszy tripraport, a ja jestem osobnikiem nieposiadającym nadzwyczajnych zdolności pisarskich ani rozbudowanego słownictwa, jednak postanowiłem że spróbuję swoich sił. W końcu musi być ten pierwszy raz. Tyle ze słów wstępu, teraz lecimy z właściwą częścią opowiastki :).

 

Przygotowanie do tripa:

  • Katastrofa
  • Marihuana

Wszędzie,całe dnie chłodziłem zjarany.

Zawsze byłem piątkowym uczniem,zawsze był ten pasek na świadectwie,mimo,iż zawsze po najmniejszej linii oporu.Byłem zawsze matematycznym świrem(w dobrym tego słowa znaczeniu) i ogólnie było fajnie.Porządna i wysoko wykształcona rodzina,nawet bardzo.Umiałem sobie radzić,taki mały cwany mózg ze mnie,w wieku 16 lat miałem już na interesy 1kg zielonego miesięcznie nawet.Po co to wszystko?

  • Dekstrometorfan

Podróz ta moge jedynie przyrównac do chwilowej inkarnacji z czyms co wydawac by sie moglo nadnaturalne, a okazalo sie zwykla chemiczna mutacja mojego mózgu. Eksperyment trwal dwa dni; pomine godziny i daty, gdyz nie nosze zegarka a subiektywizm doznan sprawia, ze czas jest niewazny. Dodam, iz me dragowe doswiadczenia byly raczej nikle (konopie, haszysz, efedryna, szczypta amfy, nieco DXM, etanol).

randomness