USA: wielki magazyn kokainy w polskim sklepie

Popularny sklep z polskimi wędlinami w Nowym Jorku "Sikorski Meat Market" był zdaniem amerykańskiej policji centrum dystrybucji kokainy - dowiedział się serwis internetowy tvp.info. Z policyjnych podsłuchów wynika, że handlarze narkotyków w rozmowach między sobą nazywali narkotyk - "gorącą kiełbasą".

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

618

Popularny sklep z polskimi wędlinami w Nowym Jorku "Sikorski Meat Market" był zdaniem amerykańskiej policji centrum dystrybucji kokainy - dowiedział się serwis internetowy tvp.info. Z policyjnych podsłuchów wynika, że handlarze narkotyków w rozmowach między sobą nazywali narkotyk - "gorącą kiełbasą".

- Przyjdź do mnie do sklepu, mam dla ciebie gorącą kiełbasę - tak Andrzej F. ps. Andy , jeden z liderów narkogangu informował wspólników o dostawie kokainy. W ciągu rocznego śledztwa policjanci wydziału ds. przestępczości zorganizowanej nowojorskiej policji, wspierani przez agentów FBI rozpracowali całą siatkę, której centrum mieściło się w popularnym sklepie mięsnym na Greenpoincie. Przed kilkoma dniami zatrzymano 26 członków polsko-dominikańskiego gangu - podaje tvp.info. Śledczy, podszywając się pod klientów, dokonali zakupu kontrolowanego.

- Śledztwo zaczęło się rok temu, od informacji, że w pobliżu targu mięsnego na Greenpoincie magazynowana jest kokaina - mówi Benton J. Campbell, prokurator Wschodniego Dystryktu Nowego Jorku. Trzon grupy tworzyli Andrzej F. oraz James Murphy i William Murphy. To oni stworzyli w sklepie magazyn kokainy. Nowy Jork jest jednym z ważniejszych ośrodków działalności polskich przestępców w USA. Tutaj swoje interesy załatwiali m.in. członkowie gangu mokotowskiego, zakupując kokainę do kolumbijskich karteli.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

PLAKOV (niezweryfikowany)
Huj w to byle by wiecej trak nie robili ale jak zwykle podsluch byl ;]
Anonim (niezweryfikowany)
Jednak nawyki z komuny w polakach zostają. Politechnik dziekuje bardzo prosze... Pojutrze bede miala poradnik spelologiczny Poradnik spelologiczny a co to? KOKSIK!
Sic (niezweryfikowany)
USA. Tutaj swoje interesy załatwiali m.in. członkowie gangu mokotowskiego, zakupując kokainę do kolumbijskich karteli. chyba od karteli :-)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

okoliczności: powrót po latach do domu, niedawne wyjście z psychiatryka nastawienie: raczej pozytywne, było mi wszystko jedno, kiedy i jak się to skończy

Słowem wstępu: wyszedłem właśnie z psychiatryka, gdzie byłem, bo hmm... bo podobno mogłem umrzeć, z raczej nieistotne jakich powodów i przez różne jednostki chorobowe mojego mózgu. Bywa i tak, nieważne. W każdym razie po 3 latach liceum w innym mieście i zdanej mimo wszystko na psychotropach maturze (nie wiem jak, nie pamiętam swojej matury) wróciłem wreszcie do domu próbować chociaż trochę posklejać życie do kupy.

  • 4-ACO-DMT
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

Letni Słoneczny Dzień roku pańskiego 2011 :) Wycieczka po dwóch średnich miasteczkach. Dobry humor, u kolegi lekka niepewność.

Pewnego słonecznego dnia poszedłem do kolegi (K.). Po rozmowie doszedł do wniosku, że chce spróbować 4-AcO-DMT ze mną następnego dnia. Nazajutrz dwóch osobników uzbrojonych we fraktalne naboje zaaplikowało sobie po 30 mg substancji. Zaczęła wchodzić ok. 40 minut po zażyciu. Moment ten przypadł akurat, gdy byliśmy w parku. Czuliśmy się coraz dziwniej. Humor mi dopisywał, K. był zdezorientowany. Nie wiedział, co go jeszcze czeka :)

  • Grzyby halucynogenne

Zacznijmy od tego, że od Psylocybiny to jeszcze nikt nie umarł.....nawet śmiem powiedzieć że są one zdrowe:))) Jeśli ktoś ma dobrze poukładane w głowie i w życiu to grzybki mogą mu jedynie pokazać prawdziwe oblicze i niezwykłą przejrzystość naszego świata i sprawić, że zaczynamy rozumieć rzeczy, które kiedyś były dla nas zagmatwane.
randomness