Handlarze narkotyków z Hollywood odsłaniają kulisy swojej pracy. "Bywam na rozdaniu Oscarów i plana

Amerykański portal RadarOnline zamieścił dla niektórych szokujące, a dla innych mało zaskakujące wyznania handlarzy narkotyków, którzy doskonale znają ciemną stronę fabryki snów.

Robert Downey Jr., Kirstie Alley, Charlie Sheen czy Matt Lauer to tylko kilka największych nazwisk, które pojawiły się w wyznaniach hollywoodzkich dealerów. Niektórzy po kokainie rozwalają hotelowe pokoje i urządzają orgie, inni wciągają "dla relaksu". Bywa też niebezpiecznie, gdy słynny aktor przystawia sobie pistolet do skroni i krzyczy, że się zabije.

Amerykański portal RadarOnline zamieścił dla niektórych szokujące, a dla innych mało zaskakujące wyznania handlarzy narkotyków, którzy doskonale znają ciemną stronę fabryki snów. Jeden z nich potwierdził powszechnie znaną wiadomość o uzależnieniu Charliego Sheena, który zabrał go kiedyś na Hawaje.

- Balowaliśmy na prywatnej plaży, gdzie zorganizował orgię – twierdzi dealer. Inny dostawca Sheena wyznał, że był świadkiem sytuacji, w której "totalnie naćpany" aktor przystawił sobie pistolet do głowy i wrzeszczał: "Co wy na to? Czy nie byłoby k....sko zabawnie, gdybym się zabił? Bo i tak się zabiję!" W całym zdarzeniu miały brać udział dwie prostytutki, które chwilę wcześniej nagrywały z Sheenem amatorskie porno.

- Bywałem za kulisami na rozdaniu Oscarów, na planach filmów i programów telewizyjnych. Towarzyszyłem młodym i starym gwiazdom w ich prywatnych odrzutowcach, którymi lataliśmy do Meksyku, na Hawaje czy do Las Vegas – twierdzi źródło "RadarOnline".

Dealer Matta Lauera, gospodarza programu "The Today Show", wyznał, że zdarzało mu się wciągać z nim kokainę w studiu przed nagraniem. - Myślę, że to go relaksuje – mówił handlarz.

Portal dotarł też do byłego dostawcy Roberta Downeya Jr., który w latach 80. i 90. miał poważne problemy z narkotykami i alkoholem, ale od 2003 r. pozostaje "czysty". Człowiek przedstawiający się jako Mr. Brownstone wyznał, że specjalizuje się w dostarczaniu heroiny, ale w razie potrzeby może załatwić bez problemu kokainę i speed.

Downeya poznał w 1986 r. w domu swojego klienta. Przyszły odtwórca roli Iron Mana wziął numer telefonu Brownstone'a i dzwonił do niego 2-3 razy w tygodniu. W tamtym czasie Robert Downey Jr. miał wydawać na kokainę setki tys. dol. Mr. Brownstone przyznał się reż do "współpracy" z Riverem Phoenixem, który zmarł w wyniku przedawkowania w wieku 23 lat.

Dealer Kirstie Alley (seria "I kto to mówi") opowiedział kolei, że w latach 70. aktorka przez dwa lata "mieszkała w namiocie jak jakiś porąbany hipis" i co tydzień wydawała na kokainę 400 dol. W 1979 r. została wyznawczynią scjentologii.

Co ciekawe, wspomniany wcześniej Mr. Brownstone wyznał, że nieodłącznym narzędziem w jego pracy jest staroświecki pager. Wiąże się z tym zabawna anegdota.

- Pewna bardzo znana para żartuje, że czują się jak James Bond, kiedy w sekrecie zamawiają u mnie towar. Dlatego ich kod na pagerze to "007" – mówi enigmatyczny dostawca heroiny.

Oceń treść:

Average: 9.3 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Tripraport

Nastawienie bardzo pozytywne, z lekką nutą adrenaliny i niepewności w obliczu nieznanej jeszcze substancji. Oczekiwania inne niż samo doświadczenie - myślałem, że nad LSD da się zapanować. Set - lekkie znużenie monotonią życia i chęć zmiany na lepsze, setting - dwie bliskie i znane mi osoby, znane mieszkanie, kwasowa playlista i doświadczona tripsitterka.

 

Postanowiłem zażyć LSD. Od czasu zetknięcia z muzyką Cream, Jimiego Hendrixa, czy Pink Floyd interesowała mnie ta substancja i chciałem przekonać się, jakie jest jej działanie w praktyce. Udało mi się zdobyć 2 kartoniki, jak się potem okazało były one wyprodukowane przez jedno z najlepszych deep-web'owych laboratoriów. 195 ug / kartonik. Szczęśliwy traf, przy rzekomym zanieczyszczeniu rynku na poziomie 85 %. Z jednej strony trójkąt Sierpińskiego otoczony okręgami, z drugiej kolorowe wzory.

  • Efedryna

Dane : masa 62kg


stopień zaawansowania : nigdy wcześniej niczego nie brałem (alko

nie licze :)

  • 4-HO-MET
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Park na obrzeżach, wiosna, słoneczko, plecaczek.

W słoneczną niedzielę udałem się tramwajem do parku na obrzeżach miasta. Tam szukając w miarę bezpiecznego miejsca gdzie mógłbym przeleżeć trip - bo w zasadzie chciałem doznać intesywnego doświadczenia, położyłem się gdzieś między ścieżkami w trawie skąd chwilę obserwowałem spacerujących w ten leniwy dzień homo sapiens. Po chwili łapczywie dobrałem się do samarki z 0,25g Mahometa, o którym sporo wcześniej przeczytałem i tak, tak, wiedziałem, że 40ug to już dobra fazka.

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex 450 Mg + Acodin 450 Mg)


poziom doświadczenia użytkownika - ganja,dxm,amfetamina,extasy,signopan


dawka, metoda zażycia - 5 Tussi + 10 Acodinów co 5 minut


set & setting - pełen luzik,na powietrzu
randomness