Trenerka nurkowania handlowała narkotykami razem z synem

Ceniona trenerka nurkowania z New Jersey i jej syn dorabiali handlem narkotykami – ustalili amerykańscy śledczy. 59-letnia Candace Gottlieb i jej 27-letni syn Tyler trafili do aresztu; przedstawiono im zarzuty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
łz, mnie

Odsłony

84

Ceniona trenerka nurkowania z New Jersey i jej syn dorabiali handlem narkotykami – ustalili amerykańscy śledczy. 59-letnia Candace Gottlieb i jej 27-letni syn Tyler trafili do aresztu; przedstawiono im zarzuty.

Biuro prokuratora stanu New Jersey podało, że Gottliebowie rozprowadzali, heroinę, kokainę, marihuanę i fentanyl. Proceder trwał od marca do maja, zaś chętni zgłaszali się do domu rodziny w Cherry Hill.

Dilerów rozpracowali agenci FBI, którzy dokonali kontrolowanego zakupu kokainy od Tylera. Udało im się również nagrać, jak Candace sprzedaje 600 porcji fentanylu i heroiny jednemu z informatorów.

– Ma ogromne szczęście, że jego mama zajmuje się tym g… dla niego – powiedziała podczas transakcji trenerka o swoim synu.

Candace Gottlieb była trenerką nurkowania w The College of New Jersey. Trenowani przez nią zawodnicy wywalczyli 32 tytuły w ogólnokrajowych zawodach.

Po aresztowaniu władze rozwiązały z kobietą kontrakt w trybie natychmiastowym.

– Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości nie kontaktowali się z nami podczas śledztwa. Uważamy, że nie ma podstaw, by wierzyć, że Candace Gottlieb robiła inne rzeczy na terenie kampusu niż te wynikające z obowiązków, do których została zatrudniona – oświadczył rzecznik uczelni.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25D-NBOMe
  • Przeżycie mistyczne

Lecimy na żywioł

   Dzień zacząłem jak każdy inny, nieświadom jeszcze tego co dziś mnie czeka poszedłem na pocztę odebrać długo wyczekiwaną paczkę. W domu sprawdziłem zawartość, moim oczom ukazały się dwa małe niepozorne kartoniki. Napisałem więc do mojej koleżanki (K) z którą miałem odbyć podróż. Wiadomość zwrotna "dziś wieczór". Przez pół dnia kręciłem się po domu nie mogąc doczekać się tej przygody, mając na uwadzę poprzednie doświadczenia z bliźniakami tej Nbomki z każdą chwilą coraz bardziej się nakręcałem.

  • LSD-25

krysztalek byl wysmienity, zjadlem jakies 2/3, nie wiem dokladnie, bo

przy przecinaniu sie pokruszyl. moze nawet niepotrzebnie go

kroilem. od razu wyszedlem na miasto, okolo 18.00, bylo jeszcze bardzo

slonecznie i radosnie. przechodzilem kolo filharmonii, cos dzialo sie

w srodku. wchodze, a tam wyklad o globalizacji i makdonaldyzacji

(po angielsku). usiadlem sobie w ostatnim rzedzie, ale

niestety slowa ukladaly mi sie w ciagle niezrozumiale buczenie, w ogole

  • Metadon


Więc, było to tak...Magiczny dzień, koniec roku szkolnego, wysiłek jednego roku, obniżenie poziomu stresu w organiźmie... Rozumiecie? Zupełny odpał. Postanowiłem spróbować czegoś nowego, padło na metadon, ale po kolei.Set&setting: Pozytywny nastrój, dobra pogoda, miła atmosfera - koniec roku szkolnego. Żadnych ciśnień, gdzieś do godziny 16:00 pod wpływem alkoholu.

Niestety, brak znajomych u boku. Ciekawość do tej substancji, zupełna niewiedza jeśli idzie o jej działanie i dawkowanie.


randomness