Trawka na komary?

W ogrodzie mieszkanki Świlczy policjanci odkryli uprawę konopi indyjskich. Właścicielka twierdzi, że hodowała je po to, by odstraszać owady.

syncro

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

3428
W ogrodzie mieszkanki Świlczy policjanci odkryli uprawę konopi indyjskich. Właścicielka twierdzi, że hodowała je po to, by odstraszać owady. Policjanci wyrwali z ogrodu rosnące konopie, z którch produkuje się marihuanę, znany na świecie narkotyk. W sumie osiem dorodnych krzaków konopi, wysokich na 1,5 m, zabrali na komendę. Uprawa tej rośliny jest w Polsce zabroniona. 65-letniej kobiecie grozi za to do dwóch lat więzienia. Policjanci oceniają, że z hodowanych konopi można było wyprodukować narkotyki warte 15 tys. zł.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

I&I (niezweryfikowany)
hahaha i staruszke wsadza na 2 lata za wychodowanie kilku krzakow , kurw... czy wszystko musza przeliczac na zyski ?! ta ... babcia dilka :P nie no nie moge kurcze <hahaha>
Kamil van Brooklyn (niezweryfikowany)
Koleszka ma na działeczce pare krzaczków. O poranku w lecie zapach jest poprostu niesamowity. Niestety nie pilnuje i tak sobie niepotrzebnie dziko rosną, a szkoda ;)
Anonim (niezweryfikowany)
15 tys ?? buhaha no nie wiem ile ona by wyciagneła z tych krzakow smieszny przelicznik !!!
Anonim (niezweryfikowany)
heh ja tyle sezonu to max za 1500 pham ;-P heh ale te polskie psy to glupie suki ;-P
Anonim (niezweryfikowany)
Bo policja stara sie przejac biznes! z tad przeliczaja ile zarobia na sprzedarzy zarekwirowanych roslinek XD
Zajawki z NeuroGroove
  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Chęć przetestowania nowej substancji, ale bez przesadnej ekscytacji. Dzień jak co dzień - całkowita norma.

Na wstępie zaznaczę że lubię się rozpisywać. Baaaardzo rozpisywać, co widać po wielkości tekstu :) Czytasz na własną odpowiedzialność!

Przeglądając Hyperreal'a oraz Neurogroove natchnąłem się na substancje zwaną pseudo-efedryna. Nie znalazłem o niej zbyt dużo informacji, a gdy jakieś już znajdywałem były bardzo mieszane - od kompletnie żadnych efektów działa po naprawdę zachwalające działanie "pseudo-efki". Stwierdziłem - "trzeba spróbować tego shit'u". No i spróbowałem :)

  • Bieluń dziędzierzawa
  • Przeżycie mistyczne

Późną nocą, w domu, będąc sam postanowiłem przeżyć tripa razem z tą magiczną roślinką. Wiedziałem że nic mi nie będzie gdyż miałem już za sobą parę prób mających na celu dostosowanie odpowiedniej dawki. Byłem przygotowany psychicznie na dobrego tripa. Chciałem pierwszy raz doświadczyć na własnej skórze czym są halucynacje. Czułem się dobrze.

Godz. 23:00

Przez 15 minut szamałem nasiona popijając wodą.

Godz. 00:30

Gorzki smak i brak śliny dawały się mocno we znaki.
Zaczęły się problemy z przełykaniem, lecz byłem na to przygotowany.
Do tej pory nie działo się nic nadzwyczajnego poza tym że nie czułem się fizycznie dobrze z powodu suchości w całej jamie ustnej.

Godz. 02:00

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

nastrój bardzo dobry, nastawienie pozytywne, początkowo lekka ekscytacja. miejsce: mieszkanie przyjaciela. dwie "czyste" osoby towarzyszące.

Normal
0

21

false
false
false

PL
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

  • LSD-25
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Cały dzień w pozytywnym nastroju, przed zażyciem swoisty ''lęk przed nieznanym'', dreszczyk emocji. Generalnie nie oczekiwałem zbyt wiele, ale ostatecznie bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Towarzystwo w trakcie tripu, to dwóch dobrych znajomych zażywających razem ze mną, oraz jeden zaufany kolega ''z zewnątrz'' który był w 100% trzeźwy. Miejsca w których przebywałem były mi od wielu lat znane, to rodzinne miasto w którym dorastałem i tereny które znam jak własną kieszeń.

Słowem wstępu zaznaczę, iż raport ten został przekopiowany z mojego posta na hyperealu, na życzenie użytkownika ''Trydzyk''(Pozdrawiam, dzięki za docenienie) Wstawiam go tutaj, ja jestem jego osobistym autorem...Więc nie ma mowy o plagiacie :D