Przyczyna śmierci Pimp'a C - Przedawkował Syrop na Kaszel!

Znamy już przyczynę śmierci Pimp'a C ! Według doniesień z mediów raper zmarł kiedy nieszczęśliwie zażył przepisane lekarstwa wraz z syropem na kaszel.

a.

Kategorie

Źródło

hip-hop.pl

Odsłony

2901
Znamy już przyczynę śmierci Pimp'a C ! Według doniesień z mediów raper zmarł kiedy nieszczęśliwie zażył przepisane lekarstwa wraz z syropem na kaszel. Ta ''mieszanka'' okazała się być śmiertelna. Trzeba tu wspomnieć o tym, że Pimp C cierpiał na poważne problemy układu oddechowego. Koroner Ed Winter podał, że bezpośrednią przyczyną śmierci był zanik przepływu powietrza przez drogi oddechowe podczas omdlenia wywołanego mieszanką kodeiny i prometazyny - składników syropu i leków zażywanych przez rapera. Co jest dziwne raper swego czasu nagrał kawałek ''Sippin On Some Syrup'' w którym rapował o narkotyzujących właściwościach syropu na kaszel. Przypomnijmy, że raper został znaleziony martwy na początku grudnia 2007 roku. Przed śmiercią pracował nad solowym albumem.

Oceń treść:

Average: 8.3 (4 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
a kto to do kurwy nedzy jest ' pimp c '?!?!?!?!
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]a kto to do kurwy nedzy jest ' pimp c '?!?!?!?![/quote] Ignorant -_- xDD
Mort (niezweryfikowany)
tez nie mam pojecia :D ale teraz to juz chyba niewazne :D
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-P
  • Etanol (alkohol)
  • Metoksetamina
  • Tripraport

Późny wieczór, znajomi wbijają do domu, rozkładamy się po pokoju i oddajemy się światu nowych substancji

To przeżycie mogę zaliczyć do udanych, z jednym małym wyjątkiem - jednego z nas wyniosło nieco za daleko i przez to zahaczyliśmy o granicę ostrego przypału.

Dodam jeszcze, że Wiek: 18, 18, 18, 20, 21.

Ale do rzeczy...

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Ekscytacja, bardzo dobry nastrój, pozytywne nastawienie do życia. Puste mieszkanie przyjaciółki, brak ryzyka "przypału"

Witajcie!

Postanowiłam opisać jeden ze swoich najlepszych tripów pod wpływem LSD. Mam nadzieję, że wam się spodoba!

Całe zdarzenie miało miejsce około 3 lat temu. Byłam jeszcze początkująca, jeśli chodzi o "te tematy" ;) Wraz z koleżanką, którą będę w tym raporcie nazywać Lilia, nie mogłyśmy się doczekać, aż nadarzy się okazja do ponownego spróbowania kartoników, które leżały grzecznie w mojej szufladce, schowane w stary portfel. W końcu- stało się! Jej ojciec wyjechał na kilka dni, więc miała mieszkanie tylko dla siebie. I dla mnie, rzecz jasna ;) A więc zaczynamy!

  • MDMA (Ecstasy)