Poznań: Plantacja konopii zlikwidowana

Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich, którą w przydomowym ogródku pod Pobiedziskami prowadził mieszkaniec Poznania. Policjanci znaleźli w jego ogródku 700 dorodnych krzaków konopi rosnących w tunelu pod folią

toudy

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2400

Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich, którą w przydomowym ogródku pod Pobiedziskami prowadził mieszkaniec Poznania. Policjanci znaleźli w jego ogródku 700 dorodnych krzaków konopi rosnących w tunelu pod folią.

Policjanci podczas rutynowego patrolu zdobyli informację, że na terenie działek w miejscowości Kowalskie w okolicy Pobiedzisk znajduje się uprawa konopi indyjskich. Podczas poszukiwania właściwej posesji funkcjonariusze zwrócili uwagę na jedną z działek rekreacyjnych. Była ogrodzona szczelnym i wysokim płotem. Przy domku letniskowym stały doniczki z krzewami przypominającymi konopie indyjskie. Podczas przeszukania policjanci natrafili na tunel foliowy w którym znajdowała się plantacja tych roślin. Okazało się, że było ich ponad 700 krzewów. Z takiej uprawy możliwe by było uzyskanie marihuany o czarnorynkowej wartości kilkuset tysięcy złotych. Krzewy konopi zostały zabezpieczone w policyjnym magazynie a próbki zostaną poddane badaniom chemicznym. Policjanci, którzy prowadzą tę sprawę ustalili kto jest właścicielem plantacji. Okazał się nim 47-letni Piotr C. z Poznania. Mężczyzna był w przeszłości kilkakrotnie notowany za kradzieże i łączony jest ze środowiskiem złodziei samochodowych. Za nielegalną uprawę konopi indyjskich grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

angrydog (niezweryfikowany)
Noo całkiem spoko uprawa.. ;) Glupie jest to, ze on dostanie max 2 lata.. a jakis 18nast latek wsypane przez dzieciaka dostanie nawet 10 lat.. ;s pisundlid ;F
Anonim (niezweryfikowany)
"działek rekreacyjnych" fajnie "Przy domku letniskowym stały doniczki z krzewami przypominającymi konopie indyjskie." a czemu np. nie napisali że przypominają konopie włukniste? może koleś sobie srajtaśme robi?:P
Anonim (niezweryfikowany)
"Policjanci wykryli i zlikwidowali w weekend plantację konopi indyjskich" to jest najlepsze!! WYKRYLI, jakby nie mogli napisac ze jakis spoleczniak strzelil z ucha ;P
S3Mi (niezweryfikowany)
No ale ktoś musiał wykryć tego społeczniaka ;)
zydol (niezweryfikowany)
Za nielegalną uprawę konopi indyjskich grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. aha czyli jak posadze sobie 700 krzewow to dostane aby 3 lata, a jak bede miec przy sobie szklo z kana to ban na 3 lata? to prawko jest nienormalne. wychodzi na to ze lepiej hodowac, gra warta swieczki :) Paranoja i glupota w tym kraju nie zna granic!
Anonim (niezweryfikowany)
Nie bo za posiadanie sa 2 lata, za uprawe 3 = 5 za to i to , jezeli bys juz mial troche w domu ;d
Anonim (niezweryfikowany)
taa wyjarają i sprawdzą czy bedą mieli jazde po tym...
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Miks

Powalczone dzień wcześniej. Mało energii, ale obiecałem bratu tripa, więc musiało być dobrze, bo z Orfeuszem mam najlepsze podróże. Gralnia.

   Witam. Obawiam się, że może być chaotycznie, bo dużo wszystkiego i pisane zaraz po wymyśleniu całej historii (to znaczy na następny dzień po czterech godzinach snu). Także tego... Zapraszam do lektury.

 

  • Bad trip
  • Marihuana

Dobre nastawienie, mieszkanie na wynajmem kolegi, parę ziomkow w tym najlepszy kolega. Ogólnie wszyscy pozytywni i nakreceni. Choć mieszkanie miało mało mebli co mi akurat przeszkadzało.

Przeszliśmy do kolegi, wszyscy w dobrym nastroju, zapalismy najpierw po lufie. Nikomu z nas nic nie było więc zaczęliśmy robić wiadro. Po okołu 40 minutach walnalem wiadro jako ostatni. Zdusiło mnie w płucach, strasznie bolało aczkolwiek po chwili ból ustał i zaczęło mi się bardzo chcieć sikać. Do kibla oczywiście była kolejka więc czekałem już mocno porobiony, zacząłem sobie wkręcać że zaraz się zesikam, wszystko było tak spowolnione że ledwo trzymałem się na nogach.

  • Dimenhydrynat

Uwaga: Większość informacji tu zawartych pochodzi z

1997 roku i od tego czasu nie była aktualizowana.
  • Marihuana

Opowieść o człowieku, który jadł haszysz...i wtedy podjęła , "Tej nocy , panie mój, chciałabym Tobie opowiedzieć

historię którą usłyszałam. Tę i inne o ludziach oszalałych z żądzy których

serca miłość napełniła chorobą. "O nie" powiedział władca " Wolę

posłuchać bajek które uradują moje serce i odpędzą troski". "Z

przyjemnością" odrzekła Szecherezada.