17:25 Wrzucam pod język karton i pomimo wcześniejszego poddenerwowania i ekscytacji teraz pozostaje tylko spokój.

Po tym jak do policjantów w Nowym Tomyślu dotarły informacje o miejscu, gdzie może znajdować się nielegalna plantacja marihuany funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. ...
Po tym jak do policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu dotarły informacje o miejscu, gdzie może znajdować się nielegalna plantacja marihuany funkcjonariusze postanowili to sprawdzić.
Pod wskazanym adresem zastali 28-letniego mieszkańca powiatu grodziskiego.
Podczas próby zatrzymania, mężczyzna zamknął się w pomieszczeniu gdzie znajdowała się plantacja, a następnie podpalił kanister z benzyną próbując spalić rośliny. Dzięki szybkiej akcji policjantów nie doszło do zniszczenia dowodów w sprawie, a sprawcę zatrzymano – informuje sierż. szt. Joanna Jerzewska, oficer prasowy policji w Nowym Tomyślu.
Policjanci ujawnili łącznie 103 rośliny konopi oraz 86 g gotowego suszu. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa z art. 62 oraz 63 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomani – dodaje.
Szczęśliwy i podekscytowany człowiek przed swoim pierwszym w życiu kartonikiem oraz pusty dom
17:25 Wrzucam pod język karton i pomimo wcześniejszego poddenerwowania i ekscytacji teraz pozostaje tylko spokój.
Set & Setting
Koniec maja, deszczowe dni, u babci na wsi. Moje nastawienie pozytywne, bardzo zaciekawiony efektów benzy ale górę miało zmęczenie i nuda. W planach spędzenie ciekawego wieczoru. Sam
jako degustator, do późnej nocy ze znajomymi ale o tym trochę niżej będzie.
Dawka:
1500mg benzydaminy, 6h później 150mg kodeiny i po kolejnych 4 godzinach dorzucone drugie 150mg kodeiny (gdyby nie strach po benzie to byłoby 300mg kodeiny razem)
Wiek:17
Substancja: Salvia Divinorum
Doświadczenie: dawniej sporo MJ (teraz rzadziej, ale nie omijam), LSD, raz SD (nie za głeboko), alk, tramal, aviomarin ;) ...chyba tyle
Gdzie/jak: samemu (co raczej nierozważne), W domu, spontanicznie bez specjalengo przygotowania
Przebieg:
nazwa substancji-C02(dwutlenek węgla)
poziom doświadczenia użytkownika-C02(wiele razy)
"set & setting"-jak zawsze dobre