REKLAMA
Działkowy plantator wpadł z narkotykami

Policjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę, który w domku na działkach uprawiał konopie indyjskie. U poznaniaka znaleziono także ponad 200 gramów marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Poznaniu
Dominika Pupkowska-Bral
Komentarz [H]yperreala: 
Na stronie źródła dostępne jest wideo z wizji lokalnej w inkubatorze nikczemności...

Odsłony

434

Policjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę, który w domku na działkach uprawiał konopie indyjskie. U poznaniaka znaleziono także ponad 200 gramów marihuany. Z zabezpieczonych roślin i suszu można by wyprodukować narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 70 tysięcy złotych. Miłośnikowi nielegalnej uprawy grozi teraz nawet 8 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową oraz z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą, współpracując z mundurowymi z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz z przewodnikiem psa z Izby Celnej z Poznania, zatrzymali plantatora nielegalnych konopi. Funkcjonariusze odkryli jego uprawę w budynku na terenie poznańskich działek 29 marca br.

39-letni poznaniak od razu został zatrzymany. W domku na działce uprawiał konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli 66 krzewów tych roślin na różnym stadium rozwoju oraz zabezpieczyli ponad 60 gramów marihuany.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jeszcze miejsce zamieszkania zatrzymanego mężczyzny. Tam również znaleźli narkotyki. Zabezpieczyli ponad 160 gramów marihuany. Jak wynika z wyliczeń policjantów i funkcjonariuszy Izby Celnej z zabezpieczonych roślin i suszu można by wyprodukować blisko 2500 porcji narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 70 tysięcy złotych.

Prokuratura na wniosek Policji zastosowała wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za nielegalną uprawą konopi 39-letniemu poznaniakowi grozi teraz nawet 8 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 4.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Przeżycie mistyczne

Zaraz po pracy, na dworze chłodno aczkolwiek przejaśniło się. Słońce coraz niżej nad horyzontem. W domu spokój, nikogo nie ma, czysto i świeżo. Humor bardzo dobry, ponieważ wiem co mnie czeka

15:00 wyjście z pracy, szybko złapać tramwaj i kierować się prosto do domu. Plan oczywiścię się udało i już o godzinie 15:40 równo wziałem wszystkie blottery. Powrót do domu, włączam kompa, biore plecak lece do sklepu. 16:10 wychodzę ze sklepu i odczuwam pierwsze efekty - lekko skrzywiony humor, zmienia się postrzeganie przestrzeni, "spięcie" na karku oraz ogólna zmiana myślenia. Zaskoczyło mnie tak szybkie działanie, ale to zapewne przez dawkę, którą brałem. Blottery pogryzłem i zjadłem.

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

62kg Dom, zmęczenie i senność wyjątkowo dają o sobie znać, nastawienie neutralne, nie wiedziałem czego się spodziewać ze względu na bardzo odmienne TR’y, oczekiwałem przypływu chęci do życia i pracy.

Paczkę znanego wszystkim leku sudafed miałem zakupioną dzień wcześniej, oczekiwałem ciekawego efektu bo wydałem 2 razy więcej niż normalnie ze względu na najdroższą aptekę w mieście.

16:20
4 tabletki (240mg) zapiłem filiżanką kawy, ogarnąlem mieszkanie i siadłem do książek.

  • 5-MeO-MiPT
  • Pozytywne przeżycie

Początkowo mój dom. Świętowanie ostatniego dnia sesji.

Po jakichś piętnastu minutach od wzięcia substancji postanowiłem włączyć muzykę aby umilić sobie oczekiwanie na przyjście pierwszych efektów. Niestety jak na złość głośniki basowe przestały działać. Korzystając z tego, że byłem jeszcze całkowicie trzeźwy a wkrótce mogło to się zmienić pośpiesznie sprawdziłem ustawienia komputera, prawidłowość podłączenia okablowania, zasilanie. Przyczyny usterki nie udało mi się jednak zdiagnozować.

randomness