REKLAMA
Działkowy plantator wpadł z narkotykami

Policjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę, który w domku na działkach uprawiał konopie indyjskie. U poznaniaka znaleziono także ponad 200 gramów marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Poznaniu
Dominika Pupkowska-Bral
Komentarz [H]yperreala: 
Na stronie źródła dostępne jest wideo z wizji lokalnej w inkubatorze nikczemności...

Odsłony

429

Policjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę, który w domku na działkach uprawiał konopie indyjskie. U poznaniaka znaleziono także ponad 200 gramów marihuany. Z zabezpieczonych roślin i suszu można by wyprodukować narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 70 tysięcy złotych. Miłośnikowi nielegalnej uprawy grozi teraz nawet 8 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową oraz z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą, współpracując z mundurowymi z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz z przewodnikiem psa z Izby Celnej z Poznania, zatrzymali plantatora nielegalnych konopi. Funkcjonariusze odkryli jego uprawę w budynku na terenie poznańskich działek 29 marca br.

39-letni poznaniak od razu został zatrzymany. W domku na działce uprawiał konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli 66 krzewów tych roślin na różnym stadium rozwoju oraz zabezpieczyli ponad 60 gramów marihuany.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jeszcze miejsce zamieszkania zatrzymanego mężczyzny. Tam również znaleźli narkotyki. Zabezpieczyli ponad 160 gramów marihuany. Jak wynika z wyliczeń policjantów i funkcjonariuszy Izby Celnej z zabezpieczonych roślin i suszu można by wyprodukować blisko 2500 porcji narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 70 tysięcy złotych.

Prokuratura na wniosek Policji zastosowała wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za nielegalną uprawą konopi 39-letniemu poznaniakowi grozi teraz nawet 8 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 4.5 (2 votes)
randomness