Polka z amfetaminą aresztowana w Osace

Ponad 25 tys. tabletek amfetaminy próbowała wwieźć do Japonii 31-letnia Polka.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1236
Ponad 25 tys. tabletek amfetaminy próbowała wwieźć do Japonii 31-letnia Polka. Przemytniczka została aresztowana przez policję na lotnisku w Osace. Jest podejrzewana o udział w grupie przestępczej. Kilka dni wcześniej na tym samym lotnisku zatrzymano Brytyjczyka przewożącego ponad 31 tys. tabletek tego narkotyku. Oboje – Polka i Brytyjczyk przylecieli do Japonii z Belgii. Jak zeznali, zlecenie przemytu amfetaminy otrzymali w Holandii od mężczyzny pochodzącego z Nigerii. Podczas przesłuchania przyznali się do tego, że świadomie przemycali narkotyki. Obydwoje są bezrobotni. Jak wyjaśnili, zajęli się przemytem po to, aby pozyskać środki do życia. Polkę zatrzymano trzy tygodnie temu, a Brytyjczyka – przed miesiącem. Ich aresztowanie ujawniono jednak dopiero teraz. Prawdopodobnie nie informowano o tym wcześniej z powodów operacyjnych. Japońska policja podejrzewa bowiem, że Polka i Brytyjczyk działali na rzecz większej zorganizowanej grupy przestępczej.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Andy (niezweryfikowany)
szlak mnie trafia, zarobić nie dadzą ludziom
Zajawki z NeuroGroove
 • 4-HO-MET
 • Bad trip

Klub, podczas rejwu, nad ranem, trochę zmęczony, nieznacznie głodny, chillout room z czwórką znajomych, dwoje z nich również zarzyli tę substancję, jednak w ilości o połowę mniejszą. Przecież to tylko kolejny, ciekawy trip, forma spędzenia czasu, sposób zabawy na imprezie. Ciekawy działania i różnic nieznanej substancji.

Od razu przejdę do rzeczy, bo i potencjał substancji niewiele wart. 

Pierwsze pół godziny wypełnione było iskrą mdma. Na horyzoncie fala przyjemnego ciepła i rozleniwienia. Następne wydarzenia i zmiany potoczyły się bardzo szybko i nie byłem w stanie zarejestrować przedziału czasowego.

 • Dekstrometorfan
 • Katastrofa
 • Marihuana
 • Marihuana

Było super, genialny okres w moim życiu.

Jakieś trzy kwartały temu, dzień po dekszeniu, raczyłem się marihuaną i kodeiną. Mocno porobiony za szybko wstałem z łóżka i zemdlałem, dostając jeszcze ataku drgawek. Na szczęście ludzie na [h] mówili bzdury mówiąc, że to na pewno padaczka i będę miał częste ataki. Na nieszczęście, znów się doprowadziłem do takiego stanu i przeżyłem to ponownie.

Najpierw lufka i spacer, pół godziny później 135mg.

1.5 godziny później lufka, pół godziny później 135mg i lufka. Pół godziny później lufka.

 • Dekstrometorfan
 • Miks

Wiosna, starzy przyjaciele i chec doswiadczenia dysocjacyjnego odklejenia.

Trip mial miejsce dobrych kilka lat temu, jeszcze w pamietnych czasach gimbazy. Pomyslalam jednak, ze warto powspominac.

Wybralam sie z przyjacielem (nazwijmy go K.) i przyjaciolka (S.). Wtedy jeszcze wszyscy troje mieszkalismy z rodzicami (teraz juz sie wlasciwie nie widujemy). Mielismy troche kombinowania, zeby wygospodarowac sobie cala noc na trip. Jednak wszystko dopielismy na ostatni guzik i wyruszylismy nad Jezioro Nyskie - miejsce docelowej cpalni.

 • Bad trip
 • LSD-25
 • Marihuana

Dobre nastawienie, trip z ziomkami w moim własnym domu. Wakacje

Na początku warto by było wspomnieć, że pomimo tego, że mam obecnie 19 lat to sporo przeżyłem, w ostatnich latach „tylko” depresję, próby samobójcze, szpitale psychiatryczne, bezustanne używanie substancji (wszystko co było, głównie stymulanty, alkohol, benzo, kodeina oraz oczywiście marihuana której używam właściwie codziennie od 14/15 roku życia). Przez używki i moją psychikę zacząłem łamać prawo, co ciągnie się za mną do dziś. Jednak gdy byłem młodszy (14 lat) trafiłem do szpitala na prawie tydzień pod kroplówkę ze względu na zatrucie atropiną.

randomness