REKLAMA
Chcieli przemycić z Polski do Szwecji 400 kg amfetaminy, teraz posiedzą

Przed sądem rejonowym w Nacka (aglomeracja sztokholmska) rozpoczął się proces trzech obywateli polskich mieszkających w Szwecji, oskarżonych o próbę przemytu z Polski ok. 400 kg amfetaminy.

Alicja

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1636
Przed sądem rejonowym w Nacka (aglomeracja sztokholmska) rozpoczął się proces trzech obywateli polskich mieszkających w Szwecji, oskarżonych o próbę przemytu z Polski ok. 400 kg amfetaminy. Aresztowanie Krzysztofa W., Arkadiusza T. (obaj po 36 lat) oraz Marcina K. (28 lat) w październiku ubiegłego roku było wynikiem długotrwałych działań operacyjnych, prowadzonych przez szwedzką służbę celną we współpracy z polskimi partnerami. W samochodzie Krzysztofa W. zatrzymanego wkrótce po przyjeździe z Polski znaleziono prawie 6 kg amfetaminy. Ślady narkotyków odkryto też w samochodzie czekających na niego Arkadiusza T. oraz Marcina K., a także w ich mieszkaniach. Prokuratura na podstawie dowodów dostarczonych przez służby celne oraz policje obu krajów zarzuca trójce Polaków m.in. przygotowania do przemytu amfetaminy na wielką skalę. Dzięki szwedzko-polskiej współpracy polskiej policji udało się odkryć dwa duże, funkcjonujące od 3 lat laboratoria produkujące amfetaminę. Jak wyjaśniła Marja Sjoestedt-Torell, przedstawicielka pionu kryminalnego szwedzkiej służby celnej, w laboratoriach tych znaleziono min. koncentrat narkotyku przeznaczony na rynek szwedzki. Jego ilość pozwoliłaby na przygotowanie 400 kg "rynkowej" amfetaminy. Przerzutem koncentratu miała się zająć trójka stojących przed sądem w Nacka polskich obywateli. Oskarżonym grożą kary wieloletniego więzienia. Ponadto prokuratura domaga się, by cała trójka otrzymała dożywotni zakaz wjazdu do Szwecji. Zakaz taki, dotyczący jednego z krajów skandynawskich, automatycznie obejmuje wszystkie pięć państw regionu.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Borys (niezweryfikowany)
Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak skoncentrowana amfetamina. Może im chodziło o to że była 100% a potem sie z niej zrobi 60% 0.o?
Anonim (niezweryfikowany)
chodzi chyba o jakiś półprodukt, substrat.
Anonim (niezweryfikowany)
chodzi o bmk jesli sie nie myle z tego produkuje się fete
Anonim (niezweryfikowany)
<p>koncentrat amfetaminy to inaczej PIKO lub Krysztal to jest dwa razy mocniejsze od fety nawet do 42godzin to trzyma.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • MDPV
  • Metkatynon

Właśnie nabyłem jedną pigułkę speedway'a, dopalacza zawierającego w swoim składzie jako główny składnik najprawdopodobniej MDPV. Zaczynam testy. Jestem już dzisiaj po trzech kotkach więc postanowiłem podejść do sprawy w miarę ostrożnie.

Dawka jaką przyjąłem to mniej więcej 1/3 tej żółto-zielonej pigułki (moim zdaniem ktoś kto kupi to i nie zajrzy na forum, od razu zje całą). Uwielbiam snuff, wciąganie nosem ale tylko w przypadku tabaczki. Nienawidzę za to zatkanego nosa i gorzkich spływów, dlatego też moją działkę wsypałem do szklanki, zalałem odrobiną wody gazowanej i wypiłem.

  • Gałka muszkatołowa

Gałkę możesz spotkać w dwóch postaciach (chyba że są jeszcze inne): w postaci

zmielonej oraz w postaci całych gałek.


Postać zmielona jest mało praktyczna, gdyż po pierwsze firm ja produkujących

jest multum i trudno trafić na dobry gatunek. Poza tym przechowywana po

zmieleniu w papierowych (!) woreczkach szybko traci swoje własciwosci psychodeliczne

(w przeciwieństwie do zapachowo - smakowych). Jesli jednak masz dostęp

tylko do takiej postaci, to proponuje 2 pełne torebki wsypać do szklanki,

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Początkowo złe samopoczucie, wywołane niewielkimi problemami z zatruciem pokarmowym. Za to - wyostrzone zmysły i ogólne zrelaksowanie, które towarzyszy tuż po przebudzeniu. Całość wydarzeń utrzymana jest w godzinach 5:03 - 7:34 AM.

Przebudził mnie ból.

 

Nie mogłem w to uwierzyć, ale wszystko wskazywało na dokuczliwe zatrucie pokarmowe. Czułem, że... Nie no, czy ja zbliżam się do etapu wymiotowania z chwilowymi przystankami na dogorywanie agonalne w łóżku?!

 

Myślę, analizuję...

 

Nie no, że poważnie...?

 

Pierdolony cukier...

 

Nie mogę w to uwierzyć, przecież to było tylko kilkanaście niewinnych rurek z kremem, trochę żelków, pączek i odrobina ciasta!

 

Tego naprawdę prawie nie było!

 

  • LSD-25

Nazwa substancji: LSD-25 "oczka".

Poziom doswiadczenia: doswiadczony ;-)

Dawka: pol kwasika (blotter)


Sposób zażycia: doustnie.

Set & setting: dobry humor caly dzien, zadnych negatywnych uczuc
randomness