Polak zatrzymany za przemyt narkotyków w Bułgarii

Policja bułgarska zatrzymała obywatela polskiego pod zarzutem przemytu amfetaminy.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2450

Policja bułgarska zatrzymała obywatela polskiego pod zarzutem przemytu narkotyków - podała bułgarska agencja prasowa BTA. Konsulat Polski w Sofii potwierdził fakt zatrzymania Polaka w nocy z poniedziałku na wtorek.

Jak powiedział konsul Henryk Tkacz, 41-letniego polskiego obywatela M.L., mieszkającego na stałe w Sofii, zatrzymano w związku z podejrzeniem o przemyt narkotyków.

Polak znajduje się w areszcie w Swilengradzie przy granicy z Turcją.

Jak poinformowała regionalna dyrekcja celna w Płowdiwie, której podlega urząd celny w Swilengradzie, we wtorek nad ranem podczas kontroli pociągu międzynarodowego relacji Rumunia-Turcja, w przedziale, w którym podróżował Polak, znaleziono prawie 14 kg amfetaminy. W 19 torebkach foliowych znajdował się proszek, a w jednej - tabletki. Po przeprowadzeniu testu okazało się, że to amfetamina.

Jak podaje BTA, przy Polaku znaleziono śrubokręt i specjalny klucz do otwierania zamkniętych przestrzeni między zewnętrznymi i wewnętrznymi ścianami wagonów.

Według ocen bułgarskich organów ścigania, wartość znalezionego narkotyku wynosi 415,5 tys. lewów (252 tys. USD). W marcu br. w Swilengradzie w pociągu znaleziono 39 kg amfetaminy.

Źródło:

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

erytho. (niezweryfikowany)
amfa za here?
pio-k (niezweryfikowany)
&quot;obywatela M.L., mieszkającego na stałe w Sofii &quot; <br> <br>no napewno bez powodu se tam nie mieszkal......... ciekawe ile jeszcze latek ;&gt;
qwe (niezweryfikowany)
...jak kiedys na Real TV pokazywali akcje policji w USA. Zatrzymują samochod, znajdują zafoliowany biały proszek. Przykładają teścik. <br> &quot;Tester zabarwił się na czerwono, więc ten narkotyk to marihuana &quot;
. (niezweryfikowany)
polak potrafii
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

Chęć samotnego relaksu po ciężkim, ale udanym dniu w pracy. Dobry humor, wręcz euforyczny bym powiedział.

01:34 [T]

 

Wypijam naraz roztwór zawierający ~150mg kodeiny

 

01:47 T + 00:13

 

Sprawdzam która godzina i stwierdzam, że zaczynam czuć działanie tego specyfiku. Klapy w oczach lekko opadły, monitor mimo że przyciemniony razi nieco moje ślepia. Moje źrenice zapewne są szpilkami, ale tak dobrze siedzi mi się w fotelu i pisze ten tekst, że nie mam nawet ochoty iść do lustra aby to potwierdzić. Zresztą już przerabiałem to tyle razy, nie bawi już mnie ten widok.

  • Inne


Nazwa substancji: zapewne wysokiej jakości... haszysz

Poziom doświadczenia: za megaeksperta się nie uważam, ale powoli coraz bardziej rozsmakowuję sie w haszyszah i czuję się, że to moje kolejne hobby - o mój boże... ćpun!

Dawka: 0.3-0.4g haszyszu na 2 osoby, o.4g tytoniu odciąganego z nikotyny tytoniu, z fajki wodnej ale bez wody ;)

set & setting: prawie 1.5 dniowe przygotowanie i wielka chęć dokonania tego akurat w Tivoli :D.

efekty: raczej rekreacyjne przy pierwszym razie i duchowe przy drugim.

  • LSD-25
  • Tripraport

Na ogól spokojnie wydający się okres roku.Chęć dotarcia do konkluzji na temat swojej osoby. Urodziny matki. Marcowy deszczowy weekend. Nieposprzątany pokój, nie chciałem stwarzać sobie iluzji człowieka jakim na co dzień nie jestem.

Doświadczenie zacząłem w piątek wieczorem. Chcąc upewnić się czy dostałem oczekiwaną przez mnie substancję zacząłem od dawki 125ug. Kolejnego wieczoru w celu zbicia lekkiej tolerancji i zwiększenia mocy doświadczenia przyjąłem 500ug. Chciałem znaczącego przeżycia które nakreśliłoby idee mojej przyszłości.

  • Dekstrometorfan

Wczoraj w nocy zarzucilem acodin. Chcialem tego sprobowac juz wczesniej, ale nie mialem skad skolowac :/ Naszczescie, w koncu dostalem go i od razu zaczalem planowac konsumpcje.