Policja zatrzymała narkotykowych hurtowników

Policjanci ze Świnoujścia wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się hurtowym handlem narkotykami. Znaleziono przy nich ponad 3 kg marihuany, warte ok. 120 tys. zł.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

992
Policjanci ze Świnoujścia wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się hurtowym handlem narkotykami. Znaleziono przy nich ponad 3 kg marihuany, warte ok. 120 tys. zł. Jak poinformowała rzeczniczka świnoujskiej policji nadkom. Dorota Zawłocka, pierwszego z mężczyzn - 36-letniego Jarosława D. - zatrzymano w piątek przed jego domem, a dzień później 24-letniego Marcina Z. Obaj są mieszkańcami Świnoujścia. Podczas przeszukania mieszkania Jarosława D. funkcjonariusze znaleźli na balkonie ponad 1 kg marihuany. Narkotyki były schowane w dwóch reklamówkach. Marcina Z. zatrzymano na świnoujskim dworcu PKP. Miał wówczas przy sobie ok. 2 kg marihuany w trzech paczkach. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Boze daj mi sile . az mi sie plakac zachcialo jak to przeczytalem 3 kg marihuany :(
Anonim (niezweryfikowany)
Aha - 120 tys. zł. podzielić przez 3000 gietów to jak nic 40 zł za sztukę. Kto to liczył? Pewnie policja
tomahawk (niezweryfikowany)
tylko przy takiej ilości wychodzi pewnie ze 5pln za g ...
Anonim (niezweryfikowany)
w takich ilosciach moze i po 5 zl nie wychodzi.... ale te 10 zl trzeba liczyc, jak normalnie kg kosztuje 14tys. aczkolwiek sam fakt 120 tys. jest nieco przesadzony :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Ciekawość na nowe doświadczenie, chęć pofazowania i czillery, posiadówka u kolegi.

A więc chciałem się z wami podzielić jaką wspaniałą substancją jest gałka muszkatołowa, a raczej zawarta w niej mirystycyna.

 

Chwilę po 16 przychodzę do koleżanki i mówię: ty, walę gałkę. A ona w lekki śmiech. Nie mogę się doczekać zabawy na 2 dni.

 

Wchodzę do kuchni i zaczynam gałkę tarkować prowadząc live na instagramie z przedsięwzięcia. No cóż 4 gałki zmielone więc zaczynam konsumpcję, zalewam to wodą przygotowaną i wypijam. W smaku jak popiół z miętą i posmakiem orzecha laskowego - można normalnie bełta puścić.

 

18:00 - Nic nie wchodzi.

  • Grzyby Psylocybinowe
  • Przeżycie mistyczne

Set: bardzo pozytywny, na fali rozwoju duchowego, intencja osiągnięcia wyższego stanu niż znane mi wcześniej;; Setting: lato, dom na wsi z ogródkiem, zwierzętami. Słońce, ciepło, cicho i spokojnie, towarzystwo koleżanki i kolegi

Opiszę dziś przeżycie, które bardzo zmieniło mój odbiór świata. Był to prawdopodobnie mój "najlepszy" trip w dotychczasowym życiu.

To wydarzenie miało miejsce około pół roku temu. Wcześniejsze miesiące były dla mnie wyzwaniem ze względu na wiele zmian na każdym polu życia. Jednak całe szczęście udało mi się podołać i w lato byłem gotowy na nowe perspektywy. 

  • MDMA (Ecstasy)

  • Dekstrometorfan
  • Uzależnienie

Nie powinnam tego tu wstawiać, bo nie mam nawet prawa nikogo umoralniać. Wiem jednak, że wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dragami zagląda tutaj. Może to zobaczą, może to przeczytają. Mam nadzieję, że pomoże. Wcale nie uważam się za kogoś w chuj doświadczonego, bo znam osoby siedzące w tym dłużej ode mnie i będące w gorszym stanie. Jednak uważam, że za mało takich tekstów. Uzupełniam. Jeśli znacie kogokolwiek kto Wam powiedział "Chcę być jak "My dzieci z Dworca Zoo", "Chcę być ćpunem" itp. to proszę, pokażcie mu to.