Policja zatrzymała narkotykowych hurtowników

Policjanci ze Świnoujścia wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się hurtowym handlem narkotykami. Znaleziono przy nich ponad 3 kg marihuany, warte ok. 120 tys. zł.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

990
Policjanci ze Świnoujścia wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się hurtowym handlem narkotykami. Znaleziono przy nich ponad 3 kg marihuany, warte ok. 120 tys. zł. Jak poinformowała rzeczniczka świnoujskiej policji nadkom. Dorota Zawłocka, pierwszego z mężczyzn - 36-letniego Jarosława D. - zatrzymano w piątek przed jego domem, a dzień później 24-letniego Marcina Z. Obaj są mieszkańcami Świnoujścia. Podczas przeszukania mieszkania Jarosława D. funkcjonariusze znaleźli na balkonie ponad 1 kg marihuany. Narkotyki były schowane w dwóch reklamówkach. Marcina Z. zatrzymano na świnoujskim dworcu PKP. Miał wówczas przy sobie ok. 2 kg marihuany w trzech paczkach. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Boze daj mi sile . az mi sie plakac zachcialo jak to przeczytalem 3 kg marihuany :(
Anonim (niezweryfikowany)
Aha - 120 tys. zł. podzielić przez 3000 gietów to jak nic 40 zł za sztukę. Kto to liczył? Pewnie policja
tomahawk (niezweryfikowany)
tylko przy takiej ilości wychodzi pewnie ze 5pln za g ...
Anonim (niezweryfikowany)
w takich ilosciach moze i po 5 zl nie wychodzi.... ale te 10 zl trzeba liczyc, jak normalnie kg kosztuje 14tys. aczkolwiek sam fakt 120 tys. jest nieco przesadzony :)
Zajawki z NeuroGroove
  • InneSubstancja: Wild dagga ( lion's tail )Dagge paliłem wiele razy, ale w sumie tylko 2 razy udało mi się upalić tak, aby poczuć coś konkretniejszego. Oba te razy były po uwczesnym przypaleniu maryhuany. Paliłem zawsze same wysuszone kwiatki z lufki ( kręcenie batów z tego nie zdaje egzaminu ).


  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

set: wolne, kolejny dzień ujaranej zmuły przed TV z moim mężczyzną, ostatnio lekki dołek psychiczny setting: w chuj fajny las

Powietrze dzisiaj jakieś inne, bardziej niż zwykle chce się czuć je w płucach. Dopieszczamy jeszcze atmosferę nutą cytrusowego dymu i zgodnie wsiąkamy głębiej w kanapę.   

  • Kokaina

Nudzi mi sie, to Wam cos napisze ;]
...wiec moja poznawczo-cpunska pasja zaprowadzila mnie do koksu.

oto, co ostatnio mi sie przysnilo (to od benzodiazepin, ktore

zapisal mi lekarz, mam takie barwne i detaliczne sny).
  • Dekstrometorfan
  • Problemy zdrowotne

Własny pokój, kac DXM, nieprzeparta potrzeba spokoju.

Witam.

To nie jest Trip-Raport a próba opisu problemów występujących po ciągu DXM. Nie znalazłem w necie nic podobnego więc postanowiłem to tu opisać. Ku przestrodze.

Z DXM mam do czynienia z małymi przerwami od końca grudnia 2015r czyli dość krótko (około 3 miesięcy). Początkowo wcinałem dawki w granicach 300 mg dziennie. Większe mi szkodziły - źle się po nich czułem.

randomness