4 kg narkotyków zarekwirowali policjanci

Szczecińscy policjanci znaleźli we wtorek po południu w jednym z mieszkań w centrum miasta 4 kg narkotyków - marihuany i haszyszu.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1533
Szczecińscy policjanci znaleźli we wtorek po południu w jednym z mieszkań w centrum miasta 4 kg narkotyków - marihuany i haszyszu. Odkryli także urządzenia mogące posłużyć do hodowania roślin, z których wytwarza się narkotyki - poinformowano PAP w Komendzie Miejskiej Policji w Szczecinie. Funkcjonariusze odkryli narkotyki po sygnale od jednego z mieszkańców Szczecina. Po zatrzymaniu do kontroli samochodu osobowego, znaleźli w nim śladowe ilości środków odurzających. Postanowili przeszukać mieszkania dwóch osób jadących autem. W mieszkaniu 24-letniego Macieja K. odkryli duże ilości narkotyków. Ich rynkową wartość oceniono na 120 tys. zł. Maciej K. został zatrzymany. Zdaniem policji, sprawa może mieć charakter rozwojowy.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

aras (niezweryfikowany)
To ciekawe jak wyglądają te urządzenia, z których wytwarza się wstrętny, podstępnie działający i wyrządzający tyle szkód narkotyk zwany marihuaną.
Anonim (niezweryfikowany)
Konfidentów powinno sie wystrzelać ! Co lepiej mu z tym ?! Zamkną 2 typów a typ będzie szczęśliwy ?! n/c
Anonim (niezweryfikowany)
30zł za gieta, przy takiej ilości sprzedawałby w cenach hurtowych, jak oni to liczą?
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Inne
  • Retrospekcja

Zawsze przygotowany psychicznie z kotwicami jak podczas lucid dreaming :)

Na wstępie zaznaczę, że nie będzie to opis tripa, a raczej próba rozłożenia na części składowe tego, co działo się podczas moich kilku przygód z al-ladem i wnioski nt. obiektywnego działania substancji (tj. bez prywaty). Miałem już wcześniej doświadczenie z tego typu substancjami, mianowicie 1p-lsd, które moim zdaniem nie umywa się do alladyna. Przynajmniej w moim przypadku, bo kończyło się na tym, że miałem dość drastycznych wahań nastroju i zawsze kończyłem tę przekombinowaną gonitwę myśli z pomocą klonazolamu.

  • LSD-25

Set & Setting: las / doskonałe samopoczucie, lekka ekscytacja zmieszana ze strachem

Oczekiwania: nie wiem

Substancja: 2x Blue Shiva's

Wiek/waga : 20/80kg

Doświadczenie : Alkohol, Avio, Efedryna, Kodeina, DXM, THC, nikotyna, dragonfly, LSD, LSA, Salvia Divinorum, Psylocybina, 4-HO-MET, 2C-E, DPT

W niecałe 3h przed planowanym wypadem, okazuje sie że nici z tego, przesuwamy na za tydzień. Bardzo dobry test dla mnie samego. Życie tu i teraz, czy życie tym co ma nastąpić? zawiedziony?... już nie, czuję się doskonale.

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

jako że decydującą rolę odegrały okoliczności, to by dowiedzieć się o nich, proszę o przeczytanie moją skromną relację poniżej;

Opowiem Wam dziś o tym jak S&S wpływają na opiat, jakim jest kodeina. Będzie to mój dziewiczy opis przeżyć, gdzie głównym elementem będą okoliczności, które doprowadziły do stanu opisanego w kolejnych wersach. Proszę więc o zrozumienie dla mnie, jako początkującego.

  • MDMA (Ecstasy)

1. Extasy


Sprawdzone wcześniej piguły.

2. Poziom Doświadczenia - było już troche tego...

3. Dawka 1,5 pixy popite tonikiem :-)

4. Set&Settings


Byłem bardzo zmęczony, dwa dni w trasie bez snu.


Chciałem jak zawsze super się pobawić i wyluzować.

5. Efekty:

randomness