7 kilogramów marihuany, sprowadzali też auta (wideo)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu II Policji w Koszalinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali 7 kilogramów marihuany wartej 280 tysięcy złotych. Pierwszy z nich już został aresztowany, drugi czeka na decyzję sądu.

syncro

Kategorie

Źródło

sierż. Wojciech Załuski / szczecin.kwp.gov.pl

Grafika

Odsłony

3400

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu II Policji w Koszalinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali 7 kilogramów marihuany wartej 280 tysięcy złotych. Pierwszy z nich już został aresztowany, drugi czeka na decyzję sądu.

35-letni mieszkaniec Koszalina prowadził komis samochodowy. Współpracował z nim 43-letni obywatel Holandii. Mężczyźni wspólnie sprowadzali zagraniczne samochody. Jak się okazało - nie tylko. Policjanci z II komisariatu razem z kryminalnymi z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie w trakcie przeszukania komisu znaleźli łącznie 7 kilogramów marihuany.

W przeszukaniu brał udział przewodnik z psem służbowym specjalizującym się w wyszukiwaniu środków odurzających. Narkotyki były ukryte w oponach pojazdów oraz w ich wnętrzach. Susz zapakowany był w worki foliowe i aluminiowe, które były wkładane do kół samochodowych. Taką ilość marihuany można by podzielić na 14 tysięcy porcji, a łączna wartość zabezpieczonych narkotyków wyniosła 280 tysięcy złotych.

W trakcie przeszukania komisu policjanci znaleźli również ponad 1 gram kokainy oraz granat bojowy F-1 produkcji serbskiej. Były one ukryte w sejfie zabezpieczonym kodem. Właściciel komisu został zatrzymany.

Jego holenderskiego partnera zatrzymali policjanci z Grupy Szturmowej KMP Koszalin, gdy jechał volkswagenem na jednej z ulic miasta. Mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania 7 kilogramów marihuany i przygotowania do wprowadzenia jej do obrotu oraz posiadania granatu bojowego bez wymaganego zezwolenia. Policjanci złożą wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Koszalinianin usłyszał te same zarzuty i postanowieniem sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających zgodnie z przepisami ustawy grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Na stronie zachodniopomorskiej policji dostępny jest też zapis wideo.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

el czoperando (niezweryfikowany)
<p>kto bierze 7kg po 40zl ? tylko oni...</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>cena zakupu w granicach 50 tys. zl suma uzyskana ze sprzedarzy hurtowej 120-150 tys. wiec o czym gadka wogole jakie 280 k...a myslenie zyczeniowe</p>
dzingi (niezweryfikowany)
<p>jw. wartości zawsze są zawyżane byle tylko ładniej w statystykach widniało...</p><p>no ale granat to mnie rozbawił :D</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>mnie rozbawil "1 gram kokainy" :D<br>Nie ma to jak za narkotyki i bron ludzi do wiezienia wsadzac<br>to powinno byc legalne.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Inne
  • Mieszanki "ziołowe"

Doświadczenie – mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina

Info o mnie – 20 lat, 72 kg, 176 cm

S&S – mój pokój, załączone tylko niebiesko lampki wokół okna, muzyka w klimatach reggae

Co/ile – 25 aco, 5 co 5 minut oraz 3 buchy mieszanki damiana+skullcap+smoke tng

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

odklejenie, nawet nie do końca świadomość, że będę ćpać

Jest to raport nietypowy, ale obiecuję, że już ostatni - na temat DXM/DXO.

Tym razem o moim rekordzie. Jak można przeczytać w poprzednich raportach, 450mg dawało mi delirium i halucynacje kosmitów, a 600mg posyłało na IV Plateau. Jednak jeszcze zanim się o tym przekonałem, moją pierwszą dawką powyżej 330, było... 810mg. Rozłożone w czasie na 3 dawki, więc "funkcjonowałem" w świecie rzeczywistym 😆 to był najbardziej pojebany trip w moim życiu, a żadnej z 3 paczek Acodinu nie kupiłem sam.

  • Marihuana


Swojego dzisiejszego tripa uznalem za szczegolnego z niejednego powodu.

Po pierwsze i najwazniejsze primo: ostatni raz palilem pod koniec grudnia

wiec calosc podrozy odczulem bardzo mocno. Po raz kolejny przekonalem sie

rowniez, ze stafik w worku strunowym jest miszanka przynajmniej roznych

roslin. Podczas 2 podejsc wyczuwalem zupelnie inny zapach i smak dymu...

jak i diametralnie inne skutki dzialania tegoz dymu:]


  • LSD-25
  • Użycie medyczne

Dozowanie rano co 4 dni wraz ze śniadaniem

Chciałabym się podzielić z wami moją osobistą rewolucją, nowym życiem.

Z natury nostalgiczny ze mnie człowiek, wycofany i może trochę za ostrożny w stosunku do ludzi.