REKLAMA
Mieszkaniec Świnoujścia zatrzymany za narkotyki

Podejrzanego o posiadanie hurtowej ilości narkotyków 24-letniego mieszkańca Świnoujścia zatrzymała miejscowa policja. Trwają poszukiwania dwóch innych mężczyzn prawdopodobnie powiązanych z zatrzymanym.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1287

Szacunkowa wartość znalezionych narkotyków to niemal 80 tys. złotych. Rzeczniczka świnoujskiej policji Dorota Zawłocka powiedziała PAP w środę, że po otrzymaniu informacji operacyjnej przeszukano kilka mieszkań i należących do nich piwnic. W jednej z nich pies tropiący znalazł urządzenia do porcjowania i rozdrabniania narkotyków oraz wagę elektroniczną.

Zabezpieczono tam łącznie niemal 1 kg amfetaminy (można z niej zrobić ok. 1930 porcji pół gramowych wartości rynkowej ok. 58.000 zł), ponad pół kilograma marihuany (ok.1170 porcji pół gramowych wartości ok. 17.500 zł), kilkanaście listków LSD, prawie 70 tabletek ekstazy i niewielkie ilości kokainy.

Natomiast w mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny policja znalazła m.in. 8 woreczków z suszem roślinnym i około 90 tabletek ekstazy.

Zdaniem policji są podstawy by przypuszczać, że cała trójka mogła zajmować się handlem narkotykami. Wszyscy byli już wcześniej notowani przez policję w związku z posiadaniem narkotyków - powiedziała Zawłocka.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara więzienia do 5 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Bysy (niezweryfikowany)
1930 pol gramowych porcji za 58 000 zł to wychodzi 60zł za gram ;p
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)
Kolejny cios w "kwasiarzy "... Koleżance udało się zdobyć papierek, ale twierdzi, że nawet tu, w Wawie, to nie było łatwe...
sinse (niezweryfikowany)
1kg=100g=2000 porcji półgramowych. jak im wyszło 1930 to co z tymi 70 porcjami???na użytek policji?
zewsząd i znikąd (niezweryfikowany)
1kg=1000g ofkors:)
sinse (niezweryfikowany)
1kg=1000g ofkors:)
O.G. (niezweryfikowany)
Pały Bite tez muszą palic ale za free.
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Raport piszę pół roku od zdarzenia.

Pewnego razu trafiłem na FAQ związany z benzydaminą. Zaciekawiła mnie faza szczegółnie ze względu na halucynacje i horror w głowie. Bez zbędnych ceregieli zgadaliśmy się z ziomkiem aby mnie popilnował, po czym poszliśmy do apteki.  Nieśmiało zapytałem, czy jest tantum rosa w saszetkach - bez problemu dostałem 3 sztuki i życząc miłego dnia wyszedłem.

  • Mefedron
  • Tripraport

Nastrój jak zawsze dobry , zapowiadało się kolejne nudne październikowe popołudnie .

Myślę iż do zrozumienia mojego przeżycia powinienem powiedzieć kilka słów o sobie . Jeśli nudzi was opis sytuacji dziejącej się przed kluczowym efektem . Po prostu przeczytajcie monolog .

Z reguły jestem człowiekiem poszukującym , miłującym jak najwieksze "olśnienia" . Stąd wachlarz związków których probowałem. Brawura i brak umiaru to słowa idealnie mnie opisujące .

  • GBL (gamma-Butyrolakton)


Substancja: GBL

Dawki :

1) 1,2 ml

2) 1,6 ml

3) 3,0 ml

4) 2,3 ml

w przeciągu dwóch miesięcyDoświadczenie: jak króliczek kosmetyczek lub farmaceutyczna małpka ( ale w GBL (HB) przedtem żadnych)S&S: ciekawość poznawcza
  • Bad trip
  • Kannabinoidy

Nastawienie do palenia jak zawsze dobre, ale czułem lekkie poddenerwowanie, nastrój dobry. Działo się to w parku miejskim, sporo w nim ludzi, pogoda genialna - bardzo ciepło, zero wiatru i chmur.

Zacznijmy może od tego, że cały trip spędzony był z moją lubą, którą tradycyjnie nazywać będę "X". W ramach wstępu wspomnę również o tym, iż za każdym razem po paleniu czułem się genialnie, opisywana przeze mnie sytuacja jest moim pierwszym (a był to mój +/- 30 raz) negatywnym wspomnieniem z tą substancją.

randomness