Haszysz o wartości 100 mln euro

Podczas jednej z największych w Holandii operacji przeciwko handlarzom narkotyków zatrzymano w Amsterdamie rekordową ilość 32 ton haszyszu o szacunkowej wartości 100 mln euro.

toudy

Kategorie

Źródło

PAP/interia

Odsłony

1070
Podczas jednej z największych w Holandii operacji przeciwko handlarzom narkotyków zatrzymano w Amsterdamie rekordową ilość 32 ton haszyszu o szacunkowej wartości 100 mln euro - podała we wtorek holenderska policja. Narkotyk przechwycono dzięki śledztwu, podczas którego aresztowano Holendra, dwoje Hiszpanów, trzech Francuzów i trzech Marokańczyków. Grupa jest podejrzewana o udział w zabójstwach, które miały ostatnio miejsce na terenie Holandii. Śledztwo trwa i spodziewane są kolejne aresztowania - informuje policja. Haszysz policjanci przejęli podczas nalotów na magazyny, mieszkania i ciężarówki, w czasie których znaleźli także laboratorium i surowce do produkcji ecstasy oraz broń. Narkotyki zostały zniszczone.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
lo kurwa 32 tony toz to by dla calej europy starczylo :(
Zajawki z NeuroGroove
  • GBL (gamma-Butyrolakton)


Substancja: GBL

Dawki :

1) 1,2 ml

2) 1,6 ml

3) 3,0 ml

4) 2,3 ml

w przeciągu dwóch miesięcyDoświadczenie: jak króliczek kosmetyczek lub farmaceutyczna małpka ( ale w GBL (HB) przedtem żadnych)S&S: ciekawość poznawcza
  • Bieluń dziędzierzawa (datura stramonium)

Wydarzenia te miały miejsce w październiku 1997. Był dzień nauczyciela więc nie było szkoły i postanowiłem przyjechać do domu. I tak jakoś wyszło że znalazłem się na imprezie u kumpla. Nic nadzwyczajnego, każdy coś pił, leciala muza itp. W pewnym momencie kumpel wyciągnął kilka kasztanów. Rozłupał jednego i spytał czy chce. Nie czekając na odpowiedź zaczął wpieprzać jego zawartość. Skusiłem się i zeżarłem z pół kasztana. Smak był całkiem ok tylko suchość mnie później denerwowała.

  • LSD-25

Może to śmiesznie zabrzmi ale dla mnie to był prawdziwy dramat i koniec świata. Zakwasiłem z qmplem w wawie na starówce, usiedliśmy pod Zygim i odjeżdżamy.

  • Dekstrometorfan

Wiek: Ja 18, koleżanka 16.

Doświadczenie: MJ, Wszelkiego rodzaju mieszanki ziołowe, proszki kolekcjonerskie, tryptaminy, dxm.

Set & Setting: Mały las, przedmieścia jakiegoś dużego miasta w Polsce. Nastroje dobre, gdyż oboje mieliśmy długą przerwę z tą substancją.

randomness