REKLAMA
Osiem kilo kokainy znaleziono w wiertle

Próbę wielkiego przemytu kokainy udaremnili celnicy na Okęciu. Ponad osiem kilogramów narkotyku ukryto w kamieniarskim wiertle.

Koka

Kategorie

Źródło

Policyjni.pl

Odsłony

997
Próbę wielkiego przemytu kokainy udaremnili celnicy na Okęciu. Ponad osiem kilogramów narkotyku ukryto w kamieniarskim wiertle. Paczka nadana z Urugwaju miała być upominkiem. Tak deklarował nadawca. Ów suwenir to ogromne kamieniarskie wiertło. Nic dziwnego, że celnicy na Okęciu przyjrzeli się bliżej przesyłce, zwłaszcza biorąc pod uwagę, skąd ją nadano. Co prawda podróżowało skomplikowaną drogą przez różne kraje, ale nie zmyliło to celników. Funkcjonariusze zdemontowali je częściowo i musieli przepiłować cylinder. Wewnątrz znaleźli ponad 8 kilogramów kokainy. Narkotyk wart jest około 3 milionów złotych. Ze znalezionej ilości można sporządzić 30 tysięcy działek. Wiertło z zawartością miało trafić do mieszkańca Mazowsza. Sprawę przejęło Centralne Biuro Śledcze. Policjanci zatrzymali już pięć osób.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
no szkoda chlopaka
Obumier (niezweryfikowany)
ale ta psiarnia musi mieć piach w głowie żeby takie kalkulacje w działkach przeprowadzać heheh chyba każdy wie ile to jest 8kg więc na chuj się rozdrabniać i tworzyć jakieś nowe miarki na działki bo dla mnie np. raz działką jest 50mg a innym razem moze byc to 500mg w zależności od potrzeby ;)
Anonim (niezweryfikowany)
jak mogli kogoś powinąć????? (panie nie wiem od kogo ta paczka ... a nadawcy nie było)
Anonim (niezweryfikowany)
A jezeli bylaby to normalna przesylka bez dragow to oddaliby przepiłowane wiertło? Nosz kurwa.
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Użycie medyczne

Ok.

Witam Serdecznie Wszystkich Portalowiczów ;)

Dawno mnie tu nie było, a trochę się pozmieniało... i wewnątrz i na zewnątrz. Najpiękniejsze jest to, że piszę to w momencie tripowania przy najlepszej muzyce do tego stworzonej. (Coush surfer-dickstarter). Ok,początek.

Środa 7 sierpień, popołudnie.

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Nastawienie było takie by poznać siebie. Moją intencja były pytania : Kim jesteś ? oraz Po co tu jesteś ?

Umówiłem się z kumplem, że przyjdę do niego na cały dzień ( niedziela ). Wcześniej oczywiście zrobiłem zakupy byśmy mieli coś do jedzenia na obiad oraz jakieś picie. Jest godzina 9 rano, wstępnie umówiliśmy się, że od razu po przyjściu zarzucamy kwasa i czekamy na efekty. Jednak zleciało nam trochę czasu i ostatecznie zażyliśmy go ok 9:40. Według K. miał on wyraźny gorzki smak, z tego co wyczytaliśmy wcześniej to gorzkość świadczy o tym, że nie jest on czysty, natomiast ja smaku w ogóle nie poczułem. Może dlatego, że wcześniej wypiłem kubek kawy.

  • Benzydamina

Set & Setting :

Pora roku – wiosna, 15 kwietnia

Lokacje – dom, miasto, las

Nastrój – świetny, delikatna niepewność

Cel – spełnienie swojej narkotykowej „ambicji” - doznanie halucynacji

Dawkowanie:

Dawka – 2g Benzydaminy

Waga – 90kg

Wiek: 17 lat

Doświadczenie : Dekstrometorfan, Benzydamina, Thc

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Lekkie zmęczenie, dobry humor, pozytywne nastawienie, ciekawość. Wolna chałupa, ja i moja dziewczyna, która towarzyszyła mi pierwszego dnia.

Oto mały raport, w którym będą przeplatały się opisy doświadczeń z dwóch dni, podczas których zniknęło 78 tabletek. Jedna w kawie. :(

Idąc za radą użytkowników [H] wrzucałem tabletki robiąc przerwy, i zagryzałem cytryną. 

T: 0m (~21:30)

[Tutaj popełniłem kardynalny błąd, ponieważ zaniedbałem kwestię S&S]

 Siedząc w salonie przy laptopie poczułem, że Dex powoli "puka do drzwi." Nastąpiły zmiany w odbiorze bodźców, które raczej trudno mi opisać ze względu na to, że był to mój dziewiczy rejs.