Narkotykowe łowy

Wspólne działania funkcjonariuszy z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji zaowocowały zatrzymaniem trójki dilerów narkotykowych.

louis

Kategorie

Źródło

KMP w Elblągu

Odsłony

1095
Wspólne działania funkcjonariuszy z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji zaowocowały zatrzymaniem trójki dilerów narkotykowych.

W piątek 17 marca około godz. 23.00 funkcjonariusze z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji na trasie nr 7 w okolicach Elbląga zatrzymali samochód osobowy.

W pojeździe było dwóch mężczyzn i kobieta. U podróżującej 22-letniej Justyny M. ujawniono 199 gram amfetaminy. U jednego z mężczyzn znaleziono 503 tabletki ekstazy.

W trakcie dalszych czynności zabezpieczono w mieszkaniu jednego z zatrzymanych 20 gram marihuany. W stosunku do mieszkańców Elbląga, 26-letniego Arkadiusza T., 22-letniego Mariusza D. oraz ich 22-letniej koleżanki, Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Całej trójce postawiony będzie zarzut z art. 56 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, mówiący o udziale w obrocie znacznej ilości środków psychotropowych. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Sukces Policji jest znaczący, ponieważ 199 gram amfetaminy to około 400 porcji tego narkotyku. Jeżeli dodać do tego 503 tabletki ekstazy oraz 20 gram marihuany okaże się, że narkotyki mogły trafić do prawie tysiąca osób.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET

Poniższy tekst jest fikcją literacką.

15maj, 2010rok. Na ten dzień zaplanowane zostało pożegnanie z psychodelikami.

Pożegnanie w postaci sympatycznego 4-ho-met na łonie natury

Wszystko się kiedyś kończy, choć wiadomo, to zabawa, kreacja. Także zabawa trwa, jednak odstępuje od substancji na czas nieokreślony. Może dożywotnio :) Nigdy nie mów nigdy ;)

a teraz co nieco o przebiegu owej zacnej soboty :

Set & Setting : Park, las, samochód... chyba miasto

Substancja : 30mg 4-Ho-Met + imao

  • LSD-25
  • Miks

Miejsce: mieszkanie znajomego Muzyka: ambient, psytrance, medytacyjna Towarzystwo: trójka przyjaciół

Ciekawość po raz kolejny popchnęła mnie do ryzykownego eksperymentu – tym razem dawka mojej ulubionej substancji wyniosła dokładnie 375micro gram.

  • Gałka muszkatołowa

Przeczytałem na waszej stronie o gałce muszkatołowej i jej działaniu. Pomyślałem, że warto wypróbować jej działanie na sobie.


  • DXM
  • DXM Koda
  • Etanol (alkohol)
  • Przeżycie mistyczne
  • Tytoń

Odklejka

Wszystko jest wszystkim, czyli psychoza nad psychozami

Tak, to kolejny raport częściowo o DXM, jednak inny niż wszystkie. Jeśli ktoś kojarzy moje jazdy z kosmitami, naprawianiem linii czasowych i byciem innymi ludźmi to gwarantuję, że tu będzie jeszcze grubiej, niż w tych wszystkich przygodach razem wziętych. Opowieść jest dość długa i żeby zrozumieć czemu znalazłem się na tym dziwnym stanie przeplatającym Sigma Plateau, 3 z 4 Plateau, stupor, konfuzję, akinezję i chuj wie co jeszcze, muszę najpierw przedstawić pokrótce co zmieszałem przez poprzednie 20 godzin.

randomness