Narkotykowe łowy

Wspólne działania funkcjonariuszy z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji zaowocowały zatrzymaniem trójki dilerów narkotykowych.

louis

Kategorie

Źródło

KMP w Elblągu

Odsłony

1094
Wspólne działania funkcjonariuszy z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji zaowocowały zatrzymaniem trójki dilerów narkotykowych.

W piątek 17 marca około godz. 23.00 funkcjonariusze z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji na trasie nr 7 w okolicach Elbląga zatrzymali samochód osobowy.

W pojeździe było dwóch mężczyzn i kobieta. U podróżującej 22-letniej Justyny M. ujawniono 199 gram amfetaminy. U jednego z mężczyzn znaleziono 503 tabletki ekstazy.

W trakcie dalszych czynności zabezpieczono w mieszkaniu jednego z zatrzymanych 20 gram marihuany. W stosunku do mieszkańców Elbląga, 26-letniego Arkadiusza T., 22-letniego Mariusza D. oraz ich 22-letniej koleżanki, Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Całej trójce postawiony będzie zarzut z art. 56 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, mówiący o udziale w obrocie znacznej ilości środków psychotropowych. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Sukces Policji jest znaczący, ponieważ 199 gram amfetaminy to około 400 porcji tego narkotyku. Jeżeli dodać do tego 503 tabletki ekstazy oraz 20 gram marihuany okaże się, że narkotyki mogły trafić do prawie tysiąca osób.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony

Muscimol: 5-(aminometylo)-3-izoksazolol - jest on głównym

alkaloidem muchomorów i odpowiada za większą część działania

psychoaktywnego muchomorów. Główne działanie muscimolu polega na

blokowaniu receptora GABA-A. Muscimol używany jest w badaniach

nad GABA jako jego najskuteczniejszy jego bloker. Dowiedziono, że

muscimol działa na kilka obszarów mózgu - korę mózgową, hipokamp

i móżdżek. Muscimol wpływa także na poziom neuroprzekaźników:

  • 2C-T-2

2C-T-2

nazwa chemiczna: 2,5-dimetoksy-4-etyltiofenyletyloamina.

  • 4-HO-MET

Wiek i waga : 17, ~60kg

Doświadczenie : kofeina, alkohol, THC, gałka, DXM, powój, 4-HO-MET, Salvia divinorum, różne zioła etnobotaniczne, które bez sensu wymieniać ;)

S&s : piątek, swój pokój, łóżko, noc, reszta domowników śpi w najlepsze, nastawienie - bez obaw, wyzbyłem się podczas pierwszego razu

Dawkowanie : ~25mg

TR powstał z myślą o użytkownikach utrzymujących, że ta trypt to zabawkowe kolorki, bez wpływu na psychikę :P

  • Metkatynon

Autor: blueberry

To jest nie tyle trip raport (no bo i jaki to trip po stymulancie) co zlepek z nich wszystkich w celu wyciągnięcia na wierzch co ciekawszych efektów.

Set & Setting:

Zwykle u kogoś w domu, sam lub z kolegami

Dawkowanie:

Zwykle jedna pacza przyjęta doustnie, max 1,5

Wiek i doświadczenie:

Mam 21 lat, ze stymulantów to tylko to i amf

randomness