Narkotykowe łowy

Wspólne działania funkcjonariuszy z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji zaowocowały zatrzymaniem trójki dilerów narkotykowych.

louis

Kategorie

Źródło

KMP w Elblągu

Odsłony

1095
Wspólne działania funkcjonariuszy z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji zaowocowały zatrzymaniem trójki dilerów narkotykowych.

W piątek 17 marca około godz. 23.00 funkcjonariusze z elbląskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji na trasie nr 7 w okolicach Elbląga zatrzymali samochód osobowy.

W pojeździe było dwóch mężczyzn i kobieta. U podróżującej 22-letniej Justyny M. ujawniono 199 gram amfetaminy. U jednego z mężczyzn znaleziono 503 tabletki ekstazy.

W trakcie dalszych czynności zabezpieczono w mieszkaniu jednego z zatrzymanych 20 gram marihuany. W stosunku do mieszkańców Elbląga, 26-letniego Arkadiusza T., 22-letniego Mariusza D. oraz ich 22-letniej koleżanki, Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Całej trójce postawiony będzie zarzut z art. 56 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, mówiący o udziale w obrocie znacznej ilości środków psychotropowych. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Sukces Policji jest znaczący, ponieważ 199 gram amfetaminy to około 400 porcji tego narkotyku. Jeżeli dodać do tego 503 tabletki ekstazy oraz 20 gram marihuany okaże się, że narkotyki mogły trafić do prawie tysiąca osób.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Elblągu

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Ayahuasca

UWAGA! PONIŻSZY TEKST JEST CAŁKOWICIE FIKCYJNY, A PRZEDSTAWIONE

TU WYDARZENIA SĄ PŁODEM WYOBRAŹNI AUTORA. KAŻDY, KTO MA ZAMIAR SKORZYSTAĆ

Z ZAWARTYCH TU INFORMACJI, CZYNI TO WYŁĄCZNIE NA WŁASNE RYZYKO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Niniejszy tekst jest kompilacją dokumentów znalezionych w Sieci, oraz

doświadczeń autora.

 • Bromo-DragonFLY

wiek: 23 lata

waga: 89 kg

S&S: pusta chata, jakieś resztki jedzenia w lodówce, zapas wody, generalnie wszystko co potrzebne do przeżycia.

 • Inne
 • Inne

Bezsenność, stany lękowe! Trzeba było jakoś temu zaradzić!

Nieraz miewam bezsenne dni. Higiena umysłu jest tak samo ważna jak higiena ciała, a ja często zaniedbuję jedno i drugie. Skutkiem myślenia o problemach matematycznych przez cały dzień i przed zaśnięciem są dziwne sny, nieprzespane noce, poty i uczucie ciężkiego zmęczenia mimo 10 godzin snu. Jestem cholernym leniem jeśli chodzi o robienie czegoś dla ciała, a z drugiej strony strasznym pracoholikiem. Na dodatek interesuję się etnobotaniką, więc postanowiłem spróbować czegoś nowego.

 • 25C-NBOMe
 • 2C-E
 • 4-HO-MET
 • Amfetamina
 • Bufedron
 • Kofeina
 • MeoPP
 • Tytoń

pozytywne nastawienie, pewien zimowy dzień, +5°C, ja i tw. D wybieramy się na działkę aby pobawić się fenetyloaminami.

Moje doświadczenie: tetrahydrokanabinol, dekstrometorfan, atropina, amfetamina, etanol, kodeina, dimenhydrynat, benzydamina, kofeina, efedryna, pseudoefedryna, propan, butan, kanabinole, fluoksetyna, mefedron, mirystycyna, ergina, 25C-NBOMe, 2C-E, MeoPP, metocyna, bufedron, miksy powyższych

randomness