REKLAMA
Miał w domu wytwórnię dopalaczy i gotowe produkty za 250 tys. złotych

Kaliscy policjanci zatrzymali kobietę, która miała handlować dopalaczami, i mężczyznę, na którego posesji odnaleziono kilogramy toksycznych substancji, produkty gotowe do wypuszczenia na rynek i ponad 300 tysięcy zł pochodzące najprawdopodobniej z handlu używkami. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN 24
ww/sk

Odsłony

562

Kaliscy policjanci zatrzymali kobietę, która miała handlować dopalaczami, i mężczyznę, na którego posesji odnaleziono kilogramy toksycznych substancji, produkty gotowe do wypuszczenia na rynek i ponad 300 tysięcy zł pochodzące najprawdopodobniej z handlu używkami. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

 

Domowa wytwórnia niebezpiecznych substancji została odkryta w Opatówku (woj. wielkopolskie). Na miejscu znaleziono 2 kg haszyszu, 50 gramów marihuany, 0,5 kg metaamfetaminy i 200 sztuk gotowych dopalaczy - "talizmanów", które były przygotowane do wypuszczenia na rynek.

Oprócz tego policjanci zabezpieczyli również prawie 6 kg półproduktów i różnych chemicznych mieszanek, z których zatrzymana mogła w warunkach domowych produkować dopalacze. Wszystkie produkty zabezpieczone przez funkcjonariuszy są warte prawie 250 tys. złotych.

Paczki, wagi i zgrzewarki

Oprócz produktów w mieszkaniu znaleziono też sprzęty do porcjowania i pakowania - mini-fabrykę toksycznych substancji. - Na terenie posesji znaleziono m. in. wagi, służącą do pakowania folię aluminiową oraz zgrzewarki - informuje Anna Jaworska-Wojnicz z kaliskiej policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli też kwotę 330 tys. złotych, które pochodziły najprawdopodobniej z obrotu dopalaczami i narkotykami na lokalnym rynku.

Grozi jej 12 lat za kratkami

Policjanci zatrzymali właściciela posesji i 29-latkę, która - jak wynika ze wstępnych ustaleń - miała związek z handlem narkotykami i ich produkcją. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających z zamiarem wprowadzenia ich do obrotu. Zatrzymanej grozi 12 lat więzienia.

Kryminalni nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

Set & Setting: las / doskonałe samopoczucie, lekka ekscytacja zmieszana ze strachem

Oczekiwania: nie wiem

Substancja: 2x Blue Shiva's

Wiek/waga : 20/80kg

Doświadczenie : Alkohol, Avio, Efedryna, Kodeina, DXM, THC, nikotyna, dragonfly, LSD, LSA, Salvia Divinorum, Psylocybina, 4-HO-MET, 2C-E, DPT

W niecałe 3h przed planowanym wypadem, okazuje sie że nici z tego, przesuwamy na za tydzień. Bardzo dobry test dla mnie samego. Życie tu i teraz, czy życie tym co ma nastąpić? zawiedziony?... już nie, czuję się doskonale.

  • Marihuana


Substancja:

Marihuana bliżej nieokreślonego pochodzenia.Doświadczenia:


mj i hasz wiele razy, amf i meth spróbowałem, xtc, grzyby cubensis, san pedro, salvia, trochę aptecznych specyfików i ronson swojego czasu (ech, ta młodość...), CLONAZEPAM parę razy (zaznaczam, bo może mieć to wpływ na opisywane doświadczenie). Do wszystkiego podejście eksperymentalne (poza mj ofkoz:). Ostatnimi czasy przystopowałem i staram sie żyć w trzeźwości (po pewnym grzybowym bad-tripie, ale to już inna historia...)


  • Bad trip
  • LSD-25
  • Marihuana

Dobre nastawienie, trip z ziomkami w moim własnym domu. Wakacje

Na początku warto by było wspomnieć, że pomimo tego, że mam obecnie 19 lat to sporo przeżyłem, w ostatnich latach „tylko” depresję, próby samobójcze, szpitale psychiatryczne, bezustanne używanie substancji (wszystko co było, głównie stymulanty, alkohol, benzo, kodeina oraz oczywiście marihuana której używam właściwie codziennie od 14/15 roku życia). Przez używki i moją psychikę zacząłem łamać prawo, co ciągnie się za mną do dziś. Jednak gdy byłem młodszy (14 lat) trafiłem do szpitala na prawie tydzień pod kroplówkę ze względu na zatrucie atropiną.