Hongkong: Od nowego roku zakaz palenia w miejscach publicznych

Parlament Hongkongu uchwalił ustawę o zakazie palenia papierosów w miejscach publicznych - od restauracji po plaże i parki.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1080
Parlament Hongkongu uchwalił ustawę o zakazie palenia papierosów w miejscach publicznych - od restauracji po plaże i parki. Ustawa wejdzie w życie od początku przyszłego roku. Uchwalenie ustawy, która zabrania palenia również w miejscach pracy, szkołach i szpitalach, poprzedziła 12-godzinna dyskusja. Palić nie wolno będzie w salach bilardowych, lokalach karaoke i ogólnie dostępnych barach oraz na plażach, basenach i w większości publicznych parków. Zakaz nie obejmuje lokali rozrywkowych dla dorosłych takich jak łaźnie, kluby nocne i bary dostępne jedynie dla gości powyżej 18 lat. Jednak palić w nich wolno będzie jedynie do 1 lipca 2009 roku. Minister zdrowia York Chow powiedział, że Hongkong dzięki nowym przepisom stanie się "być może najbardziej kontrolowanym pod względem palenia obszarem świata". Według ministra nowa ustawa daje społeczeństwu wyraźny sygnał: "Pora rzucić palenie". Jednak, uspokajając restauratorów, Chow dodał, że rząd rozważy możliwość utworzenia sal dla palących w restauracjach i innych lokalach.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-E
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Nastawienie na mocne przeżycie, sam w domu.

 

Około 3 w nocy spożyłem 450mg DXM. Pół godziny wcześniej zjadłem także 3 ząbki czosnku i 7,2 gram lecytyny. Faza była lekka, brak OEV i lekkie CEVy. Prawdziwa faza zaczęła się dopiero później.

O 7 rano tego samego dnia wziąłem kolejne 300mg DXM, poprzedziłem to zjedzeniem 3 ząbków czosnku i 3,6 gram lecytyny. Odczekałem dwie godziny i spożyłem 40mg 2C-E. Była godzina 9 rano i to uznaje za początek tripa.

  • LSD-25

Nazwa substancji: LSD

Poziom doświadczenia użytkownika: kilka razy wczesniej

Dawka, metoda zażycia: 1 i 3/4 papiera zazytego doustnie

"Set & setting": pozytywnie nastawiony, to miala byc "slaba jazda", hehe...

Efekty (duchowe jak i rekreacyjne): glebokie przemyslenia

Czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob: nabralem szacunku dla LSD, hehe... :)

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex 750 Mg)


poziom doświadczenia użytkownika - ganja,dxm,amfetamina,metaamfetamina,extasy,signopan


dawka, metoda zażycia - 15 Tussi naraz, nastepne 10 na dwie raty co 5 minut


set & setting - pełen luzik,plener,muza
  • Artemisia absinthium (absynt, piołun)

ABSYNT - Czar zielonego trunku

JAKOB HEIN, Die Weltrandomness