Hongkong: Od nowego roku zakaz palenia w miejscach publicznych

Parlament Hongkongu uchwalił ustawę o zakazie palenia papierosów w miejscach publicznych - od restauracji po plaże i parki.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1085
Parlament Hongkongu uchwalił ustawę o zakazie palenia papierosów w miejscach publicznych - od restauracji po plaże i parki. Ustawa wejdzie w życie od początku przyszłego roku. Uchwalenie ustawy, która zabrania palenia również w miejscach pracy, szkołach i szpitalach, poprzedziła 12-godzinna dyskusja. Palić nie wolno będzie w salach bilardowych, lokalach karaoke i ogólnie dostępnych barach oraz na plażach, basenach i w większości publicznych parków. Zakaz nie obejmuje lokali rozrywkowych dla dorosłych takich jak łaźnie, kluby nocne i bary dostępne jedynie dla gości powyżej 18 lat. Jednak palić w nich wolno będzie jedynie do 1 lipca 2009 roku. Minister zdrowia York Chow powiedział, że Hongkong dzięki nowym przepisom stanie się "być może najbardziej kontrolowanym pod względem palenia obszarem świata". Według ministra nowa ustawa daje społeczeństwu wyraźny sygnał: "Pora rzucić palenie". Jednak, uspokajając restauratorów, Chow dodał, że rząd rozważy możliwość utworzenia sal dla palących w restauracjach i innych lokalach.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

TRIP REPORT


Na poczatek podsumowanie:


tantum jest calkiem wyjebistym cheap drugiem i to za bardzo niewygorowana cene (2,50zl

saszetka). Moge go porownac spokojnie do gribow ,a nawet powiedziec ze czasami je przewyzsza

. Nie ma zadnych wiekszych skutkow ubocznych i to jest to.

cechy:


  1. rozpierdala galy

  2. po zejsciu nie da sie spac (podobnie jak po fecie)

  3. nie chce sie jesc

  • Dekstrometorfan
  • DPT

Set & Setting : Pokój własny, łazienka

Substancja : 450mg DXM oralnie + 200mg DPT donosowo

Wiek/waga : 20/80kg

Doświadczenie : Alkohol, Avio, Efedryna, Kodeina, DXM (maks. 900mg), THC, nikotyna, dragonfly, LSD, LSA, Salvia Divinorum, Psylocybina, 4-HO-MET, 2C-E

  • Retrospekcja
  • Szałwia Wieszcza

2008r. Różne S&S. Niezbyt właściwe i komfortowe warunki.

Teraz Ty pójdziesz w moje ślady. Zanim odejdę zostawię Ci niezbędne instrukcje przedstawione w tym raporcie, który raportem nie jest, jednakże wątpię, że przygotują Cię one - chociażby w minimalnym stopniu - na to co się wydarzy...

Obok traum były to najsilniejsze doświadczenia w całym moim życiu. Zostałam dosłownie zmiażdżona, zmielona i wypluta przez coś zupełnie różnego od klasycznej wersji rzeczywistości, nawet od rzeczywistości dość mocno zmienionej psychodelikami. Nie doznałam czegoś podobnego nigdy wcześniej, nic nie przygotowało mnie na przejście.

  • Oksybutynina

Ostatnimi czasy, dorwałem 3 ciekawe substancje, których reportów nie ma na

neuro_groove. Jest to Oxybutinin hcl

(Ditropan, Cystrin, Ditroopanum i jeszcze pewnie jakieś są), tolperisone hcl

(Mydocalm, pochodna lidokainy). Pierwsza działa rozkurczowo na mięśnie

gładkie pęcherza i przewodu pokarmowego, a druga rozluęnia napięcie mięśni

randomness