REKLAMA
Tajlandia: pijani kierowcy będą pracować w kostnicach

Władze w Tajlandii chcą skazywać pijanych kierowców na pracę w szpitalach i kostnicach. Celem kary ma być uświadomienie kierowcom skutków ich nieodpowiedzialności.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Wprost

Odsłony

126

Władze w Tajlandii chcą skazywać pijanych kierowców na pracę w szpitalach i kostnicach. Celem kary ma być uświadomienie kierowcom skutków ich nieodpowiedzialności.

Przepisy wejść mają w życie w dzień obchodów święta Songkran, czyli Nowego Roku. To właśnie ten okres co roku przynosi tragiczne żniwo na drogach. Jak podają media, co godzinę giną wówczas 2-3 osoby, a ponad 160 zostaje rannych.

Jak mówi płk policji Kriangdej Jantarawong, „sprawcy naruszeń przepisów będą kierowani do publicznej służby w kostnicach szpitalnych, aby odstraszyć ich od lekkomyślnej jazdy i uświadomić im, że sam mogą znaleźć się w tej sytuacji”. Jak dodał Jantarawong, będą się oni zajmowali m.in. myciem i transportowaniem zwłok.

Tajlandia zajmuje drugie miejsce na światowej liście liczby ofiar wypadków samochodowych.

Oceń treść:

Average: 8.6 (5 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

???

  • Dekstrometorfan


  • 4-ACO-DMT
  • Bad trip

Wieczór. Gwieździste niebo. Pokoj. Dobre samopoczucie

Około godziny 23:00 decyduję się na wrzucenie 50mg 4-Aco-DMT. Miało być mniej, 30mg, nie tripowałem od jakiegoś roku, ale w końcu postawiłem na 50mg. Zawartość samarki wylądowała w ustach rażąc swą gorzkością. Potrzymałem to trochę w buzi i połknąłem.

  • DMT
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywnie, ciekawość tego "co mi dziś pokaże DMT". Cel: Przesłuchać album Shpongle - "Museum of Consciousness" Miejsce: Niewielkie mieszkanie. Podróż w samotności

Trzecie użycie DMT - tym razem w samotności. Jeśli chodzi o doświadczenie poprzednie być może pojawi się oddzielny trip raport.