Limity wieku dla kupujących papierosy

Brytyjskie Ministerstwo Zdrowia rozważa możliwość podwyższenia limitu wieku dla kupujących papierosy - poinformowano w poniedziałek w Londynie.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1304
Brytyjskie Ministerstwo Zdrowia rozważa możliwość podwyższenia limitu wieku dla kupujących papierosy - poinformowano w poniedziałek w Londynie. Celem jest ograniczenie liczby palaczy wśród nastolatków. Rząd brytyjski szacuje, że papierosy pali już 9 proc. dzieci w wieku 11-15 lat. W lutym brytyjski parlament przegłosował zakaz palenia w restauracjach i miejscach pracy, który wejdzie w życie w połowie przyszłego roku.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove

N

  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

  • MDMA (Ecstasy)

hmmm ja jestem klijetka ktora uwielbia imprezki techniczne...no i jakby nie bylo na takich imprach drops idzie w ruch... pewnego razu udalam sie na mocno skrecona imprezke razem z moja najlepsza kumpelka ktora wlasnie wtedy namowilam na dropa...to byl jej 1 krażek w życiu...tylko miala najlepsza jazde nie mogla go polknac...bi niby jej sie zatrzymywal w przelyku..wiec G.

  • Dekstrometorfan

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Otoczenie: Początek - mieszkanie brata, dobrze znane dające poczucie bezpieczeństwa, nie licząc ciemnych zakamarków. Mieszkanie duże, w starej kamienicy. W trackie: podróż do świata zewnętrznego - nocny spacer. Później powrót na wspomniane mieszkanie i tam już do końca tripu w jednym największym rozległym pokoju. Pokój dający wiele bodźców wzrokowych, dużo kolorów, kształtów, stare meble, obrazy. Trip 4- osobowy z zaufanymi ludźmi. Całkowity brak lęku przed nimi, bardziej lekki lęk o nich, spora wzajemna empatia. Nastawienie: lekki lęk ale chce spróbować, próba oczyszczenia z oczekiwań co do substancji, w głowie teksty z książek o psychodelikach i szamanizmie. Chęć doświadczenia i rozwoju.

Siedzimy w kuchni na mieszkaniu u brata. Przed nami 4 kielony wypełnione wodą i białym proszkiem. Jestem Ja, "A" czyli mój brat, "K" czyli jego dziewczyna i "M" czyli mój dobry kumpel. Jestem w tym dobrym położeniu, że wszystkich znam bardzo dobrze. "M" z "K" znają się dosyć słabo, "M" z moim bartem już lepiej. Chociaż wszyscy się bardzo lubią. Piszę o tym dlatego, że będzie to miało wpływ na późniejsze postrzeganie siebie nawzajem. Godzina około 18:00 - ładujemy.

randomness