Papierosy sposobem na długowieczność?

Mieszka na głębokiej prowincji w Kambodży, twierdzi, że ma 122 lata, nazywa się Sek Yi i jest przekonany, że sposób na długowieczność, to... papierosy.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP, mat

Odsłony

2558

Sek Yi nigdy nie dostanie się do księgi Rekordów Guinnessa jako najstarszy człowiek na świecie, ponieważ nie potrafi udowodnić swego wieku. Wszystkie dokumenty stracił w latach 70. zeszłego wieku, w czasach brutalnego reżimu Czerwonych Khmerów. Ale krewni mówią, że na pewno ma 122 lata, a jego małżonka Long Ouk - 108 lat.

"Kiedy byłem młody, żułem betel, ale ludzie śmiali się ze mnie, mówili, że jestem jak baba, więc zacząłem palić" - opowiada Sek Yi, zaciągając się długim, ręcznie skręconym papierosem.

"Żeby długo żyć, młodzi ludzie powinni często chodzić do pagody - mówi Long Ouk. - Zawsze, kiedy się modlę, proszę Buddę, żeby miał w opiece moje dzieci i pomógł im żyć długo".

Seki Yi i Long Ouk bardzo chcieliby zobaczyć wspaniałe, zabytkowe świątynie Angkor Wat. "Wybierali się tam wielokrotnie, ale zawsze wydarzało się coś - wojna, zamieszki - co uniemożliwiało im wyjazd" - mówi ich córka.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

rtv (niezweryfikowany)
te fajki były chyba z marychą , a babcia ma góra 90 lat
rtv (niezweryfikowany)
te fajki były chyba z marychą , a babcia ma góra 90 lat
.chudy. (niezweryfikowany)
te fajki były chyba z marychą , a babcia ma góra 90 lat
pixie (niezweryfikowany)
Żeby długo żyć, młodzi ludzie powinni często chodzić do pagody <br> <br>co to pagoda??
SoLo (niezweryfikowany)
Pagoda to taka świątynia dziadek poprostu twierdzi ze dużo sie modli a z tym paleniem to moze byc prawda mój proadziatek umarła jak miał 98 lat i do konca palił a i wypic tez do czasu do czasu lubił.
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Metoksetamina
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Tripraport

Późny wieczór, spontanicznie trzech kumpli na wolnej chacie, dzień drugi eksperymentów.

Dzień drugi eksperymentów. Poprzednia noc również spędzona na tripie, jednak w innym towarzystwie.

Ten trip był totalnym spontanem na zasadzie - Dzwonię: ,,a może wpadniecie?" ,,jasne!".

Poprzednią noc można sobie przeczytać @@TUTAJ@@

Czego w ,,Wiek" nie zaznaczyłem - ja mam 18. Pozostali 20 i 21.

No to zaczynajmy :)

19:00

  • Tramadol

nazwa substancji: tramal - kapsułki po 50mg (10*50mg=500mg)

poziom doświadczenia użytkownika - kiedyś dosyć często MJ, teraz już tylko sporadycznie. ostatnio troche aptekarskich eksperymentuf.


"set & setting" - troche podekscytowany, nastawiony pozytywnie, żadnych obaw. łyknąłem do domu na noc. rodzina obecna. luz.

  • Inne

Jakiś czas temu wpadło mi ręce 1g MXE. Czekałem dosyć długo, a w necie nie ma zbyt obszernych infaormacji na ten temat. Akcja ma się na domówce u znajomych w częściowej konspiracji, bo nie wszyscy muszą wiedzieć, leją się dobre trunki, gra muzyka jest luźno i przyjemnie. Dawek było kilka, po 30-100mg co na dodatek w połączeniu z alko było ewidentnym przedawkowaniem. Po ok 4 godzinach wyladowaliśmy z kumpelą na ulicy, dobijając się do wszystkich drzwi w zasięgu (była 2 w nocy!), potrafiąc wydobyć z siebie jedynie miarowe buczenie:D.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Znakomita miejscówka, słoneczko świeci, najlepszy kumpel u boku- tripy w takim set&settings wychodzą dobrze :) Myśli optymistyczne, jednak trochę niedowierzania, bo myślałem, że zostało mi za mało towaru do upalenia się, a tu proszę =D

WSTĘP

randomness