Na bielskich przystankach nie wolno będzie palić tytoniu

zakaz palenia!

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza/PAP

Odsłony

2134
Bielscy radni wydali zakaz palenia papierosów na przystankach autobusowych w mieście. Decyzja zapadła we wtorek podczas sesji samorządu.

Przyjęta uchwała głosi, że w trosce o ochronę zdrowia oraz czystość, przystanki staną się "strefą wolną od dymu tytoniowego".

Wszystkie przystanki wkrótce zostaną zaopatrzone w informacje o zakazie palenia.

Uchwała wejdzie w życie po publikacji w dzienniku urzędowym wojewody śląskiego i uprawomocnieniu.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
ciekawe kto to będzi przestrzegał?
mastah killa (niezweryfikowany)
moze jeszcze zrobia zakaz kasowania biletow w autobusach i parzystej liczbe trasy albo zakaz niszczenia chodnikow poprzez eksploatowanie ich nogami <br>paranoja <br>polak potrafi
[:WinKom:] (niezweryfikowany)
No wlasnie, ciekawe kto będzie przestrzegał tego zakazu. Chyba że zainstalują kamerki i będą podglądać. Ja tam zawsze lubiałem przystanki :D
scr (niezweryfikowany)
przecież na przystankach nie wolno palić. za to wolno za przystankiem. no nie? to co...może teraz przy przystankach nie będzie śmietników z częścią na kipy?! <br>
LaSziDo (niezweryfikowany)
Przeciez to nie nowosc - jest zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych..
Anonim (niezweryfikowany)
bardzo dobrze! to wkurwia jak siedze na przytanku, po nawietrznej stoja 2-3 osoby i pala szlugi...
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • Tripraport

Nastawienie do doświadczenia raczej pozytywne, chociaż wcześniej tego dnia mój nastrój wahał się od zadowolenia do żalu i złości. Moje mieszkanie, otoczenie bezpieczne, zatem byłam gotowa nawet na bardzo silne doznania.

Właściwie byłam już bliska rezygnacji z pisania tego raportu, ale ostatecznie po dzisiejszej lekturze zapisków innych użytkowników tego portalu jednak zmieniłam zdanie.

  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)

09.07.2007

Od razu ostrzegam, że całe zdarzenie miało miejsce jakiś czas temu, a odurzenie było tak mocne, że wiele mogłem popierdolić, albo zapomnieć. Dlatego trip może być trochę chaotyczny, niespójny i przeinaczony. Trochę mogłem poprzestawiać, trochę pominąć, a trochę dorobić, ale generalnie wszystko powinno być OK.

  • Kannabinoidy
  • Katastrofa

Wizyta u znajomych, przyjemna atmosfera

Napisałam ten artykuł, żeby przestrzec zwłaszcza osoby zaczynające doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi i tych, którzy zażycie ich planują.
20.12.15

  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Za pierwszym razem dobre zaś pewna rzecz wprowadziła mnie w gorszą relacje Za drugim razem ataki paniki przez 20 minut wprowadziły mnie w bardzo zły stan Za trzecim najlepsze jakie mogłem mieć, jestem zadowolony z takiego chociaż efektu jaki był

Witam 

Od razu przed rozpoczęciem czytania powiem, iż ecstasy które brałem za drugim i trzecim razem były od najlepszego możliwego źródła polecanego przez każdą osobę której się spytałem o ten towar. Zaś za pierwszym od znajomego, który sam również brał tą samą pigułę pierwszy raz w życiu 3 miesiące przede mną.

Jeżeli nie da rady nic ustalić, dlaczego taka sytuacja wystąpiła. To mam nadzieje, że chociaż dostanę jakąś poradę a propos przyjmowania właśnie tych związków organicznych, które są podane w wątku.

randomness