Heroina i marihuana w pokoju wirtuoza skrzypiec - Nigela Kennedy'ego

Niemiecka policja znalazła narkotyki w pokoju hotelowym wirtuoza skrzypiec Nigela Kennedy'ego.

Koka

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

2592
Niemiecka policja znalazła narkotyki w pokoju hotelowym wirtuoza skrzypiec Nigela Kennedy'ego. Taką informację podał na swojej stronie internetowej dziennik "Bild", powołując się na źródła w policji. Niemiecki tabloid pisze, że do incydentu doszło w minioną sobotę po koncercie Kennedy'ego i jego zespołu w bawarskiej miejscowości Bad Wörishofen. Ekscentryczny skrzypek urządził po występie przyjęcie w swoim apartamencie hotelowym. Według relacji "Bilda", uczestniczyło w nim około 20 osób, które zachowywały się tak głośno, że jeden z gości poprosił policję o interwencję. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli w apartamencie Kennedy'ego heroinę i marihuanę. Policja skierowała do prokuratury doniesienie o złamaniu przez dwie osoby ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Czy jest wśród nich Nigel Kennedy, tego funkcjonariusze nie ujawniają. Mieszkający w Krakowie i Anglii muzyk znany jest ze swojej wirtuozerskiej gry na skrzypcach. a także niekonwencjonalnego zachowania na scenie i wyglądu, którego charakterystycznym elementem jest punkowa fryzura.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina

Nazwa substancji: Kodeina (lek Neoazarina – tabl)

Doświadczenie: niezbyt wiolkie: głównie: dxm, tramadol, tusippect i inne...

Dawka: doustnie 400mg (40 tabl po 10mg)


  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Miasteczko na mazurach, około 20 tysięcy mieszkańców. Nudy że klękaj Stefan, brak słów. Dostęp do substancji psychoaktywnych prawie zerowy, postanowiłem więc spróbować czegoś dostępnego w najbliższej aptece. Padło na kodeinę. Trochę poczytałem o odczuciach, dawkowaniu, sposobach itd. i jako że to miał być mój pierwszy raz jeśli chodzi o kodę wybrałem najprostszą z opcji: Thiocodin do gęby, rozgryźć, zapić. Od rana byłem jakoś dziwnie na to podkręcony a że miałem wolne - postanowiłem to zrobić. Ugadałem się z ziomeczkiem, na potrzeby TR będzie nazywany DDK. Spotkaliśmy się wieczorem, po drodze zaopatrzyłem się w Thio po czym udaliśmy się na poszukiwania jakiegoś buszka. Misja wykonana, siedzimy, czekamy na miejsce żeby móc w spokoju skręcić jointa.

19:30 : wychodzę z domu, idę spotkać się z DDK, po drodze zaopatrzam się w Thiocodin. 10 tabletek, myślę że na początek wystarczy nawet mniej

 

20:15 : siedzimy i czekając na bucha wrzucam do gęby 9 tabletek, rozgryzam je i popijam wodą, smak jest niemiły ale dzięki temu woda smakuje wręcz słodko

20:40 : czekam na efekty, dla zabicia czasu kopiemy piłkę pod blokiem, spalam papierosa.

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

idealne!

Trip raport ma bardziej charakter edukacyjny, zgadza się ćpaczki, uczcie się na czyjejś głupocie a nie na swojej wątrobie!

a

  • 2C-P
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

randomness