REKLAMA

dopalacze

Sklep zamknięto, bo handlował nie tym czym powinien

Kilka niuansów prawnych. Inspektor sanitarny przeprowadził kontrolę w sklepie spółki z. o.o., w którym sprzedawano zabawki do sklejania. W jej trakcie nabrał podejrzeń co do niektórych z nich...

Poznań: od nowego roku znów więcej ludzi po dopalaczach trafia na oddział toksykologii

W styczniu było ich o połowę więcej niż w grudniu. Średnio codziennie lekarze ratowali pacjenta, który zatruł się dopalaczami.

Dopalacze – co grozi za „legalne” substancje?

Co tak naprawdę grozi za dopalacze? Posiadanie jakich substancji obwarowane jest odpowiedzialnością karną? Studencka Inicjatywa Narkopolityki rzuca światło na te nieco zagmatwane kwestie.

Impreza z dopalaczami. Dwóch mężczyzn w szpitalu

Dwóch nieprzytomnych mężczyzn trafiło do szpitala po zażyciu dopalaczy. Sprawą zajmują się policjanci z Ursynowa, którzy zabezpieczyli substancję w jednym z mieszkań. Zostanie przebadana w laboratorium kryminalistycznym.

Opole Lubelskie: kupili od kolegi "marihuanę", trafili do szpitala

Za narażenie życia swoich rówieśników 14-latek odpowie przed sądem dla nieletnich.

Produkowali dopalacze na wielką skalę. Zatrzymali ich gorzowscy policjanci (zdjęcia)

W pomieszczeniach gospodarczych funkcjonowało swego rodzaju laboratorium. Policjanci zabezpieczyli sprzęt i urządzenia, które mogły służyć do masowej produkcji niebezpiecznych produktów. Kilka miesięcy trwało badanie i identyfikacja zabezpieczonych substancji.

Sprzedawca dopalaczy dojeżdża do Gliwic nawet z Krakowa

Co prawda trudno znaleźć ogłoszenie w sieci o możliwości zakupu dopalaczy w mieście, ale można się po nie pofatygować do Katowic, bądź zamówić darmowy dowóz do domu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu...

UK: badanie pokazuje, jak funkcjonują zepchnięte zeszłoroczną ustawą do podziemia dopalacze

Czyli o tym tym, jak Spice dołączył do menu ulicznych dilerów, a czystość tradycyjnych narkotyków rośnie, niosąc ze sobą niepokojące skutki...

Olsztyn: policjanci przechwycili 7 kilogramów sprowadzonych zza granicy dopalaczy

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z KMP w Olsztynie współpracując z CBŚP przechwycili 7 kilogramów dopalaczy (?) sprowadzonych zza granicy, które miały trafić na olsztyński rynek.

Zamiast listy zakazanych substancji - lista dozwolonych. Tak chcą walczyć z dopalaczami

...czyli jak władze Łodzi chcą zaprowadzić nam w kraju model brytyjski. Z dodatkowymi atrakcjami, a jakże.
randomness