REKLAMA

dopalacze

Zakopane. Policja zrobiła nalot na sklep z dopalaczami

Zakopiańska policja we wtorek weszła do sklepu przy ul. Nowotarskiej, gdzie pojawiło się podejrzenie, że mogły tam być sprzedawane substancje psychoaktywne, potocznie nazywane "dopalaczami".

Proces Dawida B., króla dopalaczy, w Sądzie Okręgowym w Łodzi. Lekarz zdziwił się, że jeszcze żyją

Tak, saga łódzkiego króla dopalaczy powraca z kolejnym sezonem! Tym razem na procesie Dawida B. w Sądzie Okręgowym zeznawał w czwartek Krzysztof K., który dwa razy lądował w szpitalu...

Student wydalony z uczelni za dopalacze - wyrok WSA w Opolu

Interesujący opis przypadku. Za posiadanie dopalaczy student odpowiedział nie tylko przed sądem karnym, lecz i przed komisją dyscyplinarną.

Tarnów: Drugi protest przeciwko dopalaczom. Czy coś da?

Tarnowianie zdesperowani – w mieście odbył się drugi protest przeciw dopalaczom. Czy tym razem coś da?

Robił porządki w pokoju syna, następną dobę spędził na haju

Kiedy robiąc porządki u swojego dziecka, znajdziesz w pokoju coś niepokojącego – nie bój się porozmawiać. Skoro kampania „Piłeś, nie jedź” nie namawia do alkoholu, to czy uczciwa rozmowa o narkotykach może być czymś groźnym? Najbardziej niebezpieczna substancja to nieznana substancja.

Rzeszów: plantacja konopi i dilerzy zatrzymani przy porcjowaniu "białego proszku"

Uprawa ukryta była w domu wynajmowanym na terenie Niska. Gdy policjanci przeszukiwali dom, znaleźli wewnątrz dwóch mężczyzn, którzy siedzieli przy stole i porcjowali biały proszek.

Mieszkańcy Leszna do prezydenta: Właściciele sklepów z dopalaczami czują się bezkarni

​"W Lesznie funkcjonują dwa sklepy, w których można legalnie zakupić dopalacze. Właściciele sklepów z dopalaczami korzystają z luk prawnych, a nakładane na nich kary są zbyt małe, aby ukrócić ten proceder".

MZ: uwaga na nowe dopalacze!

Ministerstwo Zdrowia przedstawiło projekt rozporządzenia w sprawie wykazu nowych substancji psychoaktywnych. W wykazie znalazło się pięć nowych substancji.

Japończycy odstawiają niebezpieczne narkotyki na rzecz marihuany, ale policja nie jest zadowolona

„Sklepy sprzedające niebezpieczne substancje zniknęły, więc zacząłem palić marihuanę".

Wprowadzili na rynek prawie dwie tony dopalaczy. Usłyszeli zarzuty

10 osób usłyszało zarzuty w sprawie wprowadzenia na rynek 1,8 tony dopalaczy – poinformowała szczecińska Prokuratura Krajowa. W tle śledztwa jest śmierć mężczyzny, który zatruł się dopalaczami.
randomness