CBŚ rozbiło grupę narkotykową

Siedmiu mężczyzn podejrzanych o produkcję i handel amfetaminą zatrzymali policjanci z łódzkiego Centralnego Biura Śledczego.

Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Łódzki

Odsłony

1793
Siedmiu mężczyzn podejrzanych o produkcję i handel amfetaminą zatrzymali policjanci z łódzkiego Centralnego Biura Śledczego. Trzech z nich, po przesłuchaniu w prokuraturze, zostało zwolnionych, pozostałym: Fidelisowi S., Maciejowi K., Pawłowi Ch. i Markowi K. postawiono zarzuty. Grozi im do 15 lat więzienia, dziś zapadnie decyzja o tymczasowym aresztowaniu. Funkcjonariuszom z CBŚ pomagali antyterroryści, ponieważ obawiano się, że szef grupy Fidelis S. jest uzbrojony. Został zatrzymany po pościgu na al. Politechniki, pozostali - w mieszkaniach. W jednym z nich policjanci znaleźli sprzęt do ważenia i porcjowania narkotyków oraz kreatynę, dodawaną do amfetaminy, by zwiększyć jej objętość. Grupa od sierpnia 2004 r. wyprodukowała i wprowadziła na rynek 180 kg amfetaminy wartej 5,4 mln zł. Kolejne 30 kg przemycili za granicę. Łącznie aresztowano w tej sprawie 16 osób. Policjanci CBŚ rozpracowywali grupę od stycznia. Zatrzymali wtedy 4 osoby podejrzane o przemyt narkotyków na Węgry; do aresztu trafiło m.in. małżeństwo z Łodzi, przy którym znaleziono 2 kg amfetaminy. W czerwcu CBŚ zlikwidowało dwie fabryki w powiecie opoczyńskim, aresztowało 2 łodzian, którzy zajmowali się produkcją amfetaminy, oraz 41-letniego organizatora biznesu i jego 21-letnią przyjaciółkę.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>Od przejęcia władzy, PO-PSL chcą wsadzić do więzienia Kamińskiego z Ziobrą i Macierewicza z Wasermanem. PO usunięciu Kamińskiego z CBA i POdporządkowaniu sobie tej służby, wykryte afery POpaprańcy zamiotą POd dywan. Schetynę, Grada i innych kolesi z POlityki Tusk z Czumą broni, podobnie jak Boniego byłego TW SB. Czy Sądy USA przestały już ścigać niedawnego ministra sprawiedliwości Czumę, który za skandaliczną obronę Chlebowskiego z Drzewieckim i Schetyną podał się do dymisji? Ten pan zwiał do Polski aby chronić się za immunitetem przed amerykańskimi sądami. Pedofil Polański przed sądami też POdobnie kiedyś zwiał z USA. W III RP nie takie afery w POlicji zamiatano pod dywan, wespół z prokuraturą i POlitykami z lewicy. Mocodawcy zbrodni i mordercy gen. Papały bezpiecznie uciekli do USA lub POpełnili samobójstwa.&nbsp; Bo zaPOwiedziane cuda PO, PSL to: korupcja, afery czyli POprawność POlityczna i faryzejskie standardy. Prezydent SoPOtu, Krakowa i inni POlitycy to przykład ludzi, którzy są na wolności tylko dzięki gwarancjom środowiska Okrągłego Stołu. Gdy do władzy wróci PiS, to chłopcy z ABW lub CBA może przyjdą PO Grzechów, Mirków i innych kanciarzy, lecz z pewnością nie zastrzelą się jak Blida. SLD i Kutz z PO wciąż kreuje Blidę na świętą męczennicę Śląską, podobnie jak POpaprani Sawicką. Pazika, trzeciego mordercę Olewnika, który dostał dożywocie, kazali pewnie POwiesić, bo skruszony wyrokiem mógłby sypać inspiratorów z lewej POlityki. Gdy powieszono świadków zbrodni Pazika, to PO-PSL-SLD POwołały sejmową komisję śledczą, bo umarli zabrali tajemnicę do grobu i nie sypną kolesiów. Palikota cymes lewa kasa-miliony Euro, ukryta jest przed żoną i US w jakimś raju podatkowym lub w Izraelu, niczym aferzystów z Art. B. Ot chciwe, czyli koszerne inaczej towarzystwo z Okrągłego Stołu, grubej kreski i III RP.</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM (dekstrometorfan)

poziom doświadczenia: DXM brałem przez dwa lata.

dawki: od 100mg do 900mg

metoda zażycia: zawsze doustnieNie opiszę tu konkretnej jednej fazy na DXM, lecz chciałbym na DXM spojrzeć z perspektywy dwóch lat brania, od czasu gdy zaczynałem do czasu gdy skończyłem z tym środkiem raz na zawsze.A więc od początku...


  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Kameralny zlot psychonautów, których poznałem na forum internetowym dla nastolatków. W nocy cierpiałem z bliżej mi nieznanych powodów na bezsenność, przez co miałem trochę obniżone samopoczucie. Bałem się, że wpłynie to źle na mój eksperyment z LSD, jednak zupełnie niepotrzebnie.

12.20
Cała ekipa zebrała się w domu E. Jako, że nadeszła pora obiadowa postanowiliśmy zaserwować sobie dania główne.
K. spożył 2mg 25D-NBOME
F. spożył 25mg 4-ho-met
E. spożył 200uq LSD ( 1 blotter z serii "May Calender" )
Ja spożyłem 100uq LSD ( 1/2 blottera z serii "May Calender")

  • Sceletium Tortuosum

Doświadczenie: trzykrotnie w postaci sproszkowanej, (nie wiem czy aby dobrze sfermentowanej)

poprzez wciągniecie przez otwory nosowe ok 1/10 g (po raz trzeci to czyniąc może więcej nieco);

dwukrotnie w otoczeniu miłych osób, a za trzecim razem po częsci w samotności, a po części w klubie.

Jako, że środek to powszechnie dostępny za dewizy nie będę sie rozwodził nad spossobami nabycia.

Co do metod zażycia nie jesteśmy drodzy Państwo dziećmi i wciągać każdy umie.

  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Set: pozytywne nastawienie, ekscytacja i ciekawość nadchodzących doświadczeń. Setting: pokój akademika, znani od lat dobrzy towarzysze i przyjaciele.

Słowem wstępu, poniższy wpis, jest dwoma Trip Raportami. Pierwszy napisałem ja, autor tego bloga, drugi TR został spisany przez jednego z moich towarzyszy – Marka (imię zmyślone na potrzeby raportu). Razem zredagowaliśmy poniższy tekst, ponieważ dotyczy on jednego, wspólnego spotkania wraz z naszymi przyjaciółmi. Od razu wytłumaczę, skąd taka dokładność w opisywaniu doświadczeń w tekście mojego przyjaciela. Marek nagrywał całe nasze spotkanie na dyktafon, swój tekst pisał przesłuchując nagranie.

randomness