Ośmiu oskarżonych o handel narkotykami

Ósemka młodych ludzi z Częstochowy oskarżona o handel narkotykami.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl, PAP

Odsłony

2962
Ośmiu młodych mężczyzn oskarżyła prokuratura w Częstochowie o handel narkotykami. Będą odpowiadać za rozprowadzenie co najmniej 4 kg marihuany, 1,2 kg amfetaminy oraz mniejszych ilości haszyszu, ekstazy i LSD. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Romuald Basiński powiedział, że akt oskarżenia skierowano do miejscowego sądu rejonowego.

Oskarżeni to: 27-letni hurtownik z Sosnowca, dwaj inni mieszkańcy Zagłębia, pełniący w przestępczej siatce rolę pośredników, czterech drobniejszych dealerów rozprowadzających środki odurzające, m.in. w środowisku akademickim, oraz mężczyzna posiadający bez zezwolenia broń palną.

Siatka handlowała narkotykami od końca 2001 roku do marca roku bieżącego, rozprowadzając je w wielu miejscowościach woj. śląskiego, a także w woj. łódzkim.

W śledztwie prokuratura nie zdołała ustalić producenta środków odurzających - ich hurtownik nie przyznaje się do winy. Ustalono natomiast, że amfetamina, którą handlowano, pochodzi "ze źródeł dotychczas niezlokalizowanych" i w 60 proc. składa się z tzw. wypełniacza.

Oskarżonym grozi kara więzienia w wysokości: od 2 lat (dealerzy) do 10 lat (hurtownik). Dwaj najbardziej obciążeni czekają na proces w areszcie, wobec pozostałych zastosowano dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

nadesłał: poison(na)poison.art.pl

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

maryan (niezweryfikowany)
kolejni ktorzy polegli podczas pelnienia misji niesienie ludziom radosci i szczescia :( zauwazylem ostatnio ze dilerow co raz mniej - zyski marne a przypal duzy :/ SZANUJCIE DILEROW bardziej niz dotychczas, bo wkrotce moze ich zabraknac :(
grv (niezweryfikowany)
Dobrze kutasom qrwa 60 % wypelniaczy nich ich na 50 lat wsadza za te wypelniacze <br> <br>przez takich chujow mamy czysty towar yeahhh
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Doświadczenie:

Natura- Galka Muszkatołowa (wielokrotnie), MJ (regularnie), haszysz

Chemia-Amfetamina, pixy, Kodeina, Tramadol, Dopalacze(Prawie wszystkie ziola)

Wiek: 18 lat (70kg)

  • Bieluń dziędzierzawa

Zeżarłem raz ok. 40 nasionek. Efekt był raczej mizerny i co tu dużo mówić niezbyt przyjemny. Straszne ciary, jak po przedawkowaniu kofeiny. Ale niezłą jazdę miałem po takim wynalazku, który wycofano z aptek gdzieś w `93.


  • 1P-LSD
  • Tripraport

Długo oczekiwany trip z przyjacielem. Sobotnie popołudnie.

Na ten trip czekaliśmy z P. już jakiś czas. W końcu ostatni wspólny był kilka miesięcy temu, a przez ten czas tylko koks i krysztau w nos. I alkohol. Dzień wcześniej testowałem nowy dysocjant MXiPr, który najwidoczniej miał wpływ na działanie kwasa.

Miałem przygotowany już jednen blotter, zamówiłem dwa kolejne i pozytywnie się nastawiłem. Narzeczona wyjechała do mamy więc mieliśmy dom dla siebie. Około piętnastej wrzuciliśmy po 1 i 1/4 blottera, odpaliliśmy "The Big Lebowski" i ułożyliśmy się wygodnie na kanapie.

  • Amfetamina


Świta sobie ranek, a ja już po imprezce. Siedzę w domu przed

kompem... i dziwnie się czuję, bardzo dziwnie...

Po amfie i 2ssi.

Ale jedźmy od początku:Tak w ogóle to lipa, bo impra skończyła się jakoś wcześnie ale

jutro się maraton szykuje (jak się okazało, nie tylko ta

imprezzza szybko się zwinęła ale wszystkie w mieście

dzisiaj :/).Chyba organizatorzy chcieli dać ludziom odpocząć,

hehe ;D


randomness