Ośmiu oskarżonych o handel narkotykami

Ósemka młodych ludzi z Częstochowy oskarżona o handel narkotykami.

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl, PAP

Odsłony

2963
Ośmiu młodych mężczyzn oskarżyła prokuratura w Częstochowie o handel narkotykami. Będą odpowiadać za rozprowadzenie co najmniej 4 kg marihuany, 1,2 kg amfetaminy oraz mniejszych ilości haszyszu, ekstazy i LSD. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Romuald Basiński powiedział, że akt oskarżenia skierowano do miejscowego sądu rejonowego.

Oskarżeni to: 27-letni hurtownik z Sosnowca, dwaj inni mieszkańcy Zagłębia, pełniący w przestępczej siatce rolę pośredników, czterech drobniejszych dealerów rozprowadzających środki odurzające, m.in. w środowisku akademickim, oraz mężczyzna posiadający bez zezwolenia broń palną.

Siatka handlowała narkotykami od końca 2001 roku do marca roku bieżącego, rozprowadzając je w wielu miejscowościach woj. śląskiego, a także w woj. łódzkim.

W śledztwie prokuratura nie zdołała ustalić producenta środków odurzających - ich hurtownik nie przyznaje się do winy. Ustalono natomiast, że amfetamina, którą handlowano, pochodzi "ze źródeł dotychczas niezlokalizowanych" i w 60 proc. składa się z tzw. wypełniacza.

Oskarżonym grozi kara więzienia w wysokości: od 2 lat (dealerzy) do 10 lat (hurtownik). Dwaj najbardziej obciążeni czekają na proces w areszcie, wobec pozostałych zastosowano dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

nadesłał: poison(na)poison.art.pl

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

maryan (niezweryfikowany)
kolejni ktorzy polegli podczas pelnienia misji niesienie ludziom radosci i szczescia :( zauwazylem ostatnio ze dilerow co raz mniej - zyski marne a przypal duzy :/ SZANUJCIE DILEROW bardziej niz dotychczas, bo wkrotce moze ich zabraknac :(
grv (niezweryfikowany)
Dobrze kutasom qrwa 60 % wypelniaczy nich ich na 50 lat wsadza za te wypelniacze <br> <br>przez takich chujow mamy czysty towar yeahhh
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Retrospekcja
  • Tytoń

Set: Neutralne nastawienie, lekkie podekscytowanie, kompletny brak świadomości o potencjale DXM (absolutnie nie spodziewałem się takich efektów). Właściwie to może byłem trochę sceptyczny. Setting: Zupełnie niekontrolowany i nieplanowany. Początkowo na zewnątrz w osiedlowym skwerze, potem w swoim mieszkaniu. 3ech psychonautów (Jamnik, Torbiel & Acocharlie) na tej samej dawce DXM, (J & T z dużym doświadczeniem, A 1x czy 2 probowal i ja pod względem DXM i dysocjantów w ogóle dziewiczy umysł) + grupka znajomych na alko i THC do momentu wejścia Aco za wyjątkiem kolegi Crewniaka - tylko on był w stanie z nami wytrzymać.

Uprzedzam, że mam tendencję do rozciągliwości i jest to mój 1szy TR.
Jeśli chcesz przeczytać sam opis tripu, zjedź niżej - do 19stego akapitu. 

 

 

 

  • DPT

Substancja: DPT*HCl rozpuszczone w soli fizjologicznej 10mg/0,5ml.

I próba

Około 4mg dożylnie - przyspieszony puls i chwilowe uczucie "dziwności", brak innych efektów, a dwa wymienione to raczej wynik zdenerwowania i autosugestii.

II próba
  • Dekstrometorfan

Czailem sie na DXM juz dlugo ale nie bylo okazjii. W koncu stwierdzilem ze

juz czas na nowe doswiadczenie. Siedzialem se w pracy i podjelem decyzje.

Wyslalem kumpla do apteki po Argotussin 20 X 15mg. Chcialem zjesc tylko

polowe. Na pol godziny przed wyjsciem zrobilem se herbatke i zjadlem

pierwsze opakowanie (10 szt.).  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Opisane we wprowadzeniu do raportu.

 

Przeżyłem podróż wgłąb siebie.

Tam i z powrotem.

 

Gdy dziś się obudziłem i chciałem podsumować moją wczorajszą przygodę, w moich myślach było tylko jedno zdanie:

 

<strong>Byłem na krańcu Wszechwymiaru, gdzie czas i materia przestały mieć jakiekolwiek znaczenie, zgniecione w papkę sensu istnienia.</strong>

 

<strong>Rozdział 1: Preludium</strong>

 

randomness