Dilerki na telefon...

Policjanci z sekcji antynarkotykowej KWP w Łodzi rozbili wczoraj grupę handlarzy narkotyków. W policyjne sidła wpadli hurtownicy i dilerki.

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

6440

Sylwia M. (29 lat), Dominika M. (24 lata), Marta N. (26 lat) od wielu miesięcy sprzedawały amfetaminę i marihuanę na pl. Wolności. Dziewczyny pracowały na zmiany i były dostępne dla klientów na telefon niemal przez całą dobę.

- Kobiety twierdzą, że zaangażowały się w ten proceder zmuszone ciężką sytuacją rodzinną - mówi Mirosława Kraszewska z zespołu prasowego KWP. - Dwie z nich samotnie wychowują małe dzieci. Ich życiowi partnerzy przebywają w więzieniach. Do handlu narkotykami namówił je znajomy.

Zarabiały 10 proc. od ,utargu". Numer komórki, którą się co tydzień wymieniały, był dobrze znany w półświatku narkotykowym. Klienci dzwonili i umawiali się z dilerkami na pl. Wolności lub w bramach pobliskich ulic. Na miejsce stawiała się ta z kobiet, która właśnie miała telefoniczny "dyżur". ciągu dnia zarabiały od 50 zł do 100 zł. Resztę oddawały dostawcom.

Od sierpnia 2004 r. do listopada 2005 narkotykowe handlarki wprowadziły na rynek co najmniej 4 kg amfetaminy, 4 kg marihuany oraz 100 tabletek ecstasy. Policjanci zatrzymali również dostawców narkotyków: 33-letniego mężczyznę, jego 26-letnią siostrę oraz 28-letnią kobietę i jej 57-letniego ojca.

Wobec Dominiki M. i Marty N. sąd zastosował areszt tymczasowy. Sylwia M. pozostaje pod dozorem policji. O losie pozostałych zatrzymany sąd zadecyduje dziś.

Za wprowadzanie do obrotu dużej ilości narkotyków grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

dziiq (niezweryfikowany)
HAHHAHA JAKIE FRAJERKI - 10% HAHAHA <br>czaicie ? od sztuki gibsu 3 zl!!! <br>toz to trzeba byc juz skrajnym debilem conajmniej 35% paniom sie nalezy
g (niezweryfikowany)
Właśnie przekupilam moja cipką pana Krzyśka z dozoru policyjnego.Mam trochę więcej luzu po tej sprawie z wpadką więc chciałam podać wam nowy numer telefonu.506 078 934. Stoje na placu wolności jak dawniej.
ps (niezweryfikowany)
Właśnie przekupilam moja cipką pana Krzyśka z dozoru policyjnego.Mam trochę więcej luzu po tej sprawie z wpadką więc chciałam podać wam nowy numer telefonu.506 078 934. Stoje na placu wolności jak dawniej.
lodzianin (niezweryfikowany)
bralem od nich-2 kroily worki ganji jedna byla w porzadku szkoda powinni to zalegalizowac
scr (niezweryfikowany)
&quot;Wobec Dominiki M. i Marty N. sąd zastosował areszt tymczasowy. Sylwia M. pozostaje pod dozorem policji &quot; <br> <br>tak, dziewczyny samotnie wychowywały dzieci, dorabiały sobie w taki sposób (każdy chyba wie jaka bida w tym kraju), no to jeszcze je wsadźmy tymczasowo do pierdla. a dzieci to już w ogóle do domu dziecka najlepiej. <br>a ja się pytam, czy one biły te dzieci, czy dosypywały im do mleka amfetaminy, że taki los je spotkał? czy po prostu instynkt macierzyński nakazywał im zrobić wszystko aby mieć pieniądze na wychowanie dzieci. <br>
white nose corp. (niezweryfikowany)
Ale spoko jest jak dziewczyny diluja:). Bez kitu, nie wala w chuja, ladne wazone sztuxy daja, takie jakie od zadnych dilow nie dostawalem.
haha (niezweryfikowany)
100 tabletek extazy
laska (niezweryfikowany)
mogę 50 za ostry sex
Anonim (niezweryfikowany)
to jest taki wałek :D ten kto to pisał albo specjalnie to pisałał w ten sposób ale te pacjentki bez kitu przybite :D:D słabo sie starały i tyle haha
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana

sam w domu z ochotą na umiarkowanego tripa

 

Info o mnie - 22 wiosny, ok 60kg, 180+cm, najbardziej podatny na schizy człowiek jakiego znam

 Towar - Mocne zioło z internetu, badane wcześniej i później, silny zapach, po otworzeniu samary pomieszczenie natychmiastowo wypełnia się zapachem tego mocarza. Raczej nie maczane bo inne zioła działające na innych normalnie na mnie działają w podobny sposób co tutaj

  • Bad trip
  • Inne

W swoim domu, przyjaźnie, lekko spięty bo w domu była rodzina

Jest to mój pierwszy TR więc proszę o wyrozumiałość. Wszystko było miesiąc temu więc nie mogę pamiętać wszystkich szczegółów.

 

Dzień jak co dzień, tyle że dzisiaj do mnie przyszedł list z Niemiec a w nim znalazłem substancję opisaną na górze. Zamówiłem z Deep Webu kolejne "darmowe" probówki za które nie miałem zamiaru płacić. Szykowałem się na sylwestra z kolegami więc zbierałem co tylko się da, a ze względu na to że ten środek jest tak popularny i tani wybór padł na to. Dzisiaj także miałem spróbować i zobaczyć efekty działania tego cuda.

 

  • Dekstrometorfan
  • Retrospekcja

Nastawienie psychiczne bardzo dobre, przystanek, wieczór. Nastrój wyrównany, podekscytowanie. Oczekiwania raczej niskie.

Jesień 2010

  • Grzyby halucynogenne

trip raport: ok.100 grzybow, wczoraj w okolicach polnocy.

sam poczatek to standard, uczucie odrealnienia, (tv off), muzyka,

puste mieszkanie.


czekalem, az wszystko stanie sie intensywne. na samym poczatku

pojawily sie halucynacje- lezalem na podlodze i patrzylem na sufit,

ktory pod wplywem oswietlenia wybrzuszal sie i falowal. na samym

srodku sufitu wisi czerwona lampa w postaci kwadratowego szkla.

wygladalo to wszystko jak motyl, ktory jest zbudowany ze swiatla. od

randomness