REKLAMA
Dilerki na telefon...

Policjanci z sekcji antynarkotykowej KWP w Łodzi rozbili wczoraj grupę handlarzy narkotyków. W policyjne sidła wpadli hurtownicy i dilerki.

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

5893

Sylwia M. (29 lat), Dominika M. (24 lata), Marta N. (26 lat) od wielu miesięcy sprzedawały amfetaminę i marihuanę na pl. Wolności. Dziewczyny pracowały na zmiany i były dostępne dla klientów na telefon niemal przez całą dobę.

- Kobiety twierdzą, że zaangażowały się w ten proceder zmuszone ciężką sytuacją rodzinną - mówi Mirosława Kraszewska z zespołu prasowego KWP. - Dwie z nich samotnie wychowują małe dzieci. Ich życiowi partnerzy przebywają w więzieniach. Do handlu narkotykami namówił je znajomy.

Zarabiały 10 proc. od ,utargu". Numer komórki, którą się co tydzień wymieniały, był dobrze znany w półświatku narkotykowym. Klienci dzwonili i umawiali się z dilerkami na pl. Wolności lub w bramach pobliskich ulic. Na miejsce stawiała się ta z kobiet, która właśnie miała telefoniczny "dyżur". ciągu dnia zarabiały od 50 zł do 100 zł. Resztę oddawały dostawcom.

Od sierpnia 2004 r. do listopada 2005 narkotykowe handlarki wprowadziły na rynek co najmniej 4 kg amfetaminy, 4 kg marihuany oraz 100 tabletek ecstasy. Policjanci zatrzymali również dostawców narkotyków: 33-letniego mężczyznę, jego 26-letnią siostrę oraz 28-letnią kobietę i jej 57-letniego ojca.

Wobec Dominiki M. i Marty N. sąd zastosował areszt tymczasowy. Sylwia M. pozostaje pod dozorem policji. O losie pozostałych zatrzymany sąd zadecyduje dziś.

Za wprowadzanie do obrotu dużej ilości narkotyków grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

dziiq (niezweryfikowany)
HAHHAHA JAKIE FRAJERKI - 10% HAHAHA <br>czaicie ? od sztuki gibsu 3 zl!!! <br>toz to trzeba byc juz skrajnym debilem conajmniej 35% paniom sie nalezy
g (niezweryfikowany)
Właśnie przekupilam moja cipką pana Krzyśka z dozoru policyjnego.Mam trochę więcej luzu po tej sprawie z wpadką więc chciałam podać wam nowy numer telefonu.506 078 934. Stoje na placu wolności jak dawniej.
ps (niezweryfikowany)
Właśnie przekupilam moja cipką pana Krzyśka z dozoru policyjnego.Mam trochę więcej luzu po tej sprawie z wpadką więc chciałam podać wam nowy numer telefonu.506 078 934. Stoje na placu wolności jak dawniej.
lodzianin (niezweryfikowany)
bralem od nich-2 kroily worki ganji jedna byla w porzadku szkoda powinni to zalegalizowac
scr (niezweryfikowany)
&quot;Wobec Dominiki M. i Marty N. sąd zastosował areszt tymczasowy. Sylwia M. pozostaje pod dozorem policji &quot; <br> <br>tak, dziewczyny samotnie wychowywały dzieci, dorabiały sobie w taki sposób (każdy chyba wie jaka bida w tym kraju), no to jeszcze je wsadźmy tymczasowo do pierdla. a dzieci to już w ogóle do domu dziecka najlepiej. <br>a ja się pytam, czy one biły te dzieci, czy dosypywały im do mleka amfetaminy, że taki los je spotkał? czy po prostu instynkt macierzyński nakazywał im zrobić wszystko aby mieć pieniądze na wychowanie dzieci. <br>
white nose corp. (niezweryfikowany)
Ale spoko jest jak dziewczyny diluja:). Bez kitu, nie wala w chuja, ladne wazone sztuxy daja, takie jakie od zadnych dilow nie dostawalem.
haha (niezweryfikowany)
100 tabletek extazy
laska (niezweryfikowany)
mogę 50 za ostry sex
Anonim (niezweryfikowany)
to jest taki wałek :D ten kto to pisał albo specjalnie to pisałał w ten sposób ale te pacjentki bez kitu przybite :D:D słabo sie starały i tyle haha
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Dziś o 21:03 zaaplikowałem sobie ekstrakt z Tantum Rosa,


ekstrakt mojego autorstwa ma się rozumieć :)


Długo nic aż około 23:30 coś się zaczęło dziać,


lekkie odrętwienie, małe problemy przy chodzeniu,


troszkę jakby mną rzucało na bandy.


Niestety żadnych wzorków nie widziałem.


Po imprezie wróciłem i piszę te słowa,


troszkę niezręcznie pukam w klawisze,


dźwięki są "inne" muzyka brzmi tak jakby ktoś poprzestawiał suwaczki

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Chęć przetestowania nowej substancji, ale bez przesadnej ekscytacji. Dzień jak co dzień - całkowita norma.

Na wstępie zaznaczę że lubię się rozpisywać. Baaaardzo rozpisywać, co widać po wielkości tekstu :) Czytasz na własną odpowiedzialność!

Przeglądając Hyperreal'a oraz Neurogroove natchnąłem się na substancje zwaną pseudo-efedryna. Nie znalazłem o niej zbyt dużo informacji, a gdy jakieś już znajdywałem były bardzo mieszane - od kompletnie żadnych efektów działa po naprawdę zachwalające działanie "pseudo-efki". Stwierdziłem - "trzeba spróbować tego shit'u". No i spróbowałem :)

  • Benzydamina
  • Metkatynon (Efedron)
  • Miks

Oczekiwałem naprawdę zakręconej jazdy po takim mix wiele można się spodziewać

 

Na początek pewnie zadajecie pytanie JAK MOŻNA POMIESZAĆ 

 

 

 

Deliriant ZE STYMULANTEM ?!?