Austria: Polacy wpadli z czterema kg heroiny

Austriacka policja poinformowała o zatrzymaniu w zeszłym tygodniu w Górnej Austrii dwóch polskich przemytników heroiny.

Koka

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

1758

Austriacka policja poinformowała o zatrzymaniu w zeszłym tygodniu w Górnej Austrii dwóch polskich przemytników heroiny.
Podczas kontroli w pociągu międzynarodowym w walizce 28-letniego Polaka znaleziono ok. czterech kilogramów tego narkotyku. Drugi, 29-letni przemytnik wpadł podczas kontroli bagażu pasażerów autokaru. On także miał w walizce ok. czterech kilogramów heroiny.

Austriacka agencja APA pisze, że policja w Górnej Austrii nasiliła kontrole na trasach kolejowych i drogowych po znalezieniu na początku lutego znacznej ilości narkotyków w pociągu.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bieluń dziędzierzawa

  • 4-ACO-DMT
  • Retrospekcja

Czerwiec 2012. Stara, zrujnowana cegielnia. Na zewnątrz burza. Wewnątrz: niepewność i chęć zgłębienia nieznanych dotąd obszarów doświadczenia psychodelicznego.

Siedzieliśmy na starych oponach, przy bladym świetle migocących świeczek. Na zewnątrz zawodził wiatr niosący zacinające krople letniej ulewy. Zbliżała się burza...

  • Bieluń dziędzierzawa

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Urodziny kumpla w domku w górach

Jakiś czas temu jednym z moich marzeń zostało spróbowanie psychodelików. Z uwagi na mój wcześniejszy brak zainteresowania ich tematem moim jedynym źródłem informacji o nich, była propaganda, wmawiająca nam, że to zło, które cię zniszczy oraz obraz hipisów, którzy wyglądali tak jak sam nie chciałbym wyglądać, dlatego nie miałem o nich dobrej opinii i nigdy nie ciągnęło mnie, żeby ich spróbować. To wszystko zaczęło się jednak zmieniać, kiedy natrafiłem na fragmenty podcastów gościa o imieniu Joe Rogan. Jest to komentator w największej organizacji MMA na świecie.

randomness