REKLAMA
Chiny: policja przejęła rekordową ilość heroiny

chińska policja przejęła transport z 672,9 kg narkotyku.

Anonim

Kategorie

Odsłony

3367
PAP 2002-01-07

Chiny: policja przejęła rekordową ilość heroiny

Rekordową ilość heroiny przejęła chińska policja, która na południowym zachodzie kraju zatrzymała transport z 672,9 kg narkotyku, poinformowała w niedzielę agencja Xinhua.
Według tego źródła, jest to największa udaremniona próba przemytu w historii Azji.
Skonfiskowano także około 2 milionów dolarów hongkońskich (równowartość ponad 250 tys. dolarów USA) i ponad 2,5 mln juanów (320 tys. dolarów)
Przejęcia dokonano w graniczącej z Birmą prowincji Yunnan. Narkotyk przewożony był w 651 blokach. Aresztowano przy tym 20 osób. Za udział w handlu narkotykami w Chinach grozi kara śmierci.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Zawsze mam dystans i całkowity respekt do psychodelików. Wejdziesz raz i możesz nigdy nie wrócić. Do odważnych świat należy, więc wyrzuciłam strach w kąt i bardzo cieszyłam się na spontanicznego tripa! Ciekawość zżerała każdą mą cząstkę! Totalnie pozytywnie! Miejscówka fantastyczna - wolna, wielka chata! Towarzysze idealni - S i M - lecz niespodziewanie został z nami X ze swoim kumplem i przez to musiałam walczyć z demonami.

Napierw małe wyjaśnienie. Do punktu 4 pisałam, gdy byłam jeszcze w pełni "świadoma". Póżniej przelewałam na papier co mi ślina na język przyniosła. Starałam się wyrwać z galopujących myśli parę sensownych zdań aby kleiły się jakoś do kupy.

Raport napisany jest w oryginale, nie zmieniałam nic, więc z góry ostrzegam na składnię i takie tam ;)

* Jest moimi przemyśleniami parę dni po tripie.

 

 

                                                                                              Skrót wydarzeń - sobotnie popołudnie

 

  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Ruta stepowa

Las, mieszkanie, supermarket.

04.12.2007

  • Metoksetamina
  • Tripraport

Lekki strach przed nieznanym, lekkie podekscytowanie, dobry nastrój. Miejscem doświadczenia był niewielki ciemny pokój z wyjściem na balkon.

Godzina zażycia : 22:00
 

  • Dekstrometorfan

Set & Settings - okoliczne jezioro, koniec jesieni, nastawiłem się na miłe spędzenie czasu.

Substancja: 450 dxm + dwa Harnasie.

Exp: mj, alko, feta, 2c-b, mda, tramal (raz), kodeina (raz), dxm, benzydamina (raz), metkatynon (raz), diazepam, bromazepam, chyba tyle.

Wszystkie swoje przemyślenia pisałem na 'żywo', i postaram się zachować oryginalność wypowiedzi. Godzinę temu przyszedłem do domu, więc jestem świeżo po podróży.