REKLAMA
Chiny: policja przejęła rekordową ilość heroiny

chińska policja przejęła transport z 672,9 kg narkotyku.

Anonim

Kategorie

Odsłony

3364
PAP 2002-01-07

Chiny: policja przejęła rekordową ilość heroiny

Rekordową ilość heroiny przejęła chińska policja, która na południowym zachodzie kraju zatrzymała transport z 672,9 kg narkotyku, poinformowała w niedzielę agencja Xinhua.
Według tego źródła, jest to największa udaremniona próba przemytu w historii Azji.
Skonfiskowano także około 2 milionów dolarów hongkońskich (równowartość ponad 250 tys. dolarów USA) i ponad 2,5 mln juanów (320 tys. dolarów)
Przejęcia dokonano w graniczącej z Birmą prowincji Yunnan. Narkotyk przewożony był w 651 blokach. Aresztowano przy tym 20 osób. Za udział w handlu narkotykami w Chinach grozi kara śmierci.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Zolpidem

by Ensoryt

Meskalina (San Pedro)

Dawka: 25 g skórki kaktusa San Pedro

Waga: 63 kg

Doświadczenie: Meskalina – Pierwszy raz.
Podróż odbyła się u mojej dziewczyny w mieszkaniu. Oprócz mnie i mojej dziewczyny obecna była nasza koleżanka. Dziewczyny spaliły się wcześniej i oglądały Zagubioną Autostradę. Ja przygotowywałem wywar w kuchni, a czasem również zerkałem na film.


  • LSD-25
  • Pierwszy raz

ja i m. wieczór, nasze mieszkanie. za oknem zima. czas tripu 21:00. ciekawość

Siedzimy z M.  (moją ukochaną) w piątkowy wieczór w naszym domu. Z radia ospale sączy się muzyka. My na łóżku rozmawiamy o życiu, o przeszłości o ideałach i upadku moralności. W pewnym momencie proponuję, żebyśmy wzięli LSD które od dłuższego czasu zalega w lodówce. Rozpuszczamy po 2 krople w drinku. Zapalamy świece i w oczekiwaniu na efekt włączamy film. Nastrój mamy dobry a holiwoodzkiego obrazu filmu tylko poprawia ten stan. Po 40 minutach M. pyta czy dobrze się czuję. Odpowiadam lekko zawiedziony, że tak i że chyba nic z tego. M.

  • 25B-NBOMe
  • Bufedron
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pierwszy raz

Mieszkanie. Godzina około południa.

Zażycie 25B-nbome, było moim drugim spotkaniem z psychodelikami. Pierwszym był 2C-D, które bardzo mi się podobało, ponieważ dawało piękne efekty wizualne (trip raport do przeczytania w moich raportach), dlatego też zdecydowałem się na następne przygody z tymi pięknymi substancjami.

Rzecz działa się trochę ponad miesiąc temu, na spokojnie można było chodzić po dworze w krótkiej koszulce. W tym dniu świeciło słońce, było bezwietrznie oraz bardzo ciepło. Idealny dzień, do tego sobota; wolne.