124 krzaki marihuany dla kanarków

Funkcjonariusze odkryli plantację ze 124 krzakami konopi indyjskich na działce 74-latka, który zarzekał się, że ziarnami rośliny chciał karmić... kanarki.

Koka

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

1195
Funkcjonariusze odkryli plantację ze 124 krzakami konopi indyjskich na działce 74-latka, który zarzekał się, że ziarnami rośliny chciał karmić... kanarki. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu znaleźli plantację za budynkami gospodarczymi działki 74-letniego gospodarza. Ścięto 124 trzymetrowe krzaki. Część z nich zabezpieczono do badań laboratoryjnych - reszta zostanie zniszczona. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że rośliny uprawiał dla ziaren, którymi chciał karmić kanarki. Rzecz w tym, że nie zajmuje i nigdy nie zajmował się hodowlą ptaków. "Plantatorowi" grożą teraz nawet dwa lata więzienia, a w najlepszym wypadku grzywna.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

DS (niezweryfikowany)
Po zazdrościć tym kanarkom :) a tak poważnie to czy napewno grozi mu tylko 2 lata? Coś mi sie wydaje, że przepisy antynarkotykowe przewidują bardziej surowe kary dla plantatorów MJ.
darek (niezweryfikowany)
Oj czepiają się dziadka..chciał mieć wesołą starość:D zresztą nie wiem jak można karać za coś co daje nam natura...peace and MJ
el borro (niezweryfikowany)
"Rzecz w tym, że nie zajmuje i nigdy nie zajmował się hodowlą ptaków." LOL
mauzer (niezweryfikowany)
wyluzowany dziadek byl i lubil sobie zaklebic ;) pewnie ktos dal mu krate browara w zamian za podlewanie pomidorow albo powiedzial co i jak a ze umowa byla ryzyk fizyk to dziadek nie sprzedal typa.btw a kto qwa bedzie u siebie w ogrodku klamcat sadzil?! xD no przynajmniej nie ja ^^
świeca (niezweryfikowany)
"Część z nich zabezpieczono do badań laboratoryjnych - reszta zostanie zniszczona" Ehe, wszystko zostanie spalone przez psy, ide o zakład...
Anonim (niezweryfikowany)
Zniszczona czyli spalona :)
alpha4175 (niezweryfikowany)
Dziadzio był pozytywnym plantatorem jakich wielu :D Szkoda że wpadł, zresztą w tym wieku to mogą mu skoczyć, jebać skurwieli!
Anonim (niezweryfikowany)
ostatnio w Mielcu chlopak/facet dostal 3lata za posiadanie, bo odkryli mu plantacje.;/ zniszcza tu wszystko !!
Jim (niezweryfikowany)
to miło i pozytywnie: dziadek sadzi Marie. jaki z niego czlowiek musi byc? ...o ile dla siebie mial. ciekawe czy ma wnuczkow? dziadek; starszy, dobry czlowiek, doswiadczony przez zycie jara trawe. a jakie historie musial snuc potem... ;] widze wspolny wieczor przy herbacie i blancie i dziadkowych opowiesciach z dawnych lat mlodosci - dziwnych tresci. ale oczywiscie TRZEBA BYLO SIE DOJEBAC! MUSIELI DZIDKA ZGARNAC! kurwa dali by zyc! oddajcie nam dziadka! on jest jednym z nas. :]
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-E

Wiek: 18

Waga: 56

Doświadczenie: Nikotyna, Kofeina, Alkohol, 5-HTP, Marihuana, GBL, Piracetam, 4-Aco-DMT, Kocimiętka,

N2O, Alprazolam, Tujon, Pseudoefedryna, Belergot, L'Opium, Haszysz, DXM, Bk-MDMA, JWH-210

Set & setting: Jesienna, chłodna sobota. Z drzew spadają liście, gdzieniegdzie widać już gołe gałęzie. Słońce świeci bardzo jasno ale mnie nie ogrzewa.

Mam bardzo dobry nastrój, spotęgowany mała dawką alkoholu wypitego przed południem.

  • 4-HO-MET
  • Przeżycie mistyczne

Mój pokój, letni wieczór, sama w mieszkaniu, przygaszone żółte światło lampki, dwa piwa do towarzystwa

Z racji niedużej masy ciała (<50kg), braku jakiejkolwiek tolerancji na substancję i lekkiego napięcia związanego z jej zażyciem (pierwszy raz), oraz ogólnej podatności na działanie środków psychoaktywnych - chcąc delikatnie zapoznać się z 4-HO-METem, dzielę 50g na 4 ścieżki (~12.5mg) i wciągam jedną. Następnie czekam...

...i tak, niby wiem, że tryptaminy potrzebują chwilę na załadowanie, ale gdy po kwadransie jeszcze nic nie czuję, na wszelki wypadek dorzucam odrobinę, też donosowo. Tak na oko, całościowo porcja mogła dojść do 20mg. Jeszcze chwila... i zaczęło się.

  • Etanol (alkohol)

Set & Setting - Urodziny O., działka na jakiejś wsi

nastrój - pozytywny, pierwsza impreza po miesiącu przerwy od picia.

Wiek 18 lat, waga ~75kg, doświadczenie: alkohol (rzadko, nigdy w ciągu, ale duże ilości), nikotyna, marihuana, teina - nałogowo.

Substancja: Średnio 1,8 litra różnych win (2 białe, 3 czerwone, 1 szampan), klasa cenowa 10-20zł / butelka + 1 Redds jabłkowy (wstyd się przyznać ;]) wszystko spożyte w ciągu 6 godzin ale większość w ostatnie 2. W sumie pierwsza impreza w życiu bez wódki.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Doskonałe, dosłownie.

Na potrzeby tego raportu, kolejny raz zwierzę się, bez wchodzenia w szczegóły (ochrona danych osobowych, haha), z tego, jak zawiłe na płaszczyźnie uczuć było moje życie. Ostatnimi czasy przypominało pierdolony Rollercoaster. Szczęście. Nieszczęście. Uniesienie. Zjazd. Radość. Smutek. Czułość. Gniew. Satysfakcja. Żal. Miłość. Rozczarowanie. Euforia! POWSTANIE Z MARTWYCH... Jezus to przy mnie chuj. On wstał z grobu raz. Ja byłem wewnętrznie martwy wielokrotnie. Tak martwy, że kurwa, gdybym się nie bał śmierci, miałbym wyjebane i po prostu... rzucił się z mostu.

randomness