Zatrzymani z narkotykami

Policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji marihuany i nabitą fajkę wodną podczas kontroli pojazdu należącego do obywateli Czech.

Koka

Kategorie

Źródło

www.dolnoslaska.policja.gov.pl
asp. Kamil Rynkiewicz

Odsłony

1835
Policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji marihuany i nabitą fajkę wodną podczas kontroli pojazdu należącego do obywateli Czech. 26 lipca 2009 roku o godz. 22.30 uwagę jaworskich policjantów zwrócił samochód osobowy na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Podczas jego kontroli policjanci ujawnili foliową reklamówkę, w której znajdowała się marihuana. Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną. Jak ustalili funkcjonariusze, wszystkie osoby będące w kontrolowanym pojeździe paliły marihuanę. Wszyscy też, okazali się obywatelami Republiki Czeskiej. 19 - letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 25 i 40 lat, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
"Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną." HAHAHAHAHAHA!....a patrz pan na tą fajeee... ;D (Czesi myśleli że przyjechali do cywilizowanego kraju lub pojebało im się z Niemcami ;P)
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]"Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną."[/quote] Biedaczysko myślał, że przyjechał do normalnego kraju a tu kraj represji
Anonim (niezweryfikowany)
Chcesz jarać? Jaraj! Ale wypierdalaj zza kierownicy!
Borys (niezweryfikowany)
Kilkadziesiąt porcji :/ Mieli pewnie góra po gramie na osobę na swój własny użytek. Szkoda że wybrali na wakacje akurat Polskę :/. Wstyd mi że w moim kraju dzieją się takie rzeczy.
everest (niezweryfikowany)
prawie 6 gram :)
Anonim (niezweryfikowany)
Myśleli, że takie samo lub podobne prawo jak na Czechach jest także w Polsce, a już na pewno nie myśleli, że będą mieli przypał za parę gramów ;) Pewnie się zdziwili i to ostro.... Wstyd mi za kraj w którym żyję.
Anonim (niezweryfikowany)
Mogli być zdziwieni. To tak jakby polski turysta został zatrzymany w obcym kraju za alkohol. 26 lipca 2009 roku o godz. 22.30 uwagę nibylandzkich policjantów zwrócił samochód osobowy na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Podczas jego kontroli policjanci ujawnili foliową reklamówkę, w której znajdowało się piwo. Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom puszkę z zawartością płynu. Jak ustalili funkcjonariusze, wszystkie osoby będące w kontrolowanym pojeździe piły piwo. Wszyscy też, okazali się obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. 19 - letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 25 i 40 lat, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. asp. Zu Gin.
Andrzej88 (niezweryfikowany)
HaHaHahaha !!! Zobaczcie sobie oryginalną wiadomość, pisze tam "...PODAŁ policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną", a tutaj pisze "POKAZAŁ" :D Pewnie chciał dać policjantom bucha za free na rozluźnienie a tu taki wałek :D Ciekawe co sobie koleś pomyślał :) Link: http://www.jawor.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=komuni300&numer=20
Anonim (niezweryfikowany)
Szkoda ich. Przyjechali, chcieli spędzić spokojne wakacje, to teraz posiedzą w 3 świecie w więzieniu. I tak Polska po raz kolejny uzyskuje opinię, niecywilizowanej dżungli. W normalny kraju, policjant zobaczyłby, że tego małe ilości są, może ściągnąłby jeszcze bucha i pozwoliłby jechać dalej.
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Kofeina
 • Marihuana
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Mieszkanko studenckie, popołudnie, dobry humor.

Godziny podawane są tylko przybliżone, ponieważ piszę tego tripa kilka dni po zajściu.

17:00

Zaczynamy, w lodówce leży sześć schłodzonych piw. Z kumplem otwieramy pierwsze piwa. Dźwięk syku spod kapsla wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Następnie zaczynam kolejne piwo. MJ mieliśmy sobie zostawić na weekend ( jestr czwartek), lecz postanowiliśmy zaszaleć. Kolega zabiera sie za kręcenie lolka, sam nie jest w tym doświadczony, a ja nie potrafię tego robic w ogóle. Lolej zwinięty dośc nieprecyzyjnie, "filter" można nazwać "przelotowym" przez spora dziurę na środku.

18:00

 • Bad trip
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Mieszanki "ziołowe"

Ja, mój towarzysz tripa, drugi kumpel. Nastawienie - pozytywne.Miejsce - autko, potem pokój. Pierwszy BadTrip. Pora dnia - wieczór Pora roku - Późna jesień

Kilka słów o mnie : nie paliłem dobre pół roku. W międzyczasie miałem chwiejne nastroje. Co do syntetycznego THC to nie jestem zwolennikiem.

 • Benzydamina

Substancja: BXM 3 razy (450:1000 x2, 600:1000) DXM:Benzydamina


Set & settins: Niemal idealne, sam w domu, noc, brak internetu dzieki któremu mogłem poznać jak romantycy zastepowali sobie pragnienie kontaktu z innymi ludzmi o tym później


Co z tego wynika: sporo smiesznych, duzo interesujacych i całe mnóstwo dziwnych rzeczy


Trip report: Żaden trip report opis obserwacji ułożonych w kategoriach

Ok zaczynamy!
 • Dekstrometorfan

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=---------------------------------------------------------------------------------

waze ok 65 kilo

9:55 , zjadlem 10 tabletek acodinu , w smaku rzeczywiscie

ochydne po rozgryzieniu , nie wszystkie rozgryzlem , popijam

sokiem jablkowym - malo kwasny ale zawsze troche ,

10 tabletek wychodzi jakies 2,3 mg / kg - nawet nie II plateau

efektoow zadnych