Zatrzymani z narkotykami

Policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji marihuany i nabitą fajkę wodną podczas kontroli pojazdu należącego do obywateli Czech.

Koka

Kategorie

Źródło

www.dolnoslaska.policja.gov.pl
asp. Kamil Rynkiewicz

Odsłony

1835
Policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji marihuany i nabitą fajkę wodną podczas kontroli pojazdu należącego do obywateli Czech. 26 lipca 2009 roku o godz. 22.30 uwagę jaworskich policjantów zwrócił samochód osobowy na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Podczas jego kontroli policjanci ujawnili foliową reklamówkę, w której znajdowała się marihuana. Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną. Jak ustalili funkcjonariusze, wszystkie osoby będące w kontrolowanym pojeździe paliły marihuanę. Wszyscy też, okazali się obywatelami Republiki Czeskiej. 19 - letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 25 i 40 lat, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
"Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną." HAHAHAHAHAHA!....a patrz pan na tą fajeee... ;D (Czesi myśleli że przyjechali do cywilizowanego kraju lub pojebało im się z Niemcami ;P)
Anonim (niezweryfikowany)
[quote=Anonim]"Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną."[/quote] Biedaczysko myślał, że przyjechał do normalnego kraju a tu kraj represji
Anonim (niezweryfikowany)
Chcesz jarać? Jaraj! Ale wypierdalaj zza kierownicy!
Borys (niezweryfikowany)
Kilkadziesiąt porcji :/ Mieli pewnie góra po gramie na osobę na swój własny użytek. Szkoda że wybrali na wakacje akurat Polskę :/. Wstyd mi że w moim kraju dzieją się takie rzeczy.
everest (niezweryfikowany)
prawie 6 gram :)
Anonim (niezweryfikowany)
Myśleli, że takie samo lub podobne prawo jak na Czechach jest także w Polsce, a już na pewno nie myśleli, że będą mieli przypał za parę gramów ;) Pewnie się zdziwili i to ostro.... Wstyd mi za kraj w którym żyję.
Anonim (niezweryfikowany)
Mogli być zdziwieni. To tak jakby polski turysta został zatrzymany w obcym kraju za alkohol. 26 lipca 2009 roku o godz. 22.30 uwagę nibylandzkich policjantów zwrócił samochód osobowy na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Podczas jego kontroli policjanci ujawnili foliową reklamówkę, w której znajdowało się piwo. Jeden z pasażerów pojazdu stwierdził, że narkotyk jest jego własnością i pokazał policjantom puszkę z zawartością płynu. Jak ustalili funkcjonariusze, wszystkie osoby będące w kontrolowanym pojeździe piły piwo. Wszyscy też, okazali się obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. 19 - letnia kobieta oraz dwóch mężczyzn w wieku 25 i 40 lat, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności sprawy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. asp. Zu Gin.
Andrzej88 (niezweryfikowany)
HaHaHahaha !!! Zobaczcie sobie oryginalną wiadomość, pisze tam "...PODAŁ policjantom nabitą marihuaną fajkę wodną", a tutaj pisze "POKAZAŁ" :D Pewnie chciał dać policjantom bucha za free na rozluźnienie a tu taki wałek :D Ciekawe co sobie koleś pomyślał :) Link: http://www.jawor.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=komuni300&numer=20
Anonim (niezweryfikowany)
Szkoda ich. Przyjechali, chcieli spędzić spokojne wakacje, to teraz posiedzą w 3 świecie w więzieniu. I tak Polska po raz kolejny uzyskuje opinię, niecywilizowanej dżungli. W normalny kraju, policjant zobaczyłby, że tego małe ilości są, może ściągnąłby jeszcze bucha i pozwoliłby jechać dalej.
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Pozytywne przeżycie

  • Gałka muszkatołowa

  No dobra postanowiłem sprawdzić jak to jest naprawdę z tą gałką

  kupiłem w sklepie trzy torebki gałki muszkatołowej (całej)

  W domu przygotowałem muzykę i tv przekąski herbatę i całą oprawę.

  Gałkę starłem na tarce (około 30g) zalałem wrzątkiem i

  odstawiłem do wystygnięcia.

  18.00 wypiłem wystudzony wywar (smak pasty do butów lub

  terpentyny - obrzydlistwo) razem z opiłkami - czekam na efekt. Spokojny Jazz w tle.

  • MDMA (Ecstasy)

  Nazwa substancji: piguły


  Poziom doświadczenia: MJ w duuużych ilościach, piguły w bardzo małych (ost. razem ponad rok  od opisywanego zdarzenia), alk


  Dawka: 2 szt. w odstępach chyba godzinnych, zakrapiana alkiem


  "set&setting": sylwester z moją dziewczyną i gronem znajomych... czyli zapowiadało się  nieźle...

  Zaczęło się tak że kiedyś rozmawiając z dziewczyną nt. imprez, dragów itp umówiliśmy się że


  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

  Chęć przetestowania mocy tego ekstraktu, miałem lekkie opory przed zapaleniem ale po wszystkim i tak okazało się o wiele mocniej niż mogłem przypuszczać. Miałem złapać minimalnego buszka na testa.

   Byliśmy w pustym pokoju po poprzednich lokatorach dosłownie drzwi na przeciwko drzwi wejściowych do pokoju w którym mieszkamy.

  randomness