Poszli na spacer, w hostelowym pokoju zostawili plecak z marihuaną

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali dwóch obywateli Indii i Hiszpanii podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Ponad kilogram marihuany policjanci znaleźli w pokoju wynajmowanym przez obcokrajowców.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KRP-I Śródmieście
podinsp. Robert Szumiata/rr

Odsłony

134

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali dwóch obywateli Indii i Hiszpanii podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Ponad kilogram marihuany policjanci znaleźli w pokoju wynajmowanym przez obcokrajowców. Teraz zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzięki uzyskanej informacji w minioną środę śródmiejscy wywiadowcy wkroczyli wieczorem do jednego ze hosteli w centrum miasta. W pokoju wynajmowanym przez dwóch obywateli Indii i Hiszpanii policjanci znaleźli plecak, a w nim papierową torbę pełną narkotyków.

Jak się okazało 32-latek i jego o dwa lata starszy kompan wyszli z hostelu zostawiając swój bagaż na stole w pokoju. Analiza nagrań z monitoringu potwierdziła, że mężczyźni mieli ten właśnie plecak w chwili kiedy meldowali się w hostelu.

Policjanci zabezpieczyli ponad kilogram marihuany jako dowód w sprawie i zatrzymali obu mężczyzn. Obaj też uslyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd na wniosek prokuratury zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanych na 3 miesiące.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne



Substancja: Wild dagga ( lion's tail )



Dagge paliłem wiele razy, ale w sumie tylko 2 razy udało mi się upalić tak, aby poczuć coś konkretniejszego. Oba te razy były po uwczesnym przypaleniu maryhuany. Paliłem zawsze same wysuszone kwiatki z lufki ( kręcenie batów z tego nie zdaje egzaminu ).


  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

W sumie postanowienie na spontana, ale warunki bardzo sprzyjające.

ŁADOWANIE [POMIŃ AKAPIT, JEŻELI INTERERE CIĘ TYLKO GŁÓWNY NURT FAZY, A NIE POCZĄTKI]

 

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Względnie dobre

PORA STRAWIĆ TO INACZEJ

Od mojego ostatniego wrzutu dekstrometorfanu minęło 10 dni i można rzec, że pewne rzeczy się ułożyły, wskoczyły na swe miejsce. Zachowuję trzeźwość, tak jak zamierzałem. Zabawa w świadome śnienie + medytacja + joga dają naprawdę zajebiste efekty. Może nawet za dwa miesiące opiszę co i jak się zmienia, oddając cześć tradycyjnej i zdrowej metodzie na zwiększanie świadomości- zwyczajnej kontemplacji. Dziś jednak mam w planach "naprawić" błędy sprzed kilku dni.

  • Marihuana
  • Oksybutynina
  • Pierwszy raz

Dom, później dwór i dom kumpla. Grudzień 2013, za oknem pada sobie śnieg, jest sobota. Nastrój dobry, chęć przetestowania czegoś nowego dodawała mi tyko zachwytu i coraz większej ciekawości efektów.

Trip raport był pisany na bieżąco. W domu znalazłem lek o nazwie "Driptane" zawierający oksybutyninę 5mg w tabletce.

Szybka googlownica, okazało się że substancja nie jest zbyt popularna wiec trzeba ją sprawdzić. Postanowiłem, że przetestuję ją następnego dnia.

12.49: Zarzucenie 3 tabletek Driptane (3x5mg), popite herbatą, zaraz po tym zjadłem obiad.

13.14: Odczuwam lekko zmieniony wzrok, obraz nieco się rozmazuje. Patrząc na zieloną ścianę mam wrażenie, jakby falowała.

randomness