Wyprodukował w piwnicy marihuanę o wartości 880 tys. zł

Zarzut wytworzenia marihuany o wartości co najmniej 880 tys. zł postawiła prokuratura 33-letniemu Piotrowi M. z Parczewa (Lubelskie).

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3406
Zarzut wytworzenia marihuany o wartości co najmniej 880 tys. zł postawiła prokuratura 33-letniemu Piotrowi M. z Parczewa (Lubelskie). Narkotyk był produkowany w piwnicy jego domu, gdzie znaleziono plantację konopi. "Piotra M. zatrzymano przed dwoma dniami w Gdyni. Był poszukiwany od marca tego roku. W czwartek został aresztowany" - powiedział zastępca prokuratora okręgowego w Lublinie Andrzej Lepieszko. Profesjonalnie prowadzoną hodowlę konopi indyjskich w piwnicach budowanego domu jednorodzinnego w Parczewie odkryli w marcu tego roku funkcjonariusze lubelskiego oddziału Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Było tam ponad 260 kg roślin. "Znaleziono dwa pomieszczenia gęsto zasiane. Piwnice były wyposażone w urządzenia ogrzewające i klimatyzujące. Jak ustaliła ekspertyza, z zebranej ilości ziela konopi można było wytworzyć ponad 50 tys. porcji narkotyku. Wartość czarnorynkowa szacowana jest na co najmniej 880 tysięcy zł" - powiedział Lepieszko. Prokuratura przypuszcza, że sprawca działał prawdopodobnie w ramach tzw. holenderskiego szlaku przemytu narkotyków. Piotr M. utrzymywał się z handlu używanymi holenderskimi meblami, które przywoził do Polski. "Wszystko wskazuje na to, że zajmując się handlem meblami, nawiązał kontakty z obywatelami Holandii" - ocenił Lepieszko. Prokurator nie chciał ujawnić żadnych innych szczegółów. Piotr M. był już karany za sfałszowanie dokumentów. Za wytworzenie znacznej ilości narkotyku grozi mu kara do 15 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

portorokosocial... (niezweryfikowany)
A tak trochę odbijając od tematu,to jakoś nie poinformowano szerszej publiczności o tym,że jaśnie nam panujący pierwszy buc podpisal nowelizację do ustawy o zapobieganiu narkomanii,i ona już weszla w życie i wielu osobom w tym dziwnym kraju owo życie bardzo skomplikuje.A ustawa jest w Dzienniku Ustaw nr 120.Jakoś nawet to na Hyperrealu przeszlo bez żadnego echa.Masakra !!!
Anonim (niezweryfikowany)
masz linka do tej ustawy?
portorikosocial... (niezweryfikowany)
http://www.infor.pl/dzienniki_ustaw/dzienniki_ustaw/2006/120/826.0001.gif
GUMIŚ (niezweryfikowany)
"(...)nabywa,posiada,przechowuje lub wprowadza do obrotu prekursory(...)" czyli ,ze co ?? Prekursory to np.nasiona,czyli juz teraz nawet nasion nie mozna posiadać?!Bo dostane grzywnę i do 5 lat??? ŁO KURWA ! ALE RZĄD !
Anonim (niezweryfikowany)
srodki odurzajace, czyli browara tez juz nie wolno? :D Debile. Pa wszystkim, jade do Holandii! :D
poradnik (niezweryfikowany)
wszystkim dilerom i producentom dragow polecam zmiane asortymentu.w tv mowili ze za handel ludzmi (przy okazji rozbicia "obozu pracy" we wloszech) grozi tylko 5 lat wiezienia!smieszne?nie dla mnie...
Anonim (niezweryfikowany)
a wszystkiemu winna glupota mlodych ktorzy woleli siedziec z dupa w domu zamiast zaglosowac na kogos normalniejszego niz oszolomy z pis-u, zastanowcie sie nad tym w przyszlosci
Anonim (niezweryfikowany)
Alkohol to dopiero srodek odurzający kurwa!!!!a Amfetamina to srodek ozeżwiający:D:D
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Było to na moim podwórku u Wujasa w piwnicy : D ABW wpadło mi na chate przez pomyłke ( bo te same podwórko) jebany cwel celowal do mnie z mp5, drugi z glocka jakiegos.<br>Teraz patrząc na to, to fajne przeżycie. Ale nie życze nikomu takiej wbity ABW na dom :D <br>poZDRo !</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Ayahuasca

nazwa substancji- Ayahuasca(Peganum Harmala + Mimosa tenniflora)


poziom doświadczenia użytkownika - mj, #, benzydamina, dxm, xtc, lsd, salvia d.


set & setting- moje mieszkanie, pozytywny nastrój, strach przed nieznanym + dobry znajomy, który czuwał gdyby coś poszło nie tak.
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, ciekawość nieznanych efektów. Spalone z towarzyszem, trip spędzony już bez niego w domu.

Całe dzieciństwo spędzałem z kolegami z mojego dawnego podwórka. Kiedy jednak miałem 13, czy 14 lat musieliśmy z matką się przeprowadzić. Co prawda nie daleko, ale w jakiś sposób zaważyło to na tym co dalej się ze mną działo. To jednak już inna historia. Póki co miałem kontak z dawnym podwórkiem. Pierwsze piwo, szlugi były właśnie z kumplami dawnego podwórka.

  • Damiana
  • Mieszanki "ziołowe"
  • pFPP

pokój, ciemno, forum-dopalacze i mega dobry humor, muzyka,

Info o mnie - 20 lat, 72 kg, 176 cm

  • Etanol (alkohol)
  • Gałka muszkatołowa
  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Set: Chęć psychodelicznego pozytywnego przeżycia, lekki smutek spowodowany wyjazdem ukochanego, zrelaksowana w domu, chęć tworzenia sztuki. Setting: Domowe zacisze, spokój, samotność.

Dnia dzisiejszego (20.09.) musiałam pożegnać mojego narzeczonego, który wyjeżdżał beze mnie do wujka. Wiele spraw się złożyło na jego samotny wyjazd, w tym także nasze kłótnie. Dzisiejsza kłótnia jednak doprowadziła nas do konsensusu, jednakże wyjazdu nie dało się odwołać, więc świeżo pogodzeni, musieliśmy się pożegnać na trzy dni. Smutek i tęsknota naprowadzały mnie na głupie myśli, ażeby znaleźć pocieszenie w PST. Jednak po dłuższym namyśle postanowiłam tego nie czynić, gdyż sobie i mojemu ukochanemu obiecałam, że będę sobie sama radziła ze złymi myślami.