REKLAMA
Rekordowy Zbiór

Policjanci spalili 7 kg konopi indyjskich, a prokurator zastosował dozór policyjny.

Anonim

Kategorie

Źródło

"Gazeta Kraśnicka" 8/93 sierpień 2002

Odsłony

5044
Jedną z największych w kraju plantacji konopi indyjskich wykryli kraśniccy policjanci. Rośliny osiągnęły ponad metr wysokości.

Plantacja należła do dwudziestoletniego mieszkańca Lublina. Policjanci natrafili na nią w trakcie przeszukiwania mieszkania w Kraśniku. Okazało się, że hodowca posadził na początku roku w doniczkach 53 nasiona konopi.
Pielęgnowane rośliny przedsiębiorczy młodzieniec systematycznie obrywał z liści które były wykorzystywane na bierząco. Policjanci spalili 7 kg konopi indyjskich, a prokurator zastosował dozór policyjny.
Nieoficjalnie wiadomo, że młodzieniec raz w tygodniu zgłasza się na policję a pozostały czas spędza w środowisku lubelskich producentów i dilerów narkotyków.
Dariusz Gieraj
thx zielas

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

13 Apostoł (niezweryfikowany)
..a co miał się z CBŚ zadawać..!? <br> <br>pozdro!...ale dla prawilnych! <br> <br>
M. (niezweryfikowany)
Liście były wykorzystywane na bierząco, cóz za śmiertelna używka, ciekawe ile osób wysłał na tamten świat; DOŻYWOCIE, tudzież kara śmierci !!!!
Tomoraminium (niezweryfikowany)
wiecej thc w atmosferze!
Zielas (niezweryfikowany)
Mamy tak wyluzowane gliny w mieście że co to dla nich zjarać 7 kg skuniszcza ... :-)
M. (niezweryfikowany)
Mamy tak wyluzowane gliny w mieście że co to dla nich zjarać 7 kg skuniszcza ... :-)
Romski (niezweryfikowany)
wiecej thc w atmosferze!
Lakomy (niezweryfikowany)
wiecej thc w atmosferze!
urlis (niezweryfikowany)
wiecej thc w atmosferze!
kaczor (niezweryfikowany)
te nibieskie świnie zmarnowały 7kg szuwaksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeba mieć ostro nasrane wgłowie rzeby coś takiego zrobić nielepiej byłoby kase zarobionołeną na woreczkach dać dla tych którzy nie mają co wsadzić do ryja
horacy (niezweryfikowany)
no szkoda kurde szkoda - zielsko mogło być niezłe, choć rzeczywiście małe - tylko po co on te liście? nie lepiej poczekać na soczyste topki? no ale jego wybór - w każdym bądź razie pozdrawiam ziomka z ziemii lubelskiej.
Pan Kurczak (niezweryfikowany)
też bym chciał tyle spalić
Zajawki z NeuroGroove
  • Tramadol

Set & Setting - tyra później na chacie - dół psychiczny (max)

Dawka: krople 100mg (20 + 20 + cała reszta)

Doświadczenie: tramal (od kilku lat), dolargan dożylnie (kilka razy), inhalanty (nie pamietam ile - często), inne ciekawe rzeczy z apteki

TRAMAL - moja przygoda zaczęła się kilka lat temu z tym ciekawym i dość pozytecznym lekiem. Szybko przekroczyłem 1000 mg co zakończyło się drgawkami + psychiczną pizdą trwającą do dzisiaj

Kilka miesięcy przerwy...... i..

  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Zdecydowałem się w końcu pokrótce opisać parę moich przygód z DMT. Przy czym od razu zaznaczę, że każde kolejne doświadczenie z tą substancją było dopełnieniem i rozwinięciem poprzednich co nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się przy jakiejkolwiek innej substancji.

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

I. Koniec zimy, pierwszy raz w miejscu publicznym. Liczyłam na mocny peak w dobrym towarzystwie. II. Wieczór, wszyscy w domu, trzy dni pod rząd z ciastami, chciałam mocniejszy peak niż wcześniej.

Ten TR będzie zlepkiem dwóch mocnych przeżyć z MJ. Chciałam przedstawić jak marihuana (która często uważana jest za cipeks wśród psychodelików) w postaci oleju potrafi wejść na głowę. Niby niepozorna roślina, a jej oblicza wielu są jeszcze nieznane.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Cisza, spokój, swój własny pokój. Bez muzy.

Piszę tego Raport Tripa "pod bardzo miłym wpływem" będąc w stanie zawieszenia gdzieś pomiędzy zamuleniem z trawy i podniesionego nastroju z DXM. Zakładam, że będę w stanie dokładnie i w szczegółach opisać to, co naprawdę czuję. Teraz.

Polecam przetestowaną na sobie mieszankę.

Raport Trip składa się z 2 części. Porannej i wieczornej. Dlaczego tak? Aby sprawdzić, czy działanie nie jest przypadkowe.

Godzina 7:00

Zarzucam 20 tabsów Acodinu. Teraz w aptekach coś się zmienia i zaczynają sprzedawać Acodin po 10 tabsów i za taką samą cenę. Masakra.

randomness